Spam

  • Autor subiect DeletedUser16037
  • Data de început

DeletedUser6507

Guest
in locul tau as tace din gura mi-as da doua palme ,si nu as cometa pe acest forum,...
Doarece tu esti unul din pusti aia care traiesc din fake-uri.
dute si pupai mana lui Mirela ca tea bagat in Wild ca altfel erai o aruncatura de jucator,nu canu ai fi ,
fugi mai cerseste niste gold pe forum ,mai cedeaza un oras doua la dusmani, anunta navele dupa ce intra,
si fati planul ala al tau care alti nu il stiu dute in nucleu la Wild ia cat mai multe orase si când te supara cineva dai orasele la dusmani...
daca as fi in locul tuturor aliantelor ai fi primul care as ruga dusmani sa te cucereasca chiar ias si ajuta sa faca asta
ca daca dau drumu acum la niste conversati ce le porti prin grepo al star ti-ai da cu pc-ul in cap
dar nu e trb mea daca atat te duce capul
Chiar te rog sa faci publice acele "convesatii ce le port prin grepo al star":).Daca ai tupeu si afirmi asta,te rog sa faci publice:)
Iar nava ce am luato,am vb cu Iulii din timp sa daie atacuri pe acel oras,dar el la atacat pe trafik=)),ca daca dadea iulii pe mn spargea nava si nu mai era nev sa anunt forum:).Oricum anuntam si spionii:))
 

DeletedUser8148

Guest
nu te plictisesti sunetistule :) te roade invidia :rolleyes:

cum sa ma plictisesc nico :)))) cand am pierdut 2 orase
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 

nicol 10

Stie Tot
ce bucurie pe tine cand pierzi, ma intreb cum arati cand castigi :p si ce olaresti tu pe Zakros? asa iti trebuie, treci acasa :D
 

DeletedUser8148

Guest
eh, aici doar stau un pic mi-a captivat atentia lumea asta ca, am doar rosu pe langa mine :D:D
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
smiley_emoticons_viking.gif
smiley_emoticons_irre4.gif
stau si astept in 2, 3 ore trebuie sa mai pierd un oras 2 ,3 :) , mi-a cam lipsit sa ma trezesc din 2 in 2 ore ca ma ataca ciuhapi :D cu cate 5 10 usoare
 

DeletedUser15855

Guest
Atat de multa lume cu gura mare la "inceput", atatea figuri pe forum ... Care mai de care sa se bata cu pumnul in piept .
Ati amutit ?
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
 

DeletedUser15344

Guest
Atat de multa lume cu gura mare la "inceput", atatea figuri pe forum ... Care mai de care sa se bata cu pumnul in piept .
Ati amutit ?
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
Pai nu stiu cine mai joaca cine mai domina lumea ... ce se mai intampla ....
 

Gymus

Membru activ
As dori sa felicit alianta New Hope pt mobilizare pe care au avut-o astazi de dimineata .
 

DeletedUser16501

Guest
Vreau sa felicit si eu alianța wild fangs si academiile acesteia . Alianta angels si academiile . alianțele new hope . Pentru ca in 4 zile nu au reușit să îmi ia nici un oras si ias ruga sa puna burta pe joc sa mai învețe putin jocul asta ca nu este un joc pentru oricine . Multă baftă in continuare cu stimă magicianu !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15344

Guest
Vreau sa felicit si eu alianța wild fangs si academiile acesteia . Alianta angels si academiile . alianțele new hope . Pentru ca in 4 zile nu au reușit să îmi ia nici un oras si ias ruga sa puna burta pe joc sa mai învețe putin jocul asta ca nu este un joc pentru oricine . Multă baftă in continuare cu stimă magicianu !
Multumim pt felicitari emanuele ... app nu si a batut mai nimeni capul cu tine de aia toate la timpul lor boiere.
 
Sus