Poftiți la ... spam!

  • Autor subiect DeletedUser1411
  • Data de început

DeletedUser15586

Guest
ce linistit sunt acum :))...bine ca ne-a anuntat 7 bal ca avem pact cu pirati...eu nu stiam :))
 

DeletedUser15344

Guest
ce linistit sunt acum :))...bine ca ne-a anuntat 7 bal ca avem pact cu pirati...eu nu stiam :))

eu nu stiam ca sunteti asa lasii sa le cedati orasele . eu stiu ca daca e sa pierd un oras lupt pt el pana la ultima trupa :)

recunoaste om de vaza din piratii ca le ati cedat orasele :)

6c501e1376e64beda82f57759e8c2d78.png
 

DeletedUser12202

Guest
Iuli,stii f.bine ce se intampla,nu te da mai rotund decat esti !Spune saru'mana boiere si taci !
Momentan profiti,deci ti-e bine.Nu intinde coarda,nu de alta dar nu stii unde se rupe.
Poti lua lectii de la Tenacii,trec printro perioada mai grea,f.grea,dar sunt acolo,jucatorii de caracter,puteti lua lectii de la ei !Cozile de topor le colecteaza...cei ce au nevoie de ele.Tu si ai tai,continuati sa cuceriti furnicile,nu dati nici o sansa de joc celor mici ca de,sunteti...alianta care se respecta(se respecta ???) !Nu ne batem cu cei de rangul nostru,ii terminam pe cei mici !Si wow!ce buni suntem ! Ciocu mic si joc de glezna !
Penibila postarea,nu ma asteptam,asta arata marimea omului din spatele nik-ului.Pacat,la un momentdat am crezut ca poti echilibra lumea.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15344

Guest
draga Simona . ce ai vrea sa te las sa te extinzi in mijlocul nostru veziti de treaba care tenacii femeia lui dumnezeu aia care le au cedat orasele piratilor aia sunt oameni cu caracter :))) sau marele adnini care acum o luna ma amenitza ca daca nu devenim academia tenacilor pune tenacii pe noi si ne duce la marginea hartii inclusiv sorin.ro a zis ca are vro cativa jucatori in tenaci pe care o sa ii ia la el o sa pun print cand ajung pc . tu nu mai vorbi ca sa te afli in treaba si nu mai trai din vise si povesti ca asta o sa fie si deznodamantul vostru de ale pupa pantofii piratilor .
asa ca joc de glezne :)))
 

DeletedUser12202

Guest
Iuli,ai dreptate,perfecta dreptate !Felicitari pt.atacurile si cuceririle facute acum de sarbatori(mai ales ca voi v-ati pus la...adapost cu PNA-ul),intr-adevar asa se joaca.Ai o alianta demna de...tot respectul (atcuri si cuceriri in ajun de Pasti,in prima zi de Pasti,oameni cu .... scuze,caut O ca sa-l pun dar a devenit misroscopic,nu-l gasesc-cand sa-mi continui ideea ...dispare ).
Si-mi permit sa te scuz,nu ma cunosti,de cand joc nu am pupat papucii nimanui - am o problema cu spatele,nu reusesc sa ma indoi la nivelul papucilor nimanui :))).
Spor si la mai mare.Mentalitatea si stilul de joc va va duce departe si nu numai asta.
 

DeletedUser15344

Guest
Draga Simona ,

mi ai scris cumva ceva de vreun pna sau eu stiu ?

Aliantza pirates mi au scris au propus am facut pna pe timpul sarbatorilor :) asa iti acceptam si voua . cred ca durerea aia de spate sa extins si in alte locuri -stramte ....
 

DeletedUser12202

Guest
Nu ai inteles nimic :(.Sa traduc : in zile de sfanta sarbatoare,nu trebuie PNA daca te respecti ca om,parerea mea.Dar,cum ai spus,visez si eu...Macar visele,sperantele,nu mi le puteti cuceri :).Ele raman si daca sunt dezamagita de unii.
Spor si numai bine.
Sunt curioasa cine va rade la sfarsitul lumii :).
 

