Poftiți la ... spam!

  • Autor subiect DeletedUser1411
  • Data de început

DeletedUser14765

Guest
Ce mananci rahat ma? Cand am vorbit eu cu tine sau cu cineva din alianta ta frustratule, ca atata timp cat am fost in cheliosii nici nu am deschis forumul ala comun -_-. Si stii bine ca aveai pretentia sa va cedez orasele din 45 si asta nu s-a intamplat
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
.
Tot un papagal ramai iulica
smiley_emoticons_winken4.gif
timpul se scurge
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif
latra cat inca mai poti.
 

DeletedUser15344

Guest
doamne ce prefacut :))) bai lake poate citeste careva si din cheliosi si o sa zica el :)) chiar o sa il rog pe capone imediat pun si printurile :)))
 

DeletedUser15344

Guest
Ce mananci rahat ma? Cand am vorbit eu cu tine sau cu cineva din alianta ta frustratule, ca atata timp cat am fost in cheliosii nici nu am deschis forumul ala comun -_-. Si stii bine ca aveai pretentia sa va cedez orasele din 45 si asta nu s-a intamplat
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
.
Tot un papagal ramai iulica
smiley_emoticons_winken4.gif
timpul se scurge
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif
latra cat inca mai poti.
eeb238dd41df4c9db799b709edc7290f.png



dc41a1dc422d4e6abb507890de142a72.png


probabil mint si ei :))))
 

DeletedUser14765

Guest
6cb69b31c086472784b8c74740f80276.png

a9726ab268d04d49982d5b02ed83602f.png

Cum ziceam bila esti patetic si nu ai sanse in fata mea , incerci sa arunci cu noroi pentru ca iti dai seama ca nu mai ai mult pe Naxos. Eu ce desfasuratoare am impratit cu cheliosii au fost desfasuratoare despre cuceririle si asediile celor din Glory and Honor pe care le-am primit si eu de la niste baieti veseli, lafel cum pot sa primesc si din alianta ta foarte usor, oricum nu te prea place lumea pe acolo.
715b28a8fe0c4045af849eb93584c185.png
 

DeletedUser15344

Guest
bai lake noi nici macar tentative de la nave nu am avut de la glory of honor ce sumti morcovul la spate pana acum nici nu intrai pe forumul comun acum doar cele din honor postai pe cand noi nu am avut pic de asediu de la aia fiind departe de noi . dar na eu stiu ce postai la fel si cei din cheliosi trebuie sa caut mesajele din spate sa iti reamuntesc bagatul strambelor :))) asta esti obositule un jucator de duzina care umbla cu 1000 de conturi si magari se duce si eventul si orasele tale oricum lumea asta nu o duci la capat .
 

DeletedUser14765

Guest
Hai printeso adu dovezi, pana acum in seara asta ti-am umilit alianta si am scos singur 3 nave in ultimele 30 minute.
smiley_emoticons_sleep.gif
 

DeletedUser3352

Guest
dragul meu "bila" din ce am lecturat eu pe aceste forumuri am constata ca in dreptul tau sunt ZERO (0) realizari, multe renuntari si in rest mult zgomot pe forum.

eu asta am inteles:rolleyes:
 

DeletedUser14765

Guest
dragul meu "bila" din ce am lecturat eu pe aceste forumuri am constata ca in dreptul tau sunt ZERO (0) realizari, multe renuntari si in rest mult zgomot pe forum.

eu asta am inteles:rolleyes:
Asta e tot ce se poate intelege, e o printesa cea stat in umbra si acum vrea sa se faca cunoscuta
smiley_emoticons_lol.gif
.
"A stat capra, a incasat si acum se crede peste"
smiley_emoticons_kaffee2.gif
Biluta nu o mai duce mult, imediat il interneaza astia la nebuni, deja are dunga in buletin.. csf sa nu mai zic ca ma ameninta ca el are prieteni admini si ca aranjeaza el sa iau atacabil daca tot le sparg nave dupa nave.
Sa spuna biluta cate nave le-am scos aseara... sa nu mai stau eu sa fac poze
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 

