Poftiți la ... spam!

  • Autor subiect DeletedUser1411
  • Data de început

DeletedUser12202

Guest
Mi-ar fi placut sa-mi raspunzi la intrebare,chiar daca nu era pe placul meu.Sunt invatat sa nu fiu...protejata.Deci ?
 

DeletedUser4901

Guest
nu ca tine cel mai destept din curtea scoli


wczasy.gif
 

DeletedUser15344

Guest
pai daca erau de ultima generatie nu erai banat :))))))))) csf.... noi sa fim sanatosi :)))
 

DeletedUser4901

Guest
lasa ma biluta ca imi revin eu:)))
vad ca colegii mei nu au comentat deloc aici,pe cand voi va rupeti in comentarii fara macar sa aveti vreo treaba cu subuietul.

aici e onoare si respect reciproc ma biluta ,nu pe conferintele tale de skype:)))))

PS: hai domna Simona ,vad ca nu ati mai comentat nimic pe aici...
 

DeletedUser12202

Guest
Asteptam un raspuns,Liviu,astept de ceva timp,am rabdare - nu s-ar zice vizavi de mine :).Si mi-am spus parerea vizavi de mesajul tau pt.care ai fost banat.
Vorbesti de onoare si respect.Realizezi ca prin mesajul dat,in primul rand tu,fata de tine,nu ai respect,onoare ?Nimeni,NIMENI,care se respecta ca jucator nu ar da un astfel de mesaj.Nu ar avea nevoie !Ar juca langa colegi cu incredere in alianta din care face parte.
A lua la...misto adversarii cu astfel de mesaj,nu inseamna ca ai...onoare.Ai doar gold si foarte,foarte,foarte multa neacredere in alianta ta.Altfel nu inteleg rostul mesajului(inteleg bascalia,dar nu vorbim despre ea).
Este parerea mea,nu trebuie sa fii deacord cu ea.
Si doamna Simona,inca asteapta un raspuns !Sper sa ai capacitatea sa il dai,sa fii destul de cavaler sa nu faci o doamna sa astepte.
 

DeletedUser4901

Guest
Imi pare rau draga Simona,dar nu am IQ-ul necesar sa raspund intrebarilor tale,asa ca am sa ma retrag de pe forum.Vreau sa profit de mica vacanta fara sa ma complic prea tare.:))))

O seara cat mai minunata si bafta acolo unde joci:)))
 

DeletedUser12202

Guest
Era o singura intrebare : esti mandru de tine ?Raspunde-ti tie.Eu nu mai astept raspuns.
Vacanta placuta.
 

DeletedUser12202

Guest
Ma intreb cum si in ce fel am evoluat(involuat) de cand am descoperit Grepo.Eu nu pot accepta(sunt o vesnica idealista)ce se intampala,nu pot !!!Mea culpa.
Cititi voi printre randuri !
De ce nu putem juca pe bune ?Este un joc.De ce vrem sa fim altceva decat suntem ?
Ce ne da valoare pe joc ?
De ce jucam ???
Am mii de intrebari,dar se invarte caruselul lor-scapat de sub control - in mintea mea,deci... nu voi mai intreba nimic.Oricum,ar fi degeaba,gen frectie la picior de lemn :(.
 

DeletedUser15344

Guest
Salut ,

Ma scuzati ca iar va deranjez cu mesajele mele dar de data asta chiar nu ma pot abtine -Grepolis Romania numai joc nu mai este si va mirati de ce pe orice lume deschisa sunt aceasi 1000 de jucatori ,de aceea am 2 intrebari (chestiunii) una catre jucatorii din Piratii una catre colegii mei si catre ceilalti jucatori ai acestei lumi.


1. Domnilor din pirates asa doriti voi sa castigati aceasta lume??? prin magarii ,si tot felul de siretlicurii ????

Intai ati bagat la noi playeri
alde (IMPERATORII ,alexuts21 ,fantomad E U G E N ,mama563 ,magariua97 ,cs.Anonymus.cs
cu scopul de ai retrage dupa ,ok am trecut peste - am recuperat o parte din orase ,ati dat o pe aia ca nu va comvenea modul meu de a conduce alianta ok inteleg lucrul asta cedezi orasele esti lasat sa te muti si inca o intrebare cu restul ce aveti ,dati ma in mine luati mi orasele de sunteti buni ......

