Cereri Semnaturi

DeletedUser

Guest
www.power-design_semnaturi_forum_shadowbob.jpg
 

DeletedUser

Guest
pastreaza-i link-ul ei - pui adresa semnaturii in campul de text si insotita de img si /img intre paranteze patrate - ca si cum ai pune o poza pe forum - ii debifezi retrieve link automaticaly.

Altfel ti-o micsoreaza - vezi doar ca semnatura de la link-ul ei actual e mai mare decat ce ai tu acum la semnatura..
 

DeletedUser

Guest
pastreaza-i link-ul ei - pui adresa semnaturii in campul de text si insotita de img si /img intre paranteze patrate - ca si cum ai pune o poza pe forum - ii debifezi retrieve link automaticaly.

Altfel ti-o micsoreaza - vezi doar ca semnatura de la link-ul ei actual e mai mare decat ce ai tu acum la semnatura..
sper sa fi facut bine... Faza a fost ca prima oara cand am pus-o era deja 3 noaptea obosit somnoros si nu am bagat de seama:D
 

DeletedUser

Guest
As dori sa imi schimb si eu semnatura ,daca se poate si este un doritor sa imi faca o semnatura gen :

in stanga o harpa care scoate niste note muzicale, in centru Kurany22 iar in dreapta o calimara cu cerneala si o mana care tine un stilou ..as mai avea un mic "moft" in fiecare colt al imaginii sa fie panze de paianjeni ,iar contrastul semnaturii sa fie unul "epic" :)
 

DeletedUser

Guest
As dori o semnatura ca a lui @Shadow dar sa scrie Clanul Lupilor Albi cu albastru
 

DeletedUser14045

Guest
faceeeetii ?

- - - Actualizat - - -

as dori o semnatura : sa fie un razboi intre bine si rau (oameni si monstri ) si in mijloc sa scrie prilunelss
 

DeletedUser

Guest
as dori si eu o semnatura care sa se potriveasca si pe triburile.
acolo sunt Falcon Lady.
 

DeletedUser

Guest
imi dai o inghetata cand vin la tine? :p

- - - Actualizat - - -

semnatura ary.jpg

ce zici de asta?
 

DeletedUser

Guest
merge oana.multam fain.dau mai multe inghetate cand ne vedem.:*
si acum o sa-mi spui ca sunt obraznica dar as prefera in locul scrisului auriu unul cu efect de sange care se scurge ... dar daca nu mere, nu mere...te pupic.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus