Poftiți la ... spam!

  • Autor subiect DeletedUser1411
  • Data de început

DeletedUser15654

Guest
Cine se ocupa de lumea asta?
smiley_emoticons_flucht2.gif
 

DeletedUser12202

Guest
Ce sa vedeti ???Lideri fara coloana vertebrala,fara cuvant,nonvalori ca si caracter ?pacte rupte peste noapte pt.ca au fost linistiti pana atunci ???
Si...creduli ?Aliante create de cativa jucatori pt.a fi sursa de pct. si orase,fara sa se tina cont de cei care joaca,chiar joaca pe bune,in limita timpului si a...bugetului ?
Lideri de mucava ???Ce vreti sa vedeti ?
Alianta disparuta pt.ca Piratii au rupt pactul si cateii lor-ma exprim elegant,nu vreau ban, s-au intors imediat la ...matca ?Si un ..... a dizolvat tot ce a ramas din alianta...?
Si tu...iti inchipui ca...joci !Ca ai camarazi...Vina ta ca inca nu te-ai vaccinat cu ce este Grepo acum .....ca inca cauti fantoma trecutului,jucatorii de caracter !.
Mi-e dor de ei,pt.asta mai...bantui pe aici,speranta moare ultima !
 

DeletedUser12202

Guest
speranta ii moarta de mult ....
NU!speranta nu moare !Stiu ca sunt multi care gandesc ca mine.
Poate undeva,aici,ne-am putea gasi si reedita trecutul :).Stiu,nu-mi spune,ce visez este...utopie !Si totusi....
 

DeletedUser8849

Guest
Ce sa vedeti ???Lideri fara coloana vertebrala,fara cuvant,nonvalori ca si caracter ?pacte rupte peste noapte pt.ca au fost linistiti pana atunci ???
Si...creduli ?Aliante create de cativa jucatori pt.a fi sursa de pct. si orase,fara sa se tina cont de cei care joaca,chiar joaca pe bune,in limita timpului si a...bugetului ?
Lideri de mucava ???Ce vreti sa vedeti ?
Alianta disparuta pt.ca Piratii au rupt pactul si cateii lor-ma exprim elegant,nu vreau ban, s-au intors imediat la ...matca ?Si un ..... a dizolvat tot ce a ramas din alianta...?
Si tu...iti inchipui ca...joci !Ca ai camarazi...Vina ta ca inca nu te-ai vaccinat cu ce este Grepo acum .....ca inca cauti fantoma trecutului,jucatorii de caracter !.
Mi-e dor de ei,pt.asta mai...bantui pe aici,speranta moare ultima !
si ai crezut vreun moment ca se va intampla altfel........cand noi aveam sprijin pe o cucerire de-a lor si ei rup pactul,ca n-au jucatorii lor activi unde sa se dezvolte......oameni de cacao,oricum se merita unii pe altii...sa joace ei de ei
 

DeletedUser16014

Guest
Ce sa vedeti ???Lideri fara coloana vertebrala,fara cuvant,nonvalori ca si caracter ?pacte rupte peste noapte pt.ca au fost linistiti pana atunci ???
Si...creduli ?Aliante create de cativa jucatori pt.a fi sursa de pct. si orase,fara sa se tina cont de cei care joaca,chiar joaca pe bune,in limita timpului si a...bugetului ?
Lideri de mucava ???Ce vreti sa vedeti ?
Alianta disparuta pt.ca Piratii au rupt pactul si cateii lor-ma exprim elegant,nu vreau ban, s-au intors imediat la ...matca ?Si un ..... a dizolvat tot ce a ramas din alianta...?
Si tu...iti inchipui ca...joci !Ca ai camarazi...Vina ta ca inca nu te-ai vaccinat cu ce este Grepo acum .....ca inca cauti fantoma trecutului,jucatorii de caracter !.
Mi-e dor de ei,pt.asta mai...bantui pe aici,speranta moare ultima !

cine si cu ce te-a necjait bre asa tare?
 

