Cereri Semnaturi

DeletedUser

Guest
forum_sigs_alexdanciu.gif
 

DeletedUser

Guest
Ce sa mai fac Gicule, nu mai fac nimic, iau totu' de-a gata.. :p
Am bagabontit si io', te pomenesti ca ti-o fi fost dor de mine.. :D

Am mai putin timp de forum, din pacate, de joaca nici nu mai zic, ca m-am lasat si de triburi, si de toate.. :)
 

DeletedUser

Guest
Ce sa mai fac Gicule, nu mai fac nimic, iau totu' de-a gata.. :p
Am bagabontit si io', te pomenesti ca ti-o fi fost dor de mine.. :D

Am mai putin timp de forum, din pacate, de joaca nici nu mai zic, ca m-am lasat si de triburi, si de toate.. :)

Tu bagabont? Dute bre de-aici !!! Pe tine te scot pompierii in forta din biserica daca arde si imi psui mie ca te-ai bagabontit? Nu prea dor dar asa, m-a incercat unu mic :D
Eu am auzit ca astia de la NINO au deschis o pravalie noua .N-au forum inca dar cica se lucreaza la el. Faza interesanta este CINE ADMINEAZA ACOLO!!! Din sursele mele ar fi vorba de ... si de ... hahaha

http://ro.forgeofempires.com/?ref=foe_en
Ai devenit admin aici bre?
 

DeletedUser

Guest
Nu, acolo e simonica, ea taie si spanzura in pravalia aia.. :D
Io nu admin tati, n-am io fata de admin.
Faza tare e ca si aici cand mai scap cate si eu cate un ban, apare imediat clona fericita, ba chiar intra in vorba cu mine.. nicio suparare, nika.. mie chiar imi place aici, n-am de ce sa plec :D
 

DeletedUser

Guest
Nu, acolo e simonica, ea taie si spanzura in pravalia aia.. :D
Io nu admin tati, n-am io fata de admin.
Faza tare e ca si aici cand mai scap cate si eu cate un ban, apare imediat clona fericita, ba chiar intra in vorba cu mine.. nicio suparare, nika.. mie chiar imi place aici, n-am de ce sa plec :D

Adica tu esti un fel de calau iubit? :D
Ehehe ,domne, cu symy am vorbit pe 28 . Ce m-am bucurat cand a innobilat-o unul ...hahaha
 

DeletedUser

Guest
cum sa o innobileze pe simonica.. dreacii'l ia, ia arata' mie care a innobilat-o, sa vezi ce-i rup capu' :D
 

DeletedUser2743

Guest
salutare.doresc si eu ceva daca se poate cu gif-uri.astept un raspuns.ms
 

DeletedUser

Guest
Cel care a innobilat-o pe symy a fost declarat sfant de catre Inaltul Consiliul al Prelatilor Negrii. Ziua in care a fost innobilata symy ,a devenit sarbatoare mondiala .E cu cruce neagra trecuta :D
 

DeletedUser

Guest
Cel care a innobilat-o pe symy a fost declarat sfant de catre Inaltul Consiliul al Prelatilor Negrii. Ziua in care a fost innobilata symy ,a devenit sarbatoare mondiala .E cu cruce neagra trecuta :D

E de treaba simonica, am cunoscut-o acu o luna si ceva.. cand ne-am adunat toti la Sinaia.
Am stat un pic de vorba cu ea, e serioasa, si o sa faca treaba buna acolo unde a plecat. :)

@Alex - nu mai joaca nimeni triburile, mai vezi tu pe cineva jucand triburile? :D
 

DeletedUser

Guest
E de treaba simonica, am cunoscut-o acu o luna si ceva.. cand ne-am adunat toti la Sinaia.
Am stat un pic de vorba cu ea, e serioasa, si o sa faca treaba buna acolo unde a plecat. :)

@Alex - nu mai joaca nimeni triburile, mai vezi tu pe cineva jucand triburile? :D
De ce il minti pe bietul om? Ca eu joc :)))
25sv0ya.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
ma traiti-ar paladinu', schimba numele si fa update, ca ma rupe sefu-n doua, vine c-o falca-n cer si cu una-n pamant daca vede :D
 

DeletedUser6312

Guest
Daca fac si eu ps si il postez aici cred ca te rupe in trei, te risti?:)))))))))))))))))))
 

DeletedUser6312

Guest
Biiine, suntem cuminti doar pentru tine :))) cel putin pe sectiunea aceasta =))))))))))))

Noapte buna, Cavalere :D
 

DeletedUser

Guest
Ciarwin Darwin Pinko.Era sa-ti zic Ceaules dar e vorba lu gaby :D
Nu pot cavalere . Paladinul meu poarta numele asta pe fiecare lume. Sunt superstitios. La fel de superstitios ca aia ce-si botezau paladinul : Gicu Mentosan....hahaha
 
Sus