Cereri Semnaturi

DeletedUser

Guest
Salutare cavalleras ,cu semnatura mea sunt ceva progrese?
Scuze ca te presez dar sunt cam nerabdator... :)
 

DeletedUser

Guest
nu vreau sa deranjez, dar daca e musai e musai.

Vreau o semnatura cu Geta.
Mersi
 

DeletedUser

Guest
SaMoaraGeta doamne ce nume ai...poate ca o persoana cu acest nume s-ar simti jignita daca l-ar vedea.
Scuzati off-topic-ul.
 

DeletedUser

Guest
Salutare cavalleras ,cu semnatura mea sunt ceva progrese?
Scuze ca te presez dar sunt cam nerabdator... :)

Pai ai zis ca astepti orisicat..
Ti-o fac acum de sarbatori cand o sa am si eu mai mult timp liber.
Da, sunt progrese, am cautat niste surse, m-am uitat sa vad si eu cine a fost Bugsy Siegel.. da' discutia a fost sa nu te grabesti cu ea. ;)
 

DeletedUser2795

Guest
Se poate ceva si pt mine
ceva de genul de mai jos dar adaugat ``crixus`` sau daca aveti altele mai bune nu ma supar

logo_spartacus.jpg
 

DeletedUser7208

Guest
Buna tuturor......as dorii si eu o imagine pentru avatarul de pe joc....ceva mai rock, daca se poate...chitari elecrice, fulgere, sange, capete de morti.....fundalul daca se poate sa fie ceva inspirat din numele meu.....ceata, amurg, rasasarit, noapte, nu stiu, cum se potriviii mai bine...si intr-un coltisor numele meu si cei 2 i sa fie colti cu sange, daca se poate, daca nu cei 2 i sa ramana la fel.....multumesc mult anticipat....
 

DeletedUser

Guest
Pai sa fie geta in semnatura...
Pe semnatura cu Geta as pune niste mere malaietze.
Geta sa fie vie si voioasa!

Sa nu te aud ca nu stii sa faci o asemenea semnatura, ca imi schimb parerea despre tine.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7784

Guest
hmmmm semnaturi.....as vrea si eu una frumoasa.....nu am pretentii.....dar sa fie legata de nik-ul meu...Multumesc anticipat!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Pai sa fie geta in semnatura...
Pe semnatura cu Geta as pune niste mere malaietze.
Geta sa fie vie si voioasa!

Sa nu te aud ca nu stii sa faci o asemenea semnatura, ca imi schimb parerea despre tine.

Marius, cu riscul de a-mi atrage oprobiul tau permanent si de a cadea in dizgratiunea ta totala, marturisesc rusinat ca ma simt depasit de situatie intrucat nu pot produce cate o semnatura pentru fiecare din nick-urile-ti schimbatoare (o data la 2-3 zile cred). Cand te vei decide sa pastrezi un singur nick mai mult timp (un interval de timp θ masurabil in luni de zile) cu siguranta ca voi avea placerea de a-mi aduce umilul omagiu in fata personalitatii tale multiple, rugandu-te a-mi ierta lipsa de consideratie si ignoranta pentru inspiratia de care ai dat dovada alegandu-ti acest nick. :)
 

DeletedUser

Guest
Si cum sa pastrez un nick 8 luni cand vine studentu si il baneaza fara sa vada macar ce scriu?
Nici nu se uita ca postez civilizat, tot ce stie e sa baneze :D
Acum e probabil intr-o tabara scolara ca nu e pe forum, dar cand revine atata stie sa apese pe butoane, ca deh, studentii au sange cald. :)

fa tu rapid semnatura la nicku asta pana nu se intoarce studentu din vacanta scolareasca.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
imi poti face si mie o semnatura ??????
daca da am o singura pretentie sa contina : "Death Before Dyshonor" sau "Viata e lupta in care nu e loc de frica" si numele meu Aheya
 
Sus