Poftiți la ... spam!

  • Autor subiect DeletedUser1411
  • Data de început

DeletedUser14872

Guest
gata ma nu va mai tanguiti aicea mai bine ati veni lnga mine in 79 sa facem big farm impreuna ca sunt singur o_O nu dati nici galbeni nu avem nici spioni dormim bine si noaptea ce mai vreti mai mult de atat :p

gata ,astept sa curga mesajele :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15344

Guest
Piratei ce nu va comvin fake uri :)))

intai linistiti prastia de buci.stalone

cu fakeuri si nu va tin nici eu mie mi se rupe sunt sunt on
si v ati pus catei din corsar sa imi dea fulgere mi se rupe ... cat timp imi da ala si stau treaz stati si voi dezactivati alarma patiti ca ieri va rup fasu la 5 6.
 

DeletedUser15009

Guest
Ba care a inceput primul??? Tu ca nu ne poti baga o nava!!!

Te dai smecher ca ai cu ce sa dai fake uri? Mars din ochii mei

Chit ca imi faci ticket nu imi parep rau,stiu ca voi fi banat aici pe forum si scap de un gunoi ca tine
 

DeletedUser15009

Guest
Mi-ai dat fake-uri atat mie cat si colegilor mei pana mi-ai prins trupele.
Esti un jegos, imi e scarba de oameni ca tine
 

DeletedUser15344

Guest
bai lake ,

ti am dat mesaj la primul atac cu 20prasti terminate cu prostiile ca la fel si eu te pot lua destul de usor u ce ai facut dupa ce te am curatat de cateva ori ai dat circulara la noi in ally luand pe toti la atacuri .

i am redirect lui sorin.ro ce kkturi faci a zis ok dar degeaba u continuundu ti prostiile sorin.ro rupandui se la fel si eu va tin pe toti in fake - simplu ma zabalosule e necesar sa pun printuri cu atacurile tale de farmare si mesajele tale de amenitare date colegilor mei spune ca te fac de kk . si in plu ce sa imi faci ma tu mie :))) .

arata ma lake cand mi ai prins macar 50trupe fmm de ferma ascunzi trupele la Jols de tarsa ca are zid 25 stai in 800 bireme insula rosie

si ti se pare ca nu pot cuceri cand aseara v am luat oras ma fmm copil noob .
 

DeletedUser15009

Guest
Tu ai inceput cu fake-urile iar dupa aceea eu am continuat luandu-ti toata alianta la fake-uri, cand m-a rugat Sorin sa incetez, am incetat . Daca observi, eu nu am timp sa atac fake 24/24 ca tine.
Am si printuri, stai lin.

Legat de trupe, da mi-ai prins trupele deoarece tu ai avut timp sa ma ataci fake ca altfel nu mi le prindeai , iti garantez asta!!!! Intram la primul fake, la al doilea fake dar la al 3 atac deja nu mai intram si automat ca mi-ai prins trupele...


In fine, subiect incheiat. Nu are rost sa ma cert cu tine daca atat te duce capul
 

DeletedUser16007

Guest
Iuli,stii f.bine ce se intampla,nu te da mai rotund decat esti !Spune saru'mana boiere si taci !
Momentan profiti,deci ti-e bine.Nu intinde coarda,nu de alta dar nu stii unde se rupe.
Poti lua lectii de la Tenacii,trec printro perioada mai grea,f.grea,dar sunt acolo,jucatorii de caracter,puteti lua lectii de la ei !Cozile de topor le colecteaza...cei ce au nevoie de ele.Tu si ai tai,continuati sa cuceriti furnicile,nu dati nici o sansa de joc celor mici ca de,sunteti...alianta care se respecta(se respecta ???) !Nu ne batem cu cei de rangul nostru,ii terminam pe cei mici !Si wow!ce buni suntem ! Ciocu mic si joc de glezna !
Penibila postarea,nu ma asteptam,asta arata marimea omului din spatele nik-ului.Pacat,la un momentdat am crezut ca poti echilibra lumea.
stiu ca e un raspuns cam tarziu,si nici nu joc pe lumea asta dar sa stiti ca tenacii sunt mici pe orce lume...
cel putin din cate am vazut eu
deci treaba cu nu ii cuceresc ca sunt mici nu merge ca pana la urma tot trebuie sa o faci odata si odata
 

