Poftiți la ... spam!

  • Autor subiect DeletedUser1411
  • Data de început

DeletedUser16013

Guest
Ferma ce te scoate din permanent :)).
5546f32c741147f387e2b1559b8c7251.png

793ccbcbae1043819b058aa03f9e56c9.png
 

DeletedUser14765

Guest
Mucosule, eu am fost plecat tot weekendul :) am intrat foarte rar si de pe telefon. Cat timp am fost acasa te-am facut sa plangi la colegi in privat ca ti-am scos 15 nave. Eu spre deoserbire de liderul tau bila nu fac crize de nervi, e un joc pe care intru 4fun. Daca aveam timp atat de mult investit aici continuam ca si in ziua aia in care ti-am luat -2k la oras cu catapulte si v-am facut toata insula sa ridicati zidu si sa bagati trupe de permanent :)
 

DeletedUser12202

Guest
Dragilor,ati uitat ca este un joc ?
Lume cu viteza mare.Esti pe faza la nava,ok,nu ?...greu(la ce orgolii si gold se baga pe joc....).
Treziti-va !Nu traim pe Grepo,aici ne relaxam.
Detest sacalii care profita de perioadele in care,in mod logic,multi sunt unde trebuie sa fie : in real.In acelasi timp mi-e mila de ei.E trist daca de sarbatori,in wek-end,stai pe Grepo!Daca asta e viata......e trist.Cum trist este scoaterea...muschilor(portofelului),nu a creierului,la inaintare !
Ce s-a intamplat cu voi ?Suntem toti colegi de Grepo !Adversari sau nu,colegi de...suferinta :)!
 

DeletedUser4901

Guest
90c760269c044d2e93cf7b6595983e6b.png

A disparut razboinicul de pe extern?


ma mucosule!

este a 4-a lume unde te intanlesc, esti doar o ferma penibila care doar bate din gura, ce razboinic esti tu ma de ai curaj sa te iei de altii??
cine te-a pus sa te loghezi si pe extern??este deajuns sa fii de tot rasul pe toate lumile unde ai jucat , nu trebuie sa mai fii si aici!
sunt jucatori care te-au farmat zilnic pe alte lumi si citesc si aici....ce parere crezi ca isi fac despre tine??

hai sa iti spun!
"a prins ferma glas"

i-a si joaca grepolis ma amaratule si nu te mai da cineva, aveti voi astia tari in gura un noroc mare ca unii nu se complica,daca sarim 2-3 pe tine, la cum te cunosc eu, iti garantez ca iti dai stergere in cateva zile.

asa ca stai cuminte in bancuta ta de amator ce esti!
 

DeletedUser16013

Guest
vai si amar de viata ta priponitule,a 4-a lume? spune-mi te rog alea 4 lumi,mersi
si spune-mi cine ma farma pe mine,nu esti decat un jucator de duzina cu portofelul gros.
Vezi ca-ti zboara dormezele din alianta
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
 

DeletedUser14765

Guest
089508c4-4e0f-4e35-89a0-c246a4690150
Aici cateva imagini cu marele razboinic incercand sa imi bage nava:
3ec5185b4bd74c1f91e4f5ab47b3aa8a.png

6c97acf2305f48abb45101da8a2101a9.png

914303a90ef74c84b22069f58c39b46d.png

Nimeni nu il farmeaza pe el..
665725b3a46647caaab01fc7055c80c8.png

15ddc4d14aa94d178af696fbcf1e368b.png

5335b1bb183f4561bdfeeb78d38de68f.png

7acb203b18c94b49a8cb90dea159c139.png

e862a4389b74439582e2cf509c70663f.png

smiley_emoticons_skullhaufen.gif
 

DeletedUser16013

Guest
Daca mai farmat asa de bine de ce ai disparut de pe insula?
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
 

