Cereri Semnaturi

DeletedUser

Guest
Faci femeile singure geloase , cavalere cand spui de gabriela ca e frumoasa...poate ca unele sunt mai uratele de la natura si se supara :(

BTW... te-ai gandit si imi faci semnatura ? Se pare ca o sa am nicku asta cam un an sau ceva :D

Pai de ce sa fie geloase? Nu inteleg logica, daca o femeie e frumoasa, asta inseamna ca le face pe celelalte din jur sa nu mai fie frumoase, sau cum? :)

Iti face chev, io' nu-ti fac pentru nick-ul asta.
Deblocheaza-ti Orientalisu' (daca-ti e banat, ca nu stiu, sincer), poarta-te frumos, decent, fara sa intri in conflict cu nimeni, si cu siguranta ca o sa iti fac.. :)

Zise un fin observator al psihologiei femeii :D Balzac , saracu, daca ti-ar fi contemporan, s-ar inverzi de invidie :)))))))))))))

LE: Imi cer scuze, Cavalere, nu am sa mai postez aici ...

De ce pinky, unde pleci? Ne parasesti? :)
Te duci sa pictezi oua? poti sa pui poze cu oua incondeiate aici, daca vrei :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
pune link-ul ei - in campul de text de la semnatura, si cu
inainte si dupa linkul ei.
Ca ti-a micsorat-o.. daca o pui acolo unde zice sa introduci poza semnaturii ti-o micsoreaza.
 

DeletedUser8218

Guest
se mai fak ka vreau si eu una cu my name Aryel ;)
da un peisaj cu marea sau un capricorn ;)
 

DeletedUser

Guest
dar pt dami...unul tare....care sa reprezinte un mercenar escroc...care stie sa faca vraji....multumesc anticipat....
 

DeletedUser

Guest
Va rog sa ma credeti ca am destul de multe de facut si prea putin timp la dispozitie pentru ele din pacate. :)
Puneti cererile pe forum, daca nu le voi face eu, sunt altii care se pot ocupa de ele - si sunt oameni foarte talentati, in cel mai rau caz de nivelul meu de pregatire profesionala, ca sa nu zic cu mult peste.
Aici nu e forumul meu personal, sunt cereri de semnaturi pe care eu incerc sa le onorez, dar din pacate nu le pot onora pe toate, sau mai bine zis - nu le pot onora pe toate in acest moment. E o problema de timp doar..
 
Sus