Spam

  • Autor subiect DeletedUser16037
  • Data de început

stamatecostica

Membru activ
Buna seara la toata lumea ,mai ales la jucatorii care au luat ban
smiley_emoticons_bravo2.gif
Hihihihihi
 

DeletedUser15497

Guest
Buna seara domnilor, doamnelor si nu in ultimul rand domnisoarelor.
Am o intrebare care este adresata celor din familia Yakuza.
Cand face domnul 7ball academie din voi ? ( aici ii rog pe cei din familia wild sa nu se simta ofensati )

Pffff,Daca tot am trecuut pe aici, am spus sa imi dau cu parerea,
din toate punctele de vedere la minuni vor ajunge dinastia si wild indiferent ca aici sunt dusmani oameni orgoliosi si caractere ce lasa de dorit din partea tuturor aliantelor,
despre yakuza pot spune asa ,
daca imi aduc bine aminte au intrat pe lumea asta ca sa bata wild,( sincer prima data am crezut in mintea mea ,cine stie ce jucatori au de vin asa increzatori, in momentul de fata .este doar parerea mea facuta despre ei ( este una din cele mai amatoare aliante sau poate nu sunt acei jucatori ce au creat yakuza si este doar o copie ,cum multi fac asta)
concluzia .pana la minuni yakuza ramane tot acolo unde a fost in trecut ,deoarece cu prezentul nu au treaba,
si sa vorbim si de restul spanioli aia nu stiu ce ii lasati sa joace acum vazand din toate partile
ar trebui scosi si atacati de toate aliantele ,deoarece daca voi Va duceti pe servar straini veti fi prima tinta a tuturor
stind ca nu sunteti din tara acea ,cine a jucat pe externe stie ce vreau sa spun..

Cu alianta grepo al star ,acolo sunt jucatori buni insa sunt pusi putin intro zona naspa, posibil nu vor minuni ,.
method cam la fel acum ei stiu care le este strategia..

Si au mai aparut si ingeri care au stat la caldura ,au facut cateva fuluri de zburatoare si se cred Smei))))
dar si ei ca si yakuza ,ramane tot in trecut cu numele, prezentul nu mai au treaba cu ei..
ce sa mai pe scurt minunile le vor face dinastia

si wild asta daca ati studiat bine harta aia cu capul nu vizualizando
pentru ca in momentul de fata sunt singurile aliante ce detin controlul pe marile unde se vor face minuni
restul marilor sunt doar pentru batali

este doar parerea mea ,nu ezitati sa provocati ca nu ma cobor la mintea nimanui sa Ii dau un raspuns ,daca este sub gradul meu de inteligenta
zi frumoasa sa aveti
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16184

Guest
Pffff,Daca tot am trecuut pe aici, am spus sa imi dau cu parerea,
din toate punctele de vedere la minuni vor ajunge dinastia si wild indiferent ca aici sunt dusmani oameni orgoliosi si caractere ce lasa de dorit din partea tuturor aliantelor,
despre yakuza pot spune asa ,
daca imi aduc bine aminte au intrat pe lumea asta ca sa bata wild,( sincer prima data am crezut in mintea mea ,cine stie ce jucatori au de vin asa increzatori, in momentul de fata .este doar parerea mea facuta despre ei ( este una din cele mai amatoare aliante sau poate nu sunt acei jucatori ce au creat yakuza si este doar o copie ,cum multi fac asta)
concluzia .pana la minuni yakuza ramane tot acolo unde a fost in trecut ,deoarece cu prezentul nu au treaba,
si sa vorbim si de restul spanioli aia nu stiu ce ii lasati sa joace acum vazand din toate partile
ar trebui scosi si atacati de toate aliantele ,deoarece daca voi Va duceti pe servar straini veti fi prima tinta a tuturor
stind ca nu sunteti din tara acea ,cine a jucat pe externe stie ce vreau sa spun..

Cu alianta grepo al star ,acolo sunt jucatori buni insa sunt pusi putin intro zona naspa, posibil nu vor minuni ,.
method cam la fel acum ei stiu care le este strategia..