DeletedUser12202

Guest
si ai crezut vreun moment ca se va intampla altfel........cand noi aveam sprijin pe o cucerire de-a lor si ei rup pactul,ca n-au jucatorii lor activi unde sa se dezvolte......oameni de cacao,oricum se merita unii pe altii...sa joace ei de ei
Cedam prea usor,noi ce corecti,parerea mea,am facut-o si eu,dar nu e bine.
Am renuntat de suparare,am gresit !Trebuia sa raspundem cu aceeasi moneda !
Persoanele de bun simt,cu anumite criterii si valori,din pacate nu mai lupta,lasa cale libera ........(fara adjective,puneti-le voi).
Sunt un om pasnic,f.pasnic.
Lumea asta este prea...previzibila .
EU am prieteni.OAMENI de caracter.Chiar si ...idealisti,ca mine :).
Imi trece o idee prin minte : sa dau lumea asta peste cap.Pot.Timpul ma cenzureaza :(.
 

DeletedUser15344

Guest
Sunt mandru sa spun ca fac parte din familia Wild Fangs

mi ar fi rusine sa am din top 4 trei aliante ale mele si sa tin pacte . lumile astea nu admini le stric ci voi . facand 1000 de pacturi si avand 1000 de academii
wild fangs pacturi 1 . cu cheliosi aliantza de pe locul 5 academie pe locul 8.
piratii pacturi 3 cu corsarul negru (locul6) plus academia ,cu angels of hell( locul 7) ,plus tenacii .(locul9).

academii din familia Pirates pirates junior locul3 .pirates I locul 4 .

app stiati ca cei din angels of hell pana sa va abordeze pe voi ne au abordat pe noi pt pact si i am refuzat respectuos ???

domnilor noi jucam grepolis nu ce bambilici jucati voi .
sa vedem cu cn mai faceti maine poimaine pact poate asa bagati si voi nave celor din wild ca pana acum doar una 2 bagate restul doar esuate pe cand wild zilnic va baga . ....

Respect celor care stau si dau in ei si nu dau bir cu fugitii si nici nu sunt lasi intrand la ei caci cred ca ar fi in stare sa faca si a 4 academie . Adevaratii jucatorii nu fug la ei doar pentru ca sunt pe primul loc in clasament . adevaratii razboinicii le tin piept pierd castig merg cu capul sus .
Deci da cam ii dau si eu dreptate lui arisan .. unde sunt adevarati jucatorii - razboinicii de alta data ?? care nu faceau 1000000de pacte academiii pt a putea castiga o lume ...
 

DeletedUser15890

Guest
iar incepe 7bal cu aberatiile.vezi ca spionii nu te-au informat corect referitor la pacte.nu stiam ca tenacii ne sunt aliati :)
Oricum,intrebarea e alta,cand dai stergere? a trecut deja prima luna,e momentul oportun pt tine sa-ti arati valoarea inestimabila si sa dai stergere.doar te caracterizeaza
 

cioara

Membru
Sunt mandru sa spun ca fac parte din familia Wild Fangs

mi ar fi rusine sa am din top 4 trei aliante ale mele si sa tin pacte . lumile astea nu admini le stric ci voi . facand 1000 de pacturi si avand 1000 de academii
wild fangs pacturi 1 . cu cheliosi aliantza de pe locul 5 academie pe locul 8.
piratii pacturi 3 cu corsarul negru (locul6) plus academia ,cu angels of hell( locul 7) ,plus tenacii .(locul9).

academii din familia Pirates pirates junior locul3 .pirates I locul 4 .

app stiati ca cei din angels of hell pana sa va abordeze pe voi ne au abordat pe noi pt pact si i am refuzat respectuos ???

domnilor noi jucam grepolis nu ce bambilici jucati voi .
sa vedem cu cn mai faceti maine poimaine pact poate asa bagati si voi nave celor din wild ca pana acum doar una 2 bagate restul doar esuate pe cand wild zilnic va baga . ....