DeletedUser12202

Guest
Speram sa citesc si altceva !
Dragilor,nu va mai jigniti !Toti suntem jucatori !Mai potenti sau mai putin potenti :),aici nu ma refer doar la gold ci si la timp,mai ales la timp.
Sa fim realisti,o stiti cu totii : la o lume cu viteza asta si adversari aproape,esti on e perfect,nu...asta este :).Este jocul o extensie a realului sau realul o extensie a lui,optiunea fiecaruia.Esti langa colegi din alianta si dai informatia la timp,perfect,nu...,asta e.Poti fi ferma ...isteata si sa nu pierzi oras,poti fi cel mai cel si sa o...incasezi.
Eu,de cand joc,consider ca in primul rand este vina mea daca pierd oras,apreciez si pe cel care mi-l ia(asta nu inseamana ca neaparat il si respect-depinde cum o face),apreciez ca profita de oportunitati.Stiu de asemenea ce inseamna sa ti se puna pata pe cineva si sa vrei sa...dispara de pe harta,sa nu-i lasi zi sau noapte linistita.Cunosc tentatia de a inchide calcul si...la buna vedere :).
In alta ordine de idei,este un joc !Suntem toti colegi,indiferent de tabara.Ne putem respecta,indiferent de tabara.Ne putem...ignora indiferent de tabara.A ne jigni,este penibil, indiferent de tabara .
 

DeletedUser15344

Guest
ma mucosule!

este a 4-a lume unde te intanlesc, esti doar o ferma penibila care doar bate din gura, ce razboinic esti tu ma de ai curaj sa te iei de altii??
cine te-a pus sa te loghezi si pe extern??este deajuns sa fii de tot rasul pe toate lumile unde ai jucat , nu trebuie sa mai fii si aici!
sunt jucatori care te-au farmat zilnic pe alte lumi si citesc si aici....ce parere crezi ca isi fac despre tine??

hai sa iti spun!
"a prins ferma glas"

i-a si joaca grepolis ma amaratule si nu te mai da cineva, aveti voi astia tari in gura un noroc mare ca unii nu se complica,daca sarim 2-3 pe tine, la cum te cunosc eu, iti garantez ca iti dai stergere in cateva zile.

asa ca stai cuminte in bancuta ta de amator ce esti!

ne spui bre si noua contul vechi macar :) sa nu murim prosti
 

DeletedUser4901

Guest
mai pus pe ganduri aici.

daca as fi sa aleg intre a iti spune nick-ul meu vechi si "sa muriti prosti",as alege varianta a2-a :))
mi se pare mai "comestibila"!

alte intrebari mai ai?
baca.gif
 

DeletedUser15344

Guest
te as compara cu miadenisa dar ea e un constructor mai bun ca si tine :)
 

DeletedUser12202

Guest
mai pus pe ganduri aici.

daca as fi sa aleg intre a iti spune nick-ul meu vechi si "sa muriti prosti",as alege varianta a2-a :))
mi se pare mai "comestibila"!

alte intrebari mai ai?
baca.gif

Doamne,ce mare ...dilema ....:)."sa muriti prosti "........Imi aduce aminte de o veche vorba romanesca :" nu-mi vorbi de unchiu tau armasar,spune-mi despre tatal tau magar"- nu ma banati pt.asta,este clasica in folclorul romanesc,nu fac atingere la persoana,nu vreau probleme.
In alta ordine de idei,toti ne putem da ca fiind....suparlativul de pe Grepo,tata lui :).Ti-e rusine cu fostul nik,nu-i problema,intelegem.Chestia cu...."sa muriti prosti",cand vorbeai doar cu un jucator,nu o mai inteleg !Citind forumul,mea culpa,m-a deranjat (- cu toate ca toti murim si murim prosti ).Mai ales ca...mi se rupe cine ai fost,cine esti.
Apropo : "Prosti,dar multi,Maria ta ",ma intreb cui se aplica.
Si..."comestibila" banuiesc ca este pt....tine :).Majoritatea sunt...satui :).
 

DeletedUser15344

Guest
Doamne la ce se ajunge pentru un joc :)))) ba noobilor e joc :))) lol .