Si au mai aparut si ingeri care au stat la caldura ,au facut cateva fuluri de zburatoare si se cred Smei))))
dar si ei ca si yakuza ,ramane tot in trecut cu numele, prezentul nu mai au treaba cu ei..
ce sa mai pe scurt minunile le vor face dinastia

si wild asta daca ati studiat bine harta aia cu capul nu vizualizando
pentru ca in momentul de fata sunt singurile aliante ce detin controlul pe marile unde se vor face minuni
restul marilor sunt doar pentru batali

este doar parerea mea ,nu ezitati sa provocati ca nu ma cobor la mintea nimanui sa Ii dau un raspuns ,daca este sub gradul meu de inteligenta
zi frumoasa sa aveti
Offfff veniti toti sa comentati asupra aliantei Yakuza dar nu stiti nimic din ce fac cei din Dinastia de Savoia,stai linistit ca Yakuza tot aia este si ai sa vezi ca ajunge la minuni doar ca sa-ti faca tie in ciuda si celor din Savoia,presupun ca esti un om invidios de ai venit sa comentezi,incearca sa nu mai aduci comentarii asupra Yakuzei si jucatorilor din ea daca nu stii ce se intampla pe lumea asta
O zi frumoasa sa ai
 

DeletedUser15544

Guest
Vorbesti de minuni de parca sunt peste doua zile, inceteaza sa te dai "inteligent" si hai sa ne vedem de treaba, yogga sau cum te numesti.
 

DeletedUser15497

Guest
Offfff veniti toti sa comentati asupra aliantei Yakuza dar nu stiti nimic din ce fac cei din Dinastia de Savoia,stai linistit ca Yakuza tot aia este si ai sa vezi ca ajunge la minuni doar ca sa-ti faca tie in ciuda si celor din Savoia,presupun ca esti un om invidios de ai venit sa comentezi,incearca sa nu mai aduci comentarii asupra Yakuzei si jucatorilor din ea daca nu stii ce se intampla pe lumea asta
O zi frumoasa sa ai
)))))
cred ca stiu mult mai multe decat stiu multi despre absolut toate aliantele
daca ma strofoc putin stiu si mai multe ca tine ca propia alianta unde joci))))

CA SA TI MINTE DE LA MINE ,PRIETENI RAMAN PRIETENI INDIFERENT UNDE JOACA
inainte sa vorbesti documenteazate ,cu yakuza nu am nimic doar miam spus parerea
nu trebuie sa te ataci......

In ciuda mie nu ai cu ce sa imi faci, ca nu esti de nivelul meu ,
mai ai de mancat pana ajungi sa vorbesti cu mine de strategi aliante si clasamente HARTI SI ASA MAI DEPARTE,
Ceea ce nu inteleg ar fi ,de ce va tot dati mari daca nivelul vostru este acolo sub asteptarile voastre cu care ati intrat pe aceasta lume,
in fine .....
 

DeletedUser15497

Guest
Vorbesti de minuni de parca sunt peste doua zile, inceteaza sa te dai "inteligent" si hai sa ne vedem de treaba, yogga sau cum te numesti.
tocmai ti-ai demostrat singur ca nu ai treaba cu minunile ))))
si nici cu jocul
 

DeletedUser13641

Guest
Pffff,Daca tot am trecuut pe aici, am spus sa imi dau cu parerea,
din toate punctele de vedere la minuni vor ajunge dinastia si wild indiferent ca aici sunt dusmani oameni orgoliosi si caractere ce lasa de dorit din partea tuturor aliantelor,
despre yakuza pot spune asa ,
daca imi aduc bine aminte au intrat pe lumea asta ca sa bata wild,( sincer prima data am crezut in mintea mea ,cine stie ce jucatori au de vin asa increzatori, in momentul de fata .este doar parerea mea facuta despre ei ( este una din cele mai amatoare aliante sau poate nu sunt acei jucatori ce au creat yakuza si este doar o copie ,cum multi fac asta)
concluzia .pana la minuni yakuza ramane tot acolo unde a fost in trecut ,deoarece cu prezentul nu au treaba,
si sa vorbim si de restul spanioli aia nu stiu ce ii lasati sa joace acum vazand din toate partile
ar trebui scosi si atacati de toate aliantele ,deoarece daca voi Va duceti pe servar straini veti fi prima tinta a tuturor
stind ca nu sunteti din tara acea ,cine a jucat pe externe stie ce vreau sa spun..

