Poftiți la ... spam!

  • Autor subiect DeletedUser1411
  • Data de început

DeletedUser3352

Guest
ma biluta, am inteles, noi nu suntem demni de nivelul tau, tu esti cel mai tare, tu pe alt tabel esti

spor! :cool:
 

DeletedUser15953

Guest
domnior,doamnelor,luati si jucati Grepolis,nimeni nu cere nimic de la voi,animati lumea,cui ii este dat sa fie spion ,sa fie;cui ii este dat sa fie Intemeietor ,sa fie; cui ii este dat sa fie Atacator,sa fie;cui ii este sa dat sa faca minuni ,sa fie; cui ii este dat sa fie Intelept ,sa fie; cine uraste ,sa urasca;cui ii este dat sa iubeasca ,sa iubeasca, dar fa din toata puterea ta.In casa omului priceput sunt" vase" de laude si vase de ocara,ambele sunt de folos
 

DeletedUser16013

Guest
Marele sebastian regele,vezi ca ai pierdut ceva,vad ca ti-ai modificat si profilul de cand ai luat nava
94d8cb488493483487026e95e5074c98.png

15f4af5e5f0247119690cdd4c6471c11.png
 

DeletedUser15344

Guest
csf naspa , dupa ce ca e petarda de jucator e si tare n gura .macar pe mine ma tine ma bazez pe timpul care il am bani care ii am el pe ce se bazeaza pe stiuletii ce ii baga in el si tare in gura si petarda de jucator . te astept cu un motiv din ala jalnic nu am avut net boss wram prin oras . mai am si viatza personala si alte motive de kk :) scriai la profil ferma rythen na uite ca ferma ti a luat orasul :))) cum ti am mai spus nu iti dadea nimeni importantza cum ti sa dat un pic cum ti a disparut orasul :)))
 

DeletedUser16013

Guest
ce sa le faci iulica,vedete de jucatori,nu vezi si-a modificat si profilul,la mesaje nu raspunde...
jucator :(
 

DeletedUser12202

Guest
Sunt cele mai frumoase,gingase si...curajoase :).
Apropo,care este timpul max.pt.raspuns la cererea de asistenta ?
 

DeletedUser12202

Guest
Si inca ceva,cand esti...penalizat cu x pct,este logic sa ti se spuna doar : ai dat un mesaj ofensator ???Sau ti se arata clar pt.ce ai fost penalizat ?Mesajul si adresantul ?
Eu nu mai inteleg nimic-mai ales ca am inteles ca se fac ...facaturi si cu mesajele :((((.Cum sa-mi spui : esti penalizat pt.ca ai dat mesaj ofensator ???Atat ???Eu dau f.f.f.multe mesaje,mea culpa :).In nici unul nu am pomenit de origini sau de parti anatomice ale corpului omenesc :).De caracterizat,am caracterizat-din pct.meu de vedere,persoana,actiunea,etc.Poate...am gresit(nu sunt sigura ca am facut-o,altfel mi-ar fi demonstrat ca eu gresesc),dar se penalizeaza caracterizarile ?Parerea mea vizavi de...x ?Si daca este corecta ???
De fapt,altceva vreau sa stiu : daca eu sunt penalizata am dreptul sa stiu concret de ce(mesajul si adresantul) ?
Apropo,am vorbit la modul general,nu este cazul sa ma banati(am...citit regulamentul).
 

DeletedUser14765

Guest
Ba Iulica anemicule, stii bine dupa cum te-au informat cartitele alea ca nu am avut cum sa intru de pe pc, cand am fost la pc mereu v-am facut scafandri. Apropo bila tu de cand nu ai mai bagat o nava personal? Doar pe cedari si interne ?
 

DeletedUser16013

Guest
a aparut eroul dupa razboi,ba ne lasi ca n-ai putut sa fii la pc? Ai anuntat nava de pe orasul 2 ai atacat cu trupele de pe orasul 1,te-am facut in asa fel incat sa crezi ca bag nava in gaura,si am dat-o dupa 15minute,lasa-te,ne-am satuat de scuzele tale penibile si lipsiste de sens.
 

DeletedUser12202

Guest
Tara arde si...baba se piaptana :).Ce intreb,ce vad.
Si ca sa fiti impacati : AVEM REALUL,nimeni(vreau eu sa cred)nu traieste pe Grepo.La o lume de viteza asta,esti on sa vezi nava,e ok,nu....,depinde de potenta alianteleor,dar mai ales daca se merita.
Este un joc,aici ne distram,nu traim !
 

DeletedUser12202

Guest
Si nu va mai jigniti !Suntem toti colegi si atat !Experimentati sau nu,potenti sau nu,fiecare incearac sa-l prinda pe adversar cu...pantalonii pe vine.Il prinde este....Supermen,nu-l prinde,aparatorul este Supermen :).
 

DeletedUser12202

Guest
Eu m-am lamurit cu ce ma interesa,deci...balacariti-va in continuare :).Sper sa nu o mai faceti !
 

DeletedUser14765

Guest
12809871d99d40c89d0255bcbaa2fa01.png

Asta e scuza mea, csf te-ai chinuit 5 zile sa bagi o nava asta e m-ai prins of cu ajutorul lui bila si a spionilor lui, dar eu ti-am ars 2k gold pe nave instante. deci in ochii mei esti o ferma slaba
 

DeletedUser16013

Guest
E o diferenta intre a avea gold si a nu avea,imi pare rau sa te informez dar te-am farmat toata ziua asa ca nu mai suge de ce apuci pe aici ca sa te pui intr-o postura ce vrei tu,inainte sa te lauzi cu 993 transportoare uitate aici
b437b0e95a1b428abaf4d0cbca49f7c3.png
 

DeletedUser16013

Guest
12809871d99d40c89d0255bcbaa2fa01.png

Asta e scuza mea, csf te-ai chinuit 5 zile sa bagi o nava asta e m-ai prins of cu ajutorul lui bila si a spionilor lui, dar eu ti-am ars 2k gold pe nave instante. deci in ochii mei esti o ferma slaba
Lake te-am prins off? Fentai trupele de pe 45-01 ca-ti venea nava pe 45-02?
Mai ai multe aberatii la cap? Te-am miscat prin aliante pe lumea asta ca albina din floare in floare,nici tu nu stii ce vrei de la tine,esti patetic.Cum am rupt noi pactul cu cheliosii cum ai plecat ca ti-a fost frica asa ca basti la o alta floare,suge ceva polen din ea si intoarcete cu forte proaspete.
78f25a8538af403bbd56dfbde9980dad.png
 
Sus