Na frate au incercat si Piratei o manevra a la versace introducand la noi jucatori pe care sa ii ia la ei mai tarziu astfel spargandu ne nucleul insule una alta :)))
numai ca Iuli nu e prost si are grupa invincibila langa el si sa prins un pic teatru una alta si hop baieti sau spart :)) na cine sa vezi infiltrati la noi alde fantomad ,IMPERATORII ,mama545 s.a mai departe si sau luat masuri din timp ce credeati ca o sa sterg nu o sa sterg stati lin :))) nici vineri seara conform planului vostru cu schimbari jucatori orase blindari s.a mai departe nu as fi sters .
Nu aveti ce ne faceti sunteti 0 tot aici suntem si chiar mie mila de voi ce patetici sunteti si din cate observ asta e realul vostru si realul e virtual .
bai sorin.ro nu ai ce sa ne faci si in special mie nu ai ce sa imi faci esti 0 si mie mila de tine ca trebuie sa recurgi la astfel de tertipuri (in capul vostru strategie ) pt a castiga o lume ce ati vazut ca nu mai erati in stare sa luati orase nici cu sageti ce ati spus hai ca poate poate :))))) vai de capul vostru .

va pupa Iuli .

ps. asteptam alte manevre mai mergeti la tata versace sa va mai invete .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12202

Guest
Machiavelli cred ca era...roman :).
Pacat ca pt.o ...coronita,uitam ce inseamna jocul joc,echipa,determinare,intr-un cuvant jocul pe bune.Strategia este una,a te folosi la max.de fel de fel de tertipuri....este o strategie,dar,prea putin joc de echipa.Si mai este...ceva :).La un moment dat,stiu toti modul de joc al unei aliate(pacte pt.a fi rupte-crestem si cucerim pe cei ce au crezut in noi,simultan retragandu-ne...jucatorii ,spioni,etc),devine rutina,blazare,prevectibilitate.
Multi uita-nu neaparat,dar nu le mai pasa,sunt...blazati,ca unii joaca pe bune,chiar JOACA.Uita ca unii nu au uitat ca Grepo este joc de echipa,uita ca nu goldul iti da valoare ci caracterul.
Uita de unde au plecat,cum au invatat,nu dau sanse nimanui,sunt ei,goldul si jocurile de culise,in primul rand !!!restul......???
Detest acest mod de a privi jocul,respect Wild.Nu lasati sa va atinga veninul nicunui jucator,al nici unei aliante.Sunteti uniti,o alianta frumoasa,nu conteaza ce va urma,un oras daca va ramane,luptati !
 

DeletedUser12202

Guest
Sa creezi alianta,sau sa fii lider intr-o alianta ,sa impui pacte si cand se rup sa mergi la cei care te-au...tocmit sa joci asa(o spun din experienta de aici,nu uit,nu iert,unul din raspunsuri la nedumerirea mea :3-4 jucatori nu aveau ce ataca din cauza pactului cu voi ,pt.asta s-a rupt-raspuns de la Sorin.ro -liderul care a facut...pactul),o data in plus am realizat ca nu tot ce zboara face...miere!Sa-ti bagi...,in munca celor care joaca in limita timpului si,mai ales,a goldului !Cum pot juca asa unii,nu inteleg,nu pot !Azi te ajut,ma ajuti,maine imi esti adversar !Ma scuzati de expresie,dar credeam ca ce este pe...centura,ramane pe centura.Dragilor,va mai repectati ???Ce inseamna pt.voi respectul de sine ?Mai exista asa ceva ???
Nu credeam ca eu voi spune asa ceva,dar mi-e dor de Tiberiu10.Om de cuvant !
 

DeletedUser15344

Guest
sunt in stare de orice pt un kkt de coronitza de la tradari, trecerea peste cuvantul dat , infiltrarea de jucatori la adversari , spioni peste spionii si ei o numesc strategie :)))
 
Sus