Cereri Semnaturi

DeletedUser

Guest
Cavalerul atsa oare lucreaza la semnatura mea??:D/:)

Nope, tie ti-am facut o semnatura - cea pe care o porti :)
Sunt unii carora nu le-am facut si care asteapta sa le fac, nu pot sa fac unora dupa chef si altora deloc.. :)

Mersi,arata super :D
Ideea ta merita laudata.. ideea ta a fost frumoasa, eu doar am pus-o in aplicare. :)

Mersi Calvalleras,e superba ;)
+ rep de la mine.
Sa o porti cu placere.. :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Si cum sa pastrez un nick 8 luni cand vine studentu si il baneaza fara sa vada macar ce scriu?
Nici nu se uita ca postez civilizat, tot ce stie e sa baneze :D
Acum e probabil intr-o tabara scolara ca nu e pe forum, dar cand revine atata stie sa apese pe butoane, ca deh, studentii au sange cald. :)

fa tu rapid semnatura la nicku asta pana nu se intoarce studentu din vacanta scolareasca.

Atata timp cat tu tratezi oamenii cu atata dispret, nu te poti astepta la altceva din partea lor. :)
 

DeletedUser8028

Guest
cavalleras , sa nu te recunosc :( refuzi tu omul . daca accepti o sugestie , fa-i una cu un catelus care saliveaza dupa o don'soara in fusta scurta ;) si pe ea pune textul asta ( cu rosu neaparat ) :
Nu inteleg de ce va puneti semnaturi de copii de 2 ani, cu desene, zane, printese si cavaleri anime. Treziti-va, bre, majoritatea aveti peste 25 ani, e timpul sa nu va mai dati copilasi, sunteti oameni in toata firea!

e semnatura lui de 'dincolo' :p
 

DeletedUser7784

Guest
am o intrebare...nu vreau sa fiu insistent dar pt. semnatura mea se poate face ceva?
 

DeletedUser

Guest
www.power-design.ro_semnaturi_forum_DionysosSKK.jpg
 

DeletedUser

Guest
inca doua promise.

www.power-design.ro_semnaturi_forum_DionysosSKK.jpg


www.power-design.ro_semnaturi_forum_adoratulfemeilor.jpg


Am rugamintea sa nu mai fiti asa insistenti, eu ma ocup sa fac semnaturi in limita timpului meu disponibil.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6312

Guest
Ahhh si am uitat sa iti spun, semnatura Gabrielei este de departe, una dintre cele mai frumoase semnaturi de pe acest forum :p
 

DeletedUser

Guest
nu e nici pe departe atat de frumoasa pe cat e detinatoarea ei.. :">
 

DeletedUser6312

Guest
:)))) Aici nu am ce sa comentez, nu am vazut-o pe Gabriela, te cred pe cuvant :D
 

DeletedUser

Guest
Faci femeile singure geloase , cavalere cand spui de gabriela ca e frumoasa...poate ca unele sunt mai uratele de la natura si se supara :(

BTW... te-ai gandit si imi faci semnatura ? Se pare ca o sa am nicku asta cam un an sau ceva :D
 

DeletedUser8028

Guest
tu nu auzi ca de semnatura ta ma ocup eu ? robert nu are timp ( de tine )
 

DeletedUser6312

Guest
Faci femeile singure geloase , cavalere cand spui de gabriela ca e frumoasa...poate ca unele sunt mai uratele de la natura si se supara :(

Zise un fin observator al psihologiei femeii :D Balzac , saracu, daca ti-ar fi contemporan, s-ar inverzi de invidie :)))))))))))))

LE: Imi cer scuze, Cavalere, nu am sa mai postez aici ...
 
Sus