Acum i ati spart contul lui alien345
59b489a7fbc1487eab20e83f006bfbec.png
9061aa7649424c0bb50de75b9ebd7a4d.png
9c75d40c305f48a8abebb67e4669f731.png

26896a147c1d4d34bed5801c1e58083c.png

1d46f86b0f444451bb803de02d885c10.png

+ link cum il scotea de pe cont

sti ca ai contul in vacantza si peste noapte apare toate orasele din granitza cu nave de la pirati
36e615950e324a518be862a7e7207551.png


e071996712b3432cb8fb1ed3047a6561.png


c0cc9a25b8644a99bcf813175a84e99a.png


8e4bfdc5ea57409899e16f48814e94aa.png


plus altele scoase de alti colegi


din nou va intreb in special pe [player]alexuts21[/player] asa vreti ma sa castigati lumea ???
ce va facut ma omul asta ca eu nu l am auzit macar odata sa spuna o vorba urata la adresa cuiva ,[player]alexuts21[/player] bai asta sa nu uiti ca tot ce ti se intampla in viata e karma gogule ca ce om esti in real asa esti si aici . ti ai aratat respectul fatza de omul ce ti a aparat orasele zile la rand si te batei cu pumnul in piept tu ca si restul ca nu ati fost spioni :)) ,bre ma lasi :))))

ti ai batut joc de munca omului ...

2.Sunt mandru sa fac parte din alianta Wild Fangs

si nu pentru ca fac parte din conducerea ei , ci pentru ca oricate magarii pe fatza ne ati face tot aici suntem si mai cu forta dam in voi

si o sa fim un ghimpe in costa voastra oricate conturi false, spioni ,spargeri de cont ne ati face, un sut in dos ,un pas inainte .

Pentru Restul jucatorilor care si voi va bateti cu morile de vant aveti tot respectul meu si dati in ei in continuare
, nu sunt decat niste lasi si atunci cand nu mai fac fata ca na in ultima vreme domnii din pirati aveau mai multe asedii decat cuceriri ce au spus haidem sa ii mai oprim ca nu ducem o luna daca continua astia asa ...


3.Domnilor admini daca omului i sa spart contul si sunt o mie de dovezi ce mai poate face acum ??? caci este banat ??? orasele le mai poate recupera ??

Mi ar fi rusine sa fac parte din conducerea unei aliante sau ca simplu jucator stiind ca in interiorul aliantei se fac astfel de magari pt a castiga un pic de teren unde va este ma onoarea ?? respectul de sine ??? e joc dar este oglindirea caracterului vostru real .

Respect celor ce merita ,restul rusinica !!!

Va pupa Iuli !!!

0160.gif
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12202

Guest
Din pacate,specimenele astea exista ca si buruienile sub umbrela liderilor,rupi una,cresc doua.(Poate ar trebui blocat IP,nu jucatorul).Sunt dispretuiti,dar folositi.Nu se da raport direct liderului,acesta,logic,o poate face pe sfantu-nici usturoi nu am mancat,nici gura nu-mi miroase.
Ma mir ca azi nu mi-a puscat monitorul cand am deschis un mesaj,ma mir ca nu i-au sarit butoanele tastaturii in ochi celui care l-a dat.Eu nu mi-am permis nici macar sa-l trimit in tiket adminilor !
Eu nu culpabilizez pe cel care face asa ceva,nu culpabilizez o alianta ca intreg(peste tot sunt jucatori de caracter,jucatori buni,jucatori cu coloana vertebrala),culpabilizez pe cei care ii stiu si le permit sa existe si se folosesc de ei.
Multi dintre voi aveti copii in familie(ai vostri,nepoti,veri,multi aveti prieteni f.tineri,multi veti avea in curand :) ).Sa deschida un mesaj si sa citeasca ce am citit eu !!!!!Ganditi-va.
Cei care permit asa ceva,nu sunt cu nimic mai buni,dimpotriva !Ei sunt adevarutul cancerul care distruge Grepo.Conturi s-au spart,se vor mai sparge(Sorin,adu-ti aminte de Lemon si reactia ta atunci).Depinde cum reactioneaza cei in favoarea carora se face asta.Deci,daca ma avantajeaza,nu stiu nimic,daca ma defavorizeaza wow !!!,catastrofa.
As propune ca liderii aliantelor sa discute si sa creeze un min.regulament de bun simt.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15344

Guest
ce lake flausat , sper si u sa fi vacantza si sa trezesti dimineatza cu notificari pe telefon . de abia sa poti sa te loghezi eliminandu te cnv tot timpul si cu nave pe toata granitza adica peste 10 orase si acum sa fi banat si nesimtitul ce a intrat pe cont sa nu aiba o treaba nici macar ban.
 
Sus