DeletedUser

Guest
mai biluta,pai numai voi vreti sa aveti spioni peste tot? altii nu au voie? pai voi nici nu trebuie sa pomeniti in viata voastra de friends si de pirati,ca sunteti campioni la conturi multiple si la jeturi prin aliante,am bagat si eu odata 5 oameni la voi si ati picat ca papadiile suflate de vant :)))))
 

DeletedUser4901

Guest
asa versace ...zile tu mamica!

cu tot cu conturi multiple nu ne poate face fata...el,marele el (biluta)

:))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12202

Guest
Citesc si ma minunez,de fapt...invat.Acum am inteles o data in plus,lumile le castiga cei care sunt mai...tupesti,care au cat mai multe multiconturi la adversar,si nu in ultimul rand cei care nu se uita la...bani.O stiam,teoretic,nu m-am asteptat sa vad postat asa ceva.
Din pct.meu de vedere,e trist,f.trist.Sa ai spion intr-o alianta,ok,de cand lumea au fost spioni,sa ai spioni ca rezultat de multiconturi....no coment.Ce jucati ???Ce ati ajuns sa jucati ???Ce a ajuns jocul asta pt voi ???Oare laurii lumii ce vor incorona ?Meritul sau......multiconturile mai reusite ?
Dragilor,sunteti jucatori buni,pana unde veti merge cu balacareala ?Va place ce ati ajuns,cate compromisuri-si nu numai,ati ajuns sa faceti ?Mai stiti juca jocul joc ???
Mai stiti sa-i invata,pe cei neexperimentati ,abc-ul Grepolisului ???Am fost la un pas de a-mi invata eu atacatorul de ce am....noroc-cica.M-am abtinut,ma ataca.Dar,unde erau ai lui sa-i spuna unde greseste ?
Mai este Grepo joc de echipa (dincolo de grupul vechi creat pe alte lumi,de grupul potent ) ?
 

DeletedUser8710

Guest
Citesc si ma minunez,de fapt...invat.Acum am inteles o data in plus,lumile le castiga cei care sunt mai...tupesti,care au cat mai multe multiconturi la adversar,si nu in ultimul rand cei care nu se uita la...bani.O stiam,teoretic,nu m-am asteptat sa vad postat asa ceva.
Din pct.meu de vedere,e trist,f.trist.Sa ai spion intr-o alianta,ok,de cand lumea au fost spioni,sa ai spioni ca rezultat de multiconturi....no coment.Ce jucati ???Ce ati ajuns sa jucati ???Ce a ajuns jocul asta pt voi ???Oare laurii lumii ce vor incorona ?Meritul sau......multiconturile mai reusite ?
Dragilor,sunteti jucatori buni,pana unde veti merge cu balacareala ?Va place ce ati ajuns,cate compromisuri-si nu numai,ati ajuns sa faceti ?Mai stiti juca jocul joc ???
Mai stiti sa-i invata,pe cei neexperimentati ,abc-ul Grepolisului ???Am fost la un pas de a-mi invata eu atacatorul de ce am....noroc-cica.M-am abtinut,ma ataca.Dar,unde erau ai lui sa-i spuna unde greseste ?
Mai este Grepo joc de echipa (dincolo de grupul vechi creat pe alte lumi,de grupul potent ) ?


Din pacate jocul a degenerat sub atenta "grija" a admninilor.
Nu am nimic impotriva spionilor... e normal
Daca vreti sa folositi multiconturi...treaba voastra. Eu una nu voi juca niciodata cu multicont.
Cunosc aproape toata pleiada jucatorilor vechi...stiluri si naravuri,,,,,,, fiind o lupoaica batrana
smiley_emoticons_biggrin.gif

Grepo nu va castiga , ca joc, noi jucatori. Nu mai exista nimeni care sa explice "abc-ul"
Toti suntem super experimentati...nu avem timp sau chef de lectii. Si doamne fereste sa faci o observatie unui jucator vechi...ca doar ala nu greseste niciodata.
Sincer... uneori ma intreb ce mai caut pe grepo!
Microbul grepo e greu de lecuit.
Citesc forumul pe diverse lumi...si nu vad decat atacuri personale !
Pacat !
 