Respect celor care stau si dau in ei si nu dau bir cu fugitii si nici nu sunt lasi intrand la ei caci cred ca ar fi in stare sa faca si a 4 academie . Adevaratii jucatorii nu fug la ei doar pentru ca sunt pe primul loc in clasament . adevaratii razboinicii le tin piept pierd castig merg cu capul sus .
Deci da cam ii dau si eu dreptate lui arisan .. unde sunt adevarati jucatorii - razboinicii de alta data ?? care nu faceau 1000000de pacte academiii pt a putea castiga o lume ...


auuu...
cata text aici si cata vitejime :)
flacau...de ce nu te uiti de unde derivezi?
mantalele cu 3 aliante,demos cu 3 aliante si etc..ma rog,nu am fost curios
acum apari sa bati cu mentosana in piept...ca vezi doamne...
iaca asa vrem sa jucam
de preferat pentru neplaceri sa ne scrieti scrisoare acasa
hai spor ;)
 

DeletedUser15344

Guest
:)))) nu derivez din demos am jucat cu ei pe githium . in mantale e alta poveste dar aia daca aveau academii cum spui tu nu aveau pacte si daca aveau pacte aveau cu una mica nu cu toata harta .
si asta vand fan aseara a cui era sprijinul a cui era permanentul de pe oraselele tenacilor ??
e bine daca jucati asa ce sa spun voi stricati lumile astea dintrun joc de strategie de razboi il transformati in farmville
 

DeletedUser15890

Guest
:)))) nu derivez din demos am jucat cu ei pe githium . in mantale e alta poveste dar aia daca aveau academii cum spui tu nu aveau pacte si daca aveau pacte aveau cu una mica nu cu toata harta .
si asta vand fan aseara a cui era sprijinul a cui era permanentul de pe oraselele tenacilor ??
e bine daca jucati asa ce sa spun voi stricati lumile astea dintrun joc de strategie de razboi il transformati in farmville
in primu rand nu mai dezinforma.tenacii sunt trecuti la inamici.
Acum iar faci pe fata mare,cum nu-ti ies planurile,gata,toata harta s-a aliat impotriva ta.mama doamne ce vedeta ai ajuns,pe toate serverele toti se aliaza impotriva lui 7bal, zici ca esti hitler si tremura toti de frica ta.iar referitor la faza cu faptu ca asta e un joc de strategie,de ce nu esti in stare sa faci o strategie castigatoare? care e problema daca avem pacte? incepi ca pe knossos,sa nu faci si aici ca acolo.Cine te opreste sa nu faci si pact cu mai multe aliante?
 

DeletedUser16013

Guest
Tenacii la inamici,asta-i buna? Cine baga sprijin pe cucerirea lor de v-am rupt ieri dimineata? Nu cumva al vostru lider sorin.ro + cele 3 academii si inca o alianta?
Wild contra 5 aliante,v-am f...t pe un asediu.
 

DeletedUser15890

Guest
Tenacii la inamici,asta-i buna? Cine baga sprijin pe cucerirea lor de v-am rupt ieri dimineata? Nu cumva al vostru lider sorin.ro + cele 3 academii si inca o alianta?
Wild contra 5 aliante,v-am f...t pe un asediu.
se numeste strategie :))bravo wild care ati luptat contra 5 aliante.voi inca nu ati auzit de furat puncte? mai luati abecedarul strategiilor pe grepolis si mai invatati
 

DeletedUser16078

Guest
Eu zic să așteptăm puțin până terminăm cu tenacii și să ne batem 1 la 1 fără alte obstacole între noi; Pirates vs. Wild
 

DeletedUser15344

Guest
care aia care stau in 500 transportoare minim ziduri 25 :)))))
 
Sus