Cereri Semnaturi

DeletedUser

Guest
Lasa-ma ba' Gicule, ca sunt suparat.
La mine pe sectiune parca-i manastire, iar io's preafericitu' staret, femeile automat devin cuminti in prezenta mea.. ai vazut ce a zis pinky.. :p
 

DeletedUser

Guest
De ce il minti pe bietul om? Ca eu joc :)))
25sv0ya.jpg

pe ce lume frizeru ? si eu joc acest joc ;)
 

DeletedUser

Guest
Neatza ....daca se poate...(care are timp,chef..etc) ...sa-mi faca si mie o semnatura.....format gif. .....marimea 500x100 pixeli, in care sa apara numele din joc ( scris aplecat spre dreapta, de preferat scrisul sa apara in mijlocul imaginii, sa fie scris cumva sa mearga cu fundalul ) ....un fundal...cu nisip....la mare....si vine un val ...care sterge numele....apoi sa zicem ca trece un crab de-a lungul imaginii ...si in timp ce merge, de sub el sa apara iar numele din joc..........

Multumesc anticipat...
 

DeletedUser

Guest
Buna,
Daca se poate sa - mi faca si mie cineva o semnatura,cu numele meu ,in care sa apara niste harpii,grifoni,cereberi sau manticore .
Scrisul sa apara in centrul imaginii,iar celelalte detalii pe margine.


Multumesc Mult,
Sper sa ma puteti ajuta,
 

DeletedUser

Guest
Neatza ....daca se poate...(care are timp,chef..etc) ...sa-mi faca si mie o semnatura.....format gif. .....marimea 500x100 pixeli, in care sa apara numele din joc ( scris aplecat spre dreapta, de preferat scrisul sa apara in mijlocul imaginii, sa fie scris cumva sa mearga cu fundalul ) ....un fundal...cu nisip....la mare....si vine un val ...care sterge numele....apoi sa zicem ca trece un crab de-a lungul imaginii ...si in timp ce merge, de sub el sa apara iar numele din joc..........

Multumesc anticipat...

Imi pare rau, eu nu ma bag la asa ceva.. :)


Buna,
Daca se poate sa - mi faca si mie cineva o semnatura,cu numele meu ,in care sa apara niste harpii,grifoni,cereberi sau manticore .
Scrisul sa apara in centrul imaginii,iar celelalte detalii pe margine.


Multumesc Mult,
Sper sa ma puteti ajuta,

Am sa iti fac eu, daca nu te grabesti cu ea..
 

DeletedUser

Guest
Lasa-ma ba' Gicule, ca sunt suparat.
La mine pe sectiune parca-i manastire, iar io's preafericitu' staret, femeile automat devin cuminti in prezenta mea.. ai vazut ce a zis pinky.. :p

Pinky poate sa zica ce vrea ea.Eu inteleg ce vreau :D Chiar!!! Unde e Pinky? ultima oara am vazut-o topless :D
 

DeletedUser

Guest
da ma Gicule, partea naspa a fost dupa aia, cand ai cazut din pat, te-ai trezit instantaneu.. :D
 

DeletedUser

Guest
:D Acum fara caterinca: Ce s-a intamplat cu pinky?!! Ca lumea de pe triburi ma crede pe mine vinovat de disparitia ei. Parca ar fi Lara Saban si eu vreun sultan turc care sa-i comande moartea :D
Eu sunt principalul incriminat si vinovat de disparitia Pinkai.Si toate au ponrit de lao simpla fantezie de-a mea :D
 

DeletedUser

Guest
pai am vazut-o pe pinky zilele trecute pe aici.. nu parea nici prea disparuta, nici prea suparata.. acuma nush' ce sa zic ca n-am stat de vorba cu ea prea mult.. :) Daca o vad o iau la intrebari.. :D
 

DeletedUser

Guest
cavaleras nu ii poti si batranului forumist o semnatura ;) cred ca ma sti :D ala care te inebunia cu semnatura PRELUARE, SUT GOOL ! :))

dar sa scrie Mr Alex daca se poate ? :D sa fie ceva cu zei, sau minotauri :)
 

DeletedUser

Guest
tu cam ce crezi, ca eu am timp sa stau sa-ti fac cate o semnatura pentru fiecare clona pe care ai de gand sa ti-o faci? :)
 

DeletedUser

Guest
semnaturi_forum_www.power-design.ro_kurany22.png


sau..

semnaturi_forum_www.power-design.ro_kurany22.jpg


Ai avut un subiect frumos, de aia ti-am facut doua variante - cu background si fara - la alegere.. :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Cavalere, scuza-mi impertinenta : Nu ai vreo 200000 de euro? Organizez un concurs, de fapt sunt co-organizator la un mega concurs de miss,am 14 concurente inscrise in competitie pana acum si am constatat ca lipseste cu desavarsire fondul de premiere.Daca imi dai 200000 de euro, te implic si pe tine in proiectul asta .Vrem sa alegem cea mai frumoasa fata .Pt suma modica de 200000 de euro te-as putea baga acolo pe un fotoliu sa jurizezi .
 

DeletedUser

Guest
adica io' dau banu' si in schimb ma lasi si pe mine sa ma uit, am inteles.. :-O
 

DeletedUser

Guest
adica io' dau banu' si in schimb ma lasi si pe mine sa ma uit, am inteles.. :-O

Ar trebui sa fi multumit pt asta si sa zici mersi.Ca vezi primul candidatele la concursul de MISS . Aia de pe triburi pana pe 26 nu vad nimic .Iar m-au trimis colegii tai colorati in vacanta polara de 14 zile la Polul Nord . Se amana concursu de miss pana vine Frizeru din concediu ...hahaha.
Auzi bre? Dar macar 100000 de euro dai pe scrisorile de amor dintre MELU si SOFRONIKA? LOL
 

DeletedUser

Guest
as dori si eu o semnatura inspiratie de preferat sa fie din Serialul Game of thrones:D
numele Sa fie undeva in dreapta jos ca o semnatura de pictor insa nu prea mic... sa fie cat de cat vizibila:D
restul las la imaginatia artistilor:D
 
Sus