Cereri Semnaturi

DeletedUser

Guest
www.power-design.ro_semnaturi_forum_eugenides.png

As dori si eu tot genu`asta numai sa scrie pe ea Strategos si pe fundal sa se vada Acropolele in loc de trident.
Mersi in avans!
 

DeletedUser8816

Guest
si mai am inca o mica intrebare, cum pot centra semnatura pe mijloc?
 

DeletedUser6312

Guest
Vezi ca la editeaza semnatura ai optiunea centreaza textul si nu-ti ramane decat sa selectezi semnatura si sa apesi butonul center si ai rezolvat problema:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8816

Guest
Vezi ca la editeaza semnatura ai optiunea centreaza textul si nu-ti ramane decat sa selectezi semnatura si sa apesi butonul center si ai rezolvat problema:D

mmm da, mersi, ce rusine! :"> cred ca si u copil de 2 ani putea face asta, sincer nu prea am privit prin jur :D
 

DeletedUser

Guest
cavalere calavere , de o bunika batrana cand ai timp sa te ocupi ?
 

DeletedUser

Guest
da-mi surse si zi-mi exact ce vrei sa-ti fac, si iti fac. Fara animatii.. n-am timp nici sa respir zilele astea..
 

DeletedUser

Guest
nu vreau ceva anume , pur si simplu o semnatura amuzanta . daca nu poti perioada asta nu este problema . astept . cand esti batrana ai rabdare . :)
 

DeletedUser

Guest
Salutari, vreau si eu o semnatura daca sunteti amabili! Multumesc anticipat! :)
 

DeletedUser

Guest
Pe Lazar Valentin abia ce l-am trimis ieri in vacanta.. cand se intoarce o sa-si gaseasca si el semnatura ca sa nu-mi poarte pica prea mult timp.. :p

Nu mai stiu cui mai eram dator semnaturi, scrieti-mi aici si va rezolv saptamana asta ca-s mai liber.. :)
 

DeletedUser

Guest
la mine imi erai cu aia cu FAZA DE GOL.. preluare.. SUT GOLLLLLLLL !!!! :)))
 

DeletedUser

Guest
pai si tu vad ca ai plecat in vacanta.. :p

O sa le fac si o sa le gasiti aici..
 

DeletedUser

Guest
da sa nu scrie nimika pe ea. doar faza aia cu golu doar ca mai mica.. un pic
 
Sus