Poftiți la ... spam!

  • Autor subiect DeletedUser1411
  • Data de început

DeletedUser12202

Guest
Apropo,dragi pirati,si Iuli are copy/paste de pe forumul vostru :).Nu ati inventat,nici nu ati monopolizat ...spionii :).Pana si eu stiu tot :))).
 

DeletedUser14136

Guest
stim cum e cu spionii, hotu striga hotu... am intrat si eu sa ma amuz de ce se scrie pe aici, incerc sa nu ma cobor la mintea unora ca acolo la nivelul lor iau "bataie" rau.... fiecare joaca si e liber sa joace cum doreste, cum stie, cum se descurca, etc etc etc. O seara placuta va doresc, tuturor fara nici o exceptie :p
smiley_emoticons_pirat5.gif
smiley_emoticons_pirat5.gif
smiley_emoticons_pirat5.gif
smiley_emoticons_pirat5.gif
smiley_emoticons_pirat5.gif
smiley_emoticons_pirat5.gif
smiley_emoticons_pirat5.gif
smiley_emoticons_pirat5.gif
smiley_emoticons_pirat5.gif
smiley_emoticons_pirat5.gif
 

DeletedUser4901

Guest
degeaba aveti voi forum ,cuceriri ,etc.Atata timp cat formam echipa invincibila va mai trebuie 2-3 vieti de grepolis sa ne invingeti!

suntem prea buni ptr mentalitatea unora.


statek.gif
 

DeletedUser12202

Guest
degeaba aveti voi forum ,cuceriri ,etc.Atata timp cat formam echipa invincibila va mai trebuie 2-3 vieti de grepolis sa ne invingeti!

suntem prea buni ptr mentalitatea unora.


statek.gif
Corect,sunteti buni,f.f.buni!Aveti...valoare(suna goldul in draci la voi,de...pirati :) ) .....si cam..atat !Onoare? Cuvant ?Caracter ?Nu cred ca in dictionarul piratilor exista asa ceva !Nici pe Grepo.Nu conteaza cum castigi,cat timp castigi.
Dar...nu uitati,orice nas isi are....nasul :).
 

DeletedUser15344

Guest
taci dreaq care grupa invincibila ma ???
sunteti multi si atat ala e avantajul vostru .
pe ai mei m am enervat ca erau bireme dar nu erau pe cucerirea care trebuie . si nu am spion si nici nu am avut dar v as raspunde macar pe timpul eventului cu aceasi monede ca va cacati pe voi ca sunteti jucatori jucatori care stati in permanent si atat si sunt jucatori ei .
5 ore a stat nava pe ascuns cum sa pus pe comun cum imi da mesaj om de la voi cu care nu am mai jucat de pe gith cu el iulica vezi ca extremfil iti posteaza cuceririle ... asa va cacati ma voi ca sunteti jucatori mi ar fi rusine .
 

DeletedUser15344

Guest
si ba lyvyu asta fmm te si lauzi ca ai spioni . e cv de laudat fmm

circulara aia cum a ajuns ma la tn mai ai si drepturi in conducere fmm
 

DeletedUser4901

Guest
si ba lyvyu asta fmm te si lauzi ca ai spioni . e cv de laudat fmm

circulara aia cum a ajuns ma la tn mai ai si drepturi in conducere fmm


la care circulara te referi tu ma?
si....ce treaba are una cu alta?
 

DeletedUser12202

Guest
stim cum e cu spionii, hotu striga hotu... am intrat si eu sa ma amuz de ce se scrie pe aici, incerc sa nu ma cobor la mintea unora ca acolo la nivelul lor iau "bataie" rau.... fiecare joaca si e liber sa joace cum doreste, cum stie, cum se descurca, etc etc etc. O seara placuta va doresc, tuturor fara nici o exceptie :p
smiley_emoticons_pirat5.gif
smiley_emoticons_pirat5.gif
smiley_emoticons_pirat5.gif
smiley_emoticons_pirat5.gif
smiley_emoticons_pirat5.gif
smiley_emoticons_pirat5.gif
smiley_emoticons_pirat5.gif
smiley_emoticons_pirat5.gif
smiley_emoticons_pirat5.gif
smiley_emoticons_pirat5.gif
respect boiere,intradevar nu te cobori la nivelul muritorilor de rand !Suntem...retardati,ce sa facem,mai sunt si astfel de specimene pe Grepo !Ai grija,fereste-te!protejeaza-te,vaccinuri!,masca! ,nu de alta dar sa nu te molipsesti !Apropo,sunt si tot felul de solutii dezinfectante !
"incerc sa nu ma cobor la mintea unora ca acolo la nivelul lor iau "bataie" rau...."

Nimeni nu a jignit,eu,nu am jignit,Am facut niste constatari.A,ca nu sunt...comode,ca nu va ridica in slavi,mea culpa.Stiu ce ati facut aici,stiu si ce ati facut pe alte lumi.
Si este logic sa iei ..".bataie",unii,la nivelul lor mai si gandesc,din gresela,la...subsol e grea lupta de idei,nu-i asa ?Nu o castigi cu gold...." Nu ma cobor la mintea unora "....te rog sa specifici la ce nivel e minte ta,pt.a avea termen de coparatie !Sa spun,in stilul tau,ca nu te cobori pt.ca nu mai ai unde,ca esti sub pamant SRL ???
"incerc sa nu ma cobor la mintea unora ca acolo la nivelul lor iau "bataie" rau...."
Doamne..ce Zeu ai ajuns !Macar primesti ofrande ?
 