DeletedUser15344

Guest
poate cei ce v au cucerit orase erau atei :)

daca se tinea ' pacea ' o puneau aia de la inno :)

ce treaba are daca te respecti sau nu ca nu inteleg.....
 

DeletedUser12202

Guest
poate cei ce v au cucerit orase erau atei :)

daca se tinea ' pacea ' o puneau aia de la inno :)

ce treaba are daca te respecti sau nu ca nu inteleg.....

Nu intelegi tu multe,nu intelegi ce nu vrei :),cum nu inteleg nici eu multi conturile,orasele facute pt.a fi cucerite de adversari,etc,etc,etc.(Sa-ti spun cativa ???care sunt in alianta ta).Cum sa intelegi treaba cu respectul -la respectul de sine ma refeream,cand nu cred ca stii ce inseamna !Trebuie sa ai principii si caracter (asa cum ne-au invatat ai nostri parinti,buni si starbuni)pt.a intelege(si intelegi,dar faptul ca o faci pe prostul..................spune mult :) ).
Si,nu trebuia sa impuna nimeni pacea !Este,nu vorba de atei,este vorba de ...nulitati cu pretentii (pt.caracterizarea asta sper sa nu fiu banata ),de profitori,de..."sunt cel mai tare !!!Vedeti cate orase am cucerit ???Am cucerit !!! " Nu conteaza de la cine !As da copy/paste,dar mi-e mie jena !
Dar,asta e jocul,stiu,normal sa se profite,dar...onoare,respect de sine,caracter ?Nu mai exista...Atei ???Inteleg.A profita de cei care nu sunt atei...,nu mai inteleg.Au noroc Piratii ca au cerut sa faceti PNA altfel...ii cucereati :).Eu nu am fost inspirata,nu mi-am inchipuit cum jucati(acum sa fim seriosi,niciodata nu mi-ati fi acordat PNA,cum nici nu ma lasati sa joc in zona-scuze,sa ma dezvolt!-de parca la cati sunteti v-as putea face fata !)
Apropo,sa-i vezi cum se retrag cu coada intre picioare cand realizeaza ca esti on !Dar...sunt buni,sunt in alianta de top !
Si eu,sincer,ii compatimesc pe cei care au atacat si au cucerit in perioada asta.Sunt singuri,tristi,au doar virtualul...Traiesc doar aicii.Trist....
Cu asta am terminat polemica(apropo,pretexte pot gasi si eu cu duiumul:) ).
Nu mai discut pe marginea subiectului.
Capone,poti rade,tu razi,eu am vazut ce era de vazut si am inteles :).Si...rad si eu :)!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15344

Guest
spune mi draga simona care sunt jucatori aia la mn cu multicont vi cu dovezi si in secunda 2 ii voi elimina
nu vorbi prostii doar ca sa te afli in treaba si la inceput ca sa deschid insule am adus prieteni de pe alte lumii facut tichete peste tichete macar sa ne lase sa sa facem unul conturi de 175 deci nu imi spune mie de multiconturi . clar cuceream si de la piratii ce ei sunt scutiti si acum avem nava la ei si majoritatea stau in permanent ca baieti si ei sunt jucatori :) si permanent nu 300-400 bireme stau in 1000 rapide si ziduri 25 . e lasa ca asa o sa facem si noi .

problema ta Simona e ca traiesti in trecut nu mai suntem pe timpul lui decebal traian sau eu stiu traieste prezentul si daca nu iti face placere nu iti place la ce sa ajuns pe grepolis dc mai joci :)
 

DeletedUser15344

Guest
1.

c48fd65bf6c84690bc68e3f69d97ba5e.png


2.

f115190cd49a468ab28ed9f372f8d8e9.png



3.