DeletedUser16104

Guest
Scuzați de deranj, dar ce dumneavoastră spuneți că jucători noi nu au șanse?
Faptul că dumneavoastră ați trecut multe LUMI , nu înseamnă că sunteți superior celor nouveniți.
 

DeletedUser9563

Guest
A vrut sa zica ca jucatorii experimentati nu mai stau sa invete pe un nou venit in Grepolis cum se facea odata.Acum daca vad ca nu se descurca in joc il cuceresc si gata.Rare sint aliantele in care incepatorii sint inca scoliti de cei cu experienta in joc.
 

DeletedUser12202

Guest
Mie imi place sa-i invat ce stiu,cat stiu,am tendinta de a-mi invata si atacatorii cand vad ca sunt activi,vor,dar...nu stiu anumite lucruri invatate de noi in timp.Mi-e dor,pt.mine,de tutorialele de pe vremuri,mai ales de discutiile vizavi de tot felul de probleme de pe joc(trupe,strategii,etc).
Este si vina noastra,a celor...vechi...,parerea mea,mai ales a noastra.Nici macar nu ne trece prin minte sa perpetuam ce a fost ok,ce a fost spiritul si esenta Grepolisului.Ne lamentam,comentam(si eu),dar...nu facem nimic pt.a schimba ce putem,ce putem noi prin pastrarea a tot ce a fost,este bun pe Grepo !Uitam,uitarea este...omeneasca.....,cum am inceput noi sa jucam.Cum am invatat.Uitam sa dam mai departe ce am primit la un momentdat !Noi,cei vechi,avem partea noastra de vina-si nu e mica !
 

DeletedUser15344

Guest
Pateticilor cand incercati sa faceti si voi o manevra in primul rand facetio cat mai reala :)
vai de capul vostru
2b643dcaf3284a719b17f7adfec673c7.png


1. nici daca ma chinui nu scriu asa corect :)) atate puncte liniutze de ma luat cu capul.

2. niciodata nu am schimbat aliantza auzi la el 'o aliantza capabila' bai lake am preferat sa sterg decat sa schimb tabara :) vino cu altceva mi calumea ca sa ma poti face sa renunt pt a putea si voi castiga cv:)
 

DeletedUser15344

Guest
asa versace ...zile tu mamica!

cu tot cu conturi multiple nu ne poate face fata...el,marele el (biluta)

:))))

loool cine a deschis gura jucatorul de pe locul I ma scuzati 'zidarul' de pe primul loc ... care sta cam asa

059ab91767834f6bbdde82e5453a1d09.png



pe o insula asa :)))))
f4de3a64e21e45f4b8b34b14d6e6dba8.png


din care un oras sa luat ieri defapt app toti sunt asa blindati vai de capul vostru ... si nu stiu ce conturi multiple visati iar ca asa ciomageala va luati in ultima vreme de la Wild ca nu mai stiti ce sa faceti poate poate sterge bila si castigam si noi lumea ca daca nu sterge bila nici internele nu suntem in stare sa ni le luam .....


pana si marele -ATEU dupa 2 nave luate de la capone sa lasat :)) ofof :)))
 

DeletedUser14765

Guest
Biluta zi la toata lumea cum de cand a inceput lumea asteptai pastele sa puteti sa bagati o nava pe mine
smiley_emoticons_winken4.gif
smiley_emoticons_lol.gif

Spune cum ati incercat nava fix cu 10 secunde inainte de pna si nu v-a reusit, spune cum cand s-a vorbit de 1 zi prelungire la pna cum ati mai incercat una fix inainte de ora 13 cand inceapea prelungirea la pna. Spune cum v-au spart pirati asediu pe mine cu 25k bireme pe zid 10, spune cum doar din noroc ati fost capabili sa imi luati 1 singur oras de la inceputul lumii si ala pentru ca eram in vacanta si am lasat jocul mai moale. Spune cum de ieri pana azi v-am distrus 6 tentative de nava pe 1 oras si cum v-am tinut colegul in catapulte toata ziua si l-am transformat in ferma.
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif
mult noroc iulica, o sa ai nevoie, toti stiu ca nu o mai duci mult si faci crize iar si dai stergere cont. Ai mai incercat odata cand v-am aratat de ce sunt capabili pirati. Si inca odata cand v-au lasat cheliosii cu buza umflata. A 3 a oara se zice ca e cu noroc, pentru noi cei ce vrem sa jucam fara noobi. Abia astept sa fie harta plian de fantomele din wild
smiley_emoticons_skullhaufen.gif
 