DeletedUser4901

Guest
esti si noob pe deasupra jet la culcare
1:ma bucur cand mi se spune pe nume...fiecare isi face cate o parere despre cineva , daca tu ai ales aceasta "obtiune" ptr mine, ti-o respect, ptr ca atunci cand vorbesc cu cineva imi dau seama din primele propozitii schimbate ce fel de om este.Deci, da-i batai ...

2:mi-e frica sa intru cu tine intr-o convorbire serioasa, nu de alta dar nu vreau sa te duc in partea opusa a "limbii romane" sa imi raspunzi in alta limba,
de meserie sunt frizier ,nu vreau sa ma bag in convorbire cu un "profesor de limba romana" si un "tactician de grepolis" care isi da stergere in primele secunde cand vede ca nu ii iasa pasenta si sunt jucatori care ii dau peste nas ...


1: P.S, Dar asa ca fapt divers, imi poti spune explicarea cuvantului "noob"???Multi o folositi dar putini stiti ce inseamna cu adevarat!

2: P.S, Stii proverbul:Niciodata nu te certa cu un .."OM".. , Te duce la nivelul lui si te bate cu experienta!!!

Hai ca va las linistiti, nu vreau sa stric atmosfera acestui chat, "noobii" nu au ce cauta aici.:)Este un topic de oameni mari:)



"va pupa Cristi"

czyta.gif
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12202

Guest
Nu te da mai...sfant decat esti,nu atrage tu fulgerele,ne stim prea bine pt.a nu avea nevoie de...protocoale !Apropo,eu si engleza suntem...paralele :).Deci,eu,daca vreau sa spun ceva,o spun in cel mai neaos grai romanesc !
Si nu mai agita spiritele,nu devia discutia !Tu ai...vorbele la tine,altii...nu se coboara la mintea unora !
Vizavi de proverb,se aplica...multora :).Ca cam s-a ptrivit ca nuca in perete :).Sunteti buni...psihologi,stiti cand sa stresati OM-ul :).O faceti la ghici,nu stiti valoarea REZISTENTEI :).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15344

Guest
0760904e972f4f71930ed68e4e55d827.png


Cuceririle Wild + inca un topic de cucerire unde a atacat Mr.Joker (intemeietor Pirates ) toate navele bagate pe orase de pana in 1000 pct .


Asa Aratau

8639358f977b4ff3b245fef2e6627f5d.png


367fa2c697704725a7e47a794b208184.png



Cum sa nu raspunzi cu aceasi moneda cand ori ce cucerire pusa pe forum este sabotata , am mai vazut frate aliantze sa se foloseasca de spionii dar voi sunteti nesimtiti in ultimul hal ba nici friends'ul nu se injoseau in halul asta sa saboteze chiar tot sunteti niste gunoaie incepand cu liderii de acolo care agreati lucrurile astea si voi sunteti buni cu ce sunteti ma buni ???? ca fara sa apelatii la metodele astea si in afara faptului ca sunteti multi sunteti 0 barat
3094ca990f4c4644b33be9f3111781cf.png


4322ba41553f4750b111c6cdea17c935.png


bc1a10b68ce5415493b6a8be3cb9603a.png



Si ei sunt jucatori...... mda cu 1000000 de academii pacte si 19000000000 spioni doar asa sunteti in stare sa invingetii si voi
 

DeletedUser16014

Guest
degeaba aveti voi forum ,cuceriri ,etc.Atata timp cat formam echipa invincibila va mai trebuie 2-3 vieti de grepolis sa ne invingeti!

suntem prea buni ptr mentalitatea unora.


statek.gif


=)))))))))))))))))))))))))))))))))))
=))))))))))))))))))))))))))))))))))))
daca ai fost ironic, bravo, ai nota 10 pt sarcasm
 

DeletedUser16095

Guest
0760904e972f4f71930ed68e4e55d827.png


Cuceririle Wild + inca un topic de cucerire unde a atacat Mr.Joker (intemeietor Pirates ) toate navele bagate pe orase de pana in 1000 pct .


Asa Aratau

8639358f977b4ff3b245fef2e6627f5d.png


367fa2c697704725a7e47a794b208184.png



Cum sa nu raspunzi cu aceasi moneda cand ori ce cucerire pusa pe forum este sabotata , am mai vazut frate aliantze sa se foloseasca de spionii dar voi sunteti nesimtiti in ultimul hal ba nici friends'ul nu se injoseau in halul asta sa saboteze chiar tot sunteti niste gunoaie incepand cu liderii de acolo care agreati lucrurile astea si voi sunteti buni cu ce sunteti ma buni ???? ca fara sa apelatii la metodele astea si in afara faptului ca sunteti multi sunteti 0 barat
3094ca990f4c4644b33be9f3111781cf.png


4322ba41553f4750b111c6cdea17c935.png


bc1a10b68ce5415493b6a8be3cb9603a.png



Si ei sunt jucatori...... mda cu 1000000 de academii pacte si 19000000000 spioni doar asa sunteti in stare sa invingetii si voi
Unde pula mea vezi tu 1000000 academii si 100000 pacte?
Au doar 2 academii ca si voi si pacte nu au.
 

DeletedUser16095

Guest
aIWewFP.png

Mare jucator biluta ista,pardon mare panarama cu P mare.
 

DeletedUser15344

Guest
erau trupele unui coleg de pe insula noobetu p.... imediat iti pun rapoartele :))))

intreabal frustratule daca nu i am dat furtuna pe mare . si ce vina am eu ca ala a bagat trupele la mn .
 
Sus