e8ce5f9b42c643e6b08fffbadde06da8.png



Jucatorii lui peste fmm dupa ce ca din primele 4 aliantze 3 sunt ale voastre mai si umblati cu 1000000 de spioni si va kkti pe voi vai ce buni suntem si am mai castigat o lume . jucatorii lui peste
 

DeletedUser12202

Guest
Iuli,joc pt.ca imi place jocul,joc pt.ca am prieteni si asa mai comunicam,joc pt.ca este joc :).Joc pt.ca nu am pretentii de super jucator,joc pt.ca...imi permit :).La modul decent,fara sa devin ...falimentara din cauza jocului :).Joc pt. ca vreau.Imi spun parerea pt.ca pot si pt.ca am o parere !
Missis,si pe en a fost pace,probabil noi suntem....mai pagani decat paganii !Ce m-a deranjat,nu a fost ca nu da x-ulescu pace,m-a deranjat ca noi,pt.noi,nu ne dam pacea de sfanta sarbatoare,oricat de...atei am fi .Respectul pt.traditii,daca nu pt.credinta.
Foamea viscerala dincolo de orice a devenit...virala !
 

DeletedUser4901

Guest
buna seara...


am devenit cumva vedeta iuliane??
esti crizat ,ai pierdut lumea, mori de ciuda, imediat iti dai stergere, mori, te dai cu capul de pereti cand vezi ca nu poti face nimic sa ne opresti,etc!

de fel sunt un om tacut dar in seara asta ai intrecut masura!
am avut impresia ca esti un jucator de onoare, dar inca o data ai dovedit ca esti printre cei mai "buni" lideri al serverelor romane.
ps:ca sa iti arat ca avem jucatori cu coloana in cele 3 aliante o sa le impart eu la cei fara gold 100k sa aiba acum la event special ptr oamenii tai...

Q5xfA8c.png
YetMJPl.png
 

DeletedUser14136

Guest
Bla bla Bla bla Blablablablablablabla bla ! bla bla :)))))))=))))))))))
 

DeletedUser12202

Guest
M-ati lasat...masca !!!!!Iuli,10-15 jucatori activi,uniti,grupati,rup tot !!!Nu stii aprecia si gestiona ce ai in alianta !
Si ce jucator,lider,isi permite un astfel de limbaj ???
Eu nu mai inteleg nimic-nimic nou :) !!!Ce jucam ?Ce inseamna alianta ?Pt.ce este alianta ?Nu se eternizeaza toti pe joc,nu pot fi on oricand,au realul,asta ii face mai putin buni ?Esti la servici de ex,nu poti intra timp de 3-4 ore,sau mergi sa platesti taxe,ai de facut cumparaturi,mergi sa-ti faci analize,mergi la un eveniment,faci o baie sa te relaxezi,nu esti promt,nu esti pe joc la un moment dat,asta te face...dormeza ?.Traiesti in real sau virtual ?
Este joc !!!Placere,relaxare,ambitie,nu teroare !
 

DeletedUser12202

Guest
Sorine,poti rade,ai de ce,asa vei defila si aici :).Felicitari !Esti bun,asa se castiga,jucand ca voi,pacte facute cat ai interes-va trebuie liniste sa cresteti,fraieri inca au fost sa creada ca aveti cuvant,rupte cand v-ati intarit,luati la vatra soldateii care au stat cu c...l in doua luntrii - nimicuri care isi bat joc de cei care joaca simplu,corect si fara gold pe banda-,care au facut pact cu voi,care au dat copy/paste la tot, si ...mai faceau si pe sfintii ,c..ve pe Grepo,care isi bat joc de cei care joaca,care cred ca mai pot sa joace jocul joc :) !Lideri de...mucava care nu au stiut cum sa ajunga mai repede la...matca.
Esti mai...stilat,dar.....
Ma intreb pe lumi viitoare,cat va mai merge tactica asta.Cam stiu toti cum jucati si cum va respecati cuvantul.
 
Sus