DeletedUser15344

Guest
bai veveritelor mai aveti de mancat sa ajungeti la realizarile mele pe grepolis nici la degetul mic sunteti 0 barat eu de bine de rau am 3conturi diferite cu coronita de bine de rau pe orice lume joc sunt minim top 10 . in orice aliantza am fost ca demos ca mantalele rosii ca wild unele dintre cele mai bune grupurii de pe lumile de asediu tot am fost acolo cu drepturi si am avut un cuvant de spus . acum realizarile voastre sunt ??? va zic eu zero nici nu va ridicati la nivelul de ami sterge pantofii ce sa vorbesc cu un lake care se lauda cu navele sparte auzi la el :)) veveritoo ar trebui sa te lauzi cu navele ce le bagi la noi nu cu navele ce ti le iei de la noi dar na cum am spus in fatza mea esti 0 pai tu ma ataci cu arcasi ma si vorbesti de realizarii :)) sau sa pun raportul cand mai atacat aseara cu 11 prasti :))) sanke control :))) asta esti ba un lake care e doar gura de el in rest 0 si vorbeste de realizarii :))) te cautam la luptatori esti pe 100+ eu pe 6 la puncte eu eram dimineatza pe 7 tu pe 200+ si vorbim de realizarii :))) lol bai gainatule eu mi am facut un nume inca de cand jucam pe my si rho cu contul 7ball nu de pe acum bai gascoo vrei sa mai vorbim de realizari grepolis cauta ma in hall of fame pe delta rho githyum si mai vorbim de realizari consider ca daca te mai bag mult in seama iti dau valoare cum am spus nu misti un deget in fatza me esti mai jalnic pana si ca gucci macar ala e copil dar tu esti un lake poate imi indrept un pic ochi si deasupra ta ca iti arat eu nave chiar daca aveti avademie mai mare ca aliantza noastra si totusi va dam nave cred ca e inca o realizare asta :)))))

chevron tu cn slbz esti ca cu nicul asta vad 0 realizarii asa ca nu iti mai da cu parerea
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14765

Guest
bai veveritelor mai aveti de mancat sa ajungeti la realizarile mele pe grepolis nici la degetul mic sunteti 0 barat eu de bine de rau am 3conturi diferite cu coronita de bine de rau pe orice lume joc sunt minim top 10 . in orice aliantza am fost ca demos ca mantalele rosii ca wild tot am fost acolo cu drepturi si am avut un cuvant de spus . acum realizarile voastre sunt ??? va zic eu zero nici nu va ridicati la nivelul de ami sterge pantofii ce sa vorbesc cu un lake care se lauda cu navele sparte auzi la el :)) veveritoo ar trebui sa te lauzi cu navele ce le bagi la noi nu cu navele ce ti le iei de la noi dar na cum am spus in fatza mea esti 0 pai tu ma ataci cu arcasi ma si vorbesti de realizarii :)) sau sa pun raportul cand mai atacat aseara cu 11 prasti :))) sanke control :))) asta esti ba un lake care e doar gura de el in rest 0 si vorbeste de realizarii :)))

Ma printeso ma amenintai ca vi langa mine si ma tii in fake pana dau stergere :)). Esti vai de capul tau printeso
3e071f2c9f9b444892f91a2d46b3db8c.png
 

DeletedUser15344

Guest
iar umbli cu printuri modificate :))) patetic cum am spus esti 0 in ochii mei nici nu ma complic cu un lake ca tine ca nu misti un deget oricum :))) cum am spus esti 0 si de te mai bag mult in seama iti dau valoare .

doamne ce prajit esti gogule lasa dracu legalele pai cand modifici un print fi atent cum il modifici ca din printul ala reiese ca tu ma ti in fakeuri pana sterg citez *vrei sa mai dormi noaptea asta * doamne ce prafalete :))) ne mai auzim te pupa jan
 

DeletedUser14765

Guest
dau redirectionare catre oricine vrea sa vada ca nu e fake :D
 

DeletedUser4901

Guest
ma tot uit si ma tot mir cata nebuneala puteti avea amandoi in cap.Presupun ca sunteti oameni mari cu capul pe umeri, daca aveti ceva de impartit faceti-o in lupta, acolo se vede adevarata valoare, aici va faceti amandoi de ras in fata intregului grepolis, nu trebuie sa aratati printuri si tot feluri de "rahaturi" doar in scopul de a va arata "valoarea",cine stie sa joace grepolis stie sa faca si diferenta dintre un jucator bun si unul care doar bate din gura!

atat am avut de spus,
o zi buna va doresc.
 

DeletedUser15344

Guest
ma tot uit si ma tot mir cata nebuneala puteti avea amandoi in cap.Presupun ca sunteti oameni mari cu capul pe umeri, daca aveti ceva de impartit faceti-o in lupta, acolo se vede adevarata valoare, aici va faceti amandoi de ras in fata intregului grepolis, nu trebuie sa aratati printuri si tot feluri de "rahaturi" doar in scopul de a va arata "valoarea",cine stie sa joace grepolis stie sa faca si diferenta dintre un jucator bun si unul care doar bate din gura!

atat am avut de spus,
o zi buna va doresc.
ce lupta bre :))) la ferma asta te referi.

7e1ac82ce1a049579477ca6782ec916b.png

b1f165a640a94176aa65f60eee916e0e.png



6d0ad34016ab4d90a221f29e3872f673.png


asta i marele jucator il fac cu controlul port:) astea acum in ultimile 2 ore :))
 
Sus