Cu alianta grepo al star ,acolo sunt jucatori buni insa sunt pusi putin intro zona naspa, posibil nu vor minuni ,.
method cam la fel acum ei stiu care le este strategia..

Si au mai aparut si ingeri care au stat la caldura ,au facut cateva fuluri de zburatoare si se cred Smei))))
dar si ei ca si yakuza ,ramane tot in trecut cu numele, prezentul nu mai au treaba cu ei..
ce sa mai pe scurt minunile le vor face dinastia

si wild asta daca ati studiat bine harta aia cu capul nu vizualizando
pentru ca in momentul de fata sunt singurile aliante ce detin controlul pe marile unde se vor face minuni
restul marilor sunt doar pentru batali

este doar parerea mea ,nu ezitati sa provocati ca nu ma cobor la mintea nimanui sa Ii dau un raspuns ,daca este sub gradul meu de inteligenta
zi frumoasa sa aveti
Tot respectul pentru yyogga .Cat despre asa zisa clona care e yakuza cam ai dreptate,yakuza trece de la o garda veche la o noua garda.Ti-am inteles punctul de vedere si nici nu esti foarte departe de adevar.Dar am o intrebare pentru tine si jucatorul care esti,cum vrei sa jucam grepolis si sa ne facem treaba,cand jucam contra savoiei,care inafara de baietii din fostul aog,baietii lui politimisoara,fac cel mai MIZERABIL joc pe care eu l-am intalnit in 10 ani de grepolis? Spioni peste spioni..apeluri telefonice sa vada daca imi dorm jucatorii,verificari pe wapp si lista poate continua.Prieteneste ti-o spun ca pe lumea asta s-au facut mai multe mizerii decat pe alte lumi mai grele unde erau aliantele alea puternice cu care eram obisnuiti.Cat despre minuni,poate inca o minune ne salveaza .:rolleyes:
 

DeletedUser15544

Guest
tocmai ti-ai demostrat singur ca nu ai treaba cu minunile ))))
si nici cu jocul
esti prea inteligent pentru mine, iarta-ma.. ce poti sa faci, poti continua sa pari inteligent pe extern, bafta! (sunt paleta la joc)
 

DeletedUser14732

Guest
Vlad, chiar noi suntem aia care avem un joc mizerabil :)), ma faci sa rad. rezz a spus tot ce trebuia spus.

P.S Mare evill de ce a plecat ?
 

DeletedUser15497

Guest
esti prea inteligent pentru mine, iarta-ma.. ce poti sa faci, poti continua sa pari inteligent pe extern, bafta! (sunt paleta la joc)
dintre noi doi tu vrei sa pari inteligentul
eu spun adevarul ,si sti ca adevarul doare,
pe mine nu ma ataca nimic eu doar ma amuz
bafta))))
 

DeletedUser15497

Guest
Tot respectul pentru yyogga .Cat despre asa zisa clona care e yakuza cam ai dreptate,yakuza trece de la o garda veche la o noua garda.Ti-am inteles punctul de vedere si nici nu esti foarte departe de adevar.Dar am o intrebare pentru tine si jucatorul care esti,cum vrei sa jucam grepolis si sa ne facem treaba,cand jucam contra savoiei,care inafara de baietii din fostul aog,baietii lui politimisoara,fac cel mai MIZERABIL joc pe care eu l-am intalnit in 10 ani de grepolis? Spioni peste spioni..apeluri telefonice sa vada daca imi dorm jucatorii,verificari pe wapp si lista poate continua.Prieteneste ti-o spun ca pe lumea asta s-au facut mai multe mizerii decat pe alte lumi mai grele unde erau aliantele alea puternice cu care eram obisnuiti.Cat despre minuni,poate inca o minune ne salveaza .:rolleyes:

Lumea cu asediu a inceput sa se strice in urma cu vreo 4, 5 Ani.
Daca ai observat, toti jucatori vechi ii gasesti pe revolte,
unde inca se joaca grepolis,unde dusmanul daca este mai bun il feliciti,
unde inca exista respect fata de alti jucatori ,unde nu se dau fake-uri noaptea si nici ziua.

Si aici, sunt multi, multi, ce vor sa joace acest joc frumos,asa cum ar trebui ,
dar au venit copii aia de 15 ,16 ani care traiesc din fake-uri ...

Intra pe revolta vezi daca cineva da fake-uri ,si apoi uitate daca il mai primeste vreo alianta de top in ea ..
problemele astea voi trebuie sa le rezolvati lideri din toate aliantele ,cine joaca murdar dat afara si cucerit indiferent de jucator ca e dusman ca e coleg si asa mai departe....
Ca sa isi revina cat de cat lumea cu asediu ,intaitrb aruncati toti astia destrica jocul,si apoi va fi altfel acest joc frummos ,dar care se duce la fund din pacate,,
 

Gymus

Membru activ
Lumea cu asediu a inceput sa se strice in urma cu vreo 4, 5 Ani.
Daca ai observat, toti jucatori vechi ii gasesti pe revolte,
unde inca se joaca grepolis,unde dusmanul daca este mai bun il feliciti,
unde inca exista respect fata de alti jucatori ,unde nu se dau fake-uri noaptea si nici ziua.

Si aici, sunt multi, multi, ce vor sa joace acest joc frumos,asa cum ar trebui ,
dar au venit copii aia de 15 ,16 ani care traiesc din fake-uri ...

Intra pe revolta vezi daca cineva da fake-uri ,si apoi uitate daca il mai primeste vreo alianta de top in ea ..
problemele astea voi trebuie sa le rezolvati lideri din toate aliantele ,cine joaca murdar dat afara si cucerit indiferent de jucator ca e dusman ca e coleg si asa mai departe....
Ca sa isi revina cat de cat lumea cu asediu ,intaitrb aruncati toti astia destrica jocul,si apoi va fi altfel acest joc frummos ,dar care se duce la fund din pacate,,
WOW.. de mult nu am mai citit ceva pe forumul asta cu atat de mult adevar in el .
 

DeletedUser6507

Guest
Si la mn dau apeluri telefonice,dimineata,seara,noaptea,la pranz:)).Am inceput sa ma obisnuiesc,oricum nu raspund la telefon:)).
 

DeletedUser15497

Guest
Si la mn dau apeluri telefonice,dimineata,seara,noaptea,la pranz:)).Am inceput sa ma obisnuiesc,oricum nu raspund la telefon:)).
in locul tau as tace din gura mi-as da doua palme ,si nu as cometa pe acest forum,...
Doarece tu esti unul din pusti aia care traiesc din fake-uri.
dute si pupai mana lui Mirela ca tea bagat in Wild ca altfel erai o aruncatura de jucator,nu canu ai fi ,
fugi mai cerseste niste gold pe forum ,mai cedeaza un oras doua la dusmani, anunta navele dupa ce intra,
si fati planul ala al tau care alti nu il stiu dute in nucleu la Wild ia cat mai multe orase si când te supara cineva dai orasele la dusmani...
daca as fi in locul tuturor aliantelor ai fi primul care as ruga dusmani sa te cucereasca chiar ias si ajuta sa faca asta
ca daca dau drumu acum la niste conversati ce le porti prin grepo al star ti-ai da cu pc-ul in cap
dar nu e trb mea daca atat te duce capul
 
Ultima editare de un moderator:
Sus