Spam

  • Autor subiect DeletedUser16037
  • Data de început

DeletedUser13641

Guest
As dori sa felicit alianta New Hope pt mobilizare pe care au avut-o astazi de dimineata .
Multumim si aliantele New Hope spera sa revada jucatorii din A.O.G din nou pe pozitii pregatiti sa se bata cu noi la fel ca in urma cu cateva saptamani. Treceti printr-o pasa proasta dar asta nu inseamna ca nu va puteti revenii,cum de astfel si noi am trecut si nu doar o data..:p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13641

Guest
Vlad, chiar noi suntem aia care avem un joc mizerabil :)), ma faci sa rad. rezz a spus tot ce trebuia spus.

P.S Mare evill de ce a plecat ?
Cat despre tine..cum le-am spus si baietilor de la mine din alianta..
1-vremea le plateste pe toate.
2-Ca tu ca jucator nu rezisti pana la pasti pe harta si se pare ca am avut iar dreptate

Si ai ajuns la vorba mea si a lui evill ca o sa ajungi printr-un colt din m54 sa te milogesti de iuli sa te primeasca la el..Inca odata am avut dreptate..
Ai fost dat afara din lispsa de onoare si de care ai dat dovada..Las asta aici si am terminat
 

DeletedUser16406

Guest