DeletedUser4901

Guest
loool cine a deschis gura jucatorul de pe locul I ma scuzati 'zidarul' de pe primul loc ... care sta cam asa

059ab91767834f6bbdde82e5453a1d09.png



pe o insula asa :)))))
f4de3a64e21e45f4b8b34b14d6e6dba8.png


din care un oras sa luat ieri defapt app toti sunt asa blindati vai de capul vostru ... si nu stiu ce conturi multiple visati iar ca asa ciomageala va luati in ultima vreme de la Wild ca nu mai stiti ce sa faceti poate poate sterge bila si castigam si noi lumea ca daca nu sterge bila nici internele nu suntem in stare sa ni le luam .....


pana si marele -ATEU dupa 2 nave luate de la capone sa lasat :)) ofof :)))

IULIANE!

1: AI INCEPUT UN RAZBOI CARE NU IL VEI PUTEA TERMINA, NOI SUNTEM PIRATI(MERCENARI),UMBLAM PE UNDE PUTEM SI PE UNDE VREM,VOI SUNTETI NISTE PUIUTI CARE AU PRINS ARIPI CU AJUTORUL SAGETILOR!
SPUNE-MI TE ROG UN ORAS PIERDUT DE NOI IN FATA VOASTRA IN CARE AM AVUT EU SORIN SI ALTII MORAL DE MINIM 80% SI PE URMA MAI VORBIM.
2: CURAND SE VOR TERMINA INTERNELE, EVENTUL,ETC SI VOM INCEPE SA LUPTAM CU ADEVARAT

STII CARE E PROBLEMA LA TINE?? HAI SA ITI SPUN EU...

IN PRIMUL RAND MANDRIA TE DOBOARA IN FATA MEA .
PE UNDE AI UMBLAT AI FOST MARE JUCATOR DIN CAUZA CA AI GOLD SI ESTI CINEVA ...AICI SE SCHIMBA SITUATIA, SE PARE CA TU TE LUPTI CU JUCATORII MEDII DE LA NOI SI TOT VA JOACA LEJER...CAND VOM INCEPE NOI SA DAM IN TINE SI IN TOTI "GOLDASII" TAI, MI-E FRICA CA ITI VEI STRANGE PATURICA SI VEI INCERCA PE ALTA LUME PENTRU CA AICI PIRATII SI-AU IMPUS NUMELE!

IN REST CE SA ITI MAI UREZ...
O SEARA CAT MAI MINUNATA SI.........."te pupa cristi"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15344

Guest
xSebastianTHEKING atat mai vreau sa comentez ca esti un praf si jumatate care face printuri fake de ciuda ca il ataca 7bal normal ca nu suntem in stare sa luam oras pe timp de zi si pe event si totusi tie ti sa luat chiar daca ne au esuat unele app STIU PIRATII CA ATUNCI CAND ERAI IN CHELIOSII TU POSTAI DESFASURATOARELE DE LA EI ????

sa iti reamintesc ca tu ne spuneai navele piratilor si postai pe forum dar na acum suntem mare pirat :))))hahahahaha


 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15344

Guest
bai asta care ne tot pupi ce sa dai ma in mine cand tu pe insula rosie stai in atata permanent :)))) pai ma gandesc ce faci cand vi pe o insula albastra :)))) m am lamurit cat de buni sunteti :)))) chiar nu mie frica am deja 40orase mai pot lua vro 5 sa vad cum ma mai scoateti voi :)) si pe mn si pe goldisti mei :)) nu stiu care sunt aia dar na e bn ca am goldisti :) lumea e la inceput si cu 5-10 oameni mut muntii din loc si pe asta stau pana la final si sa vezi ce poate 7bal si grupa invincibila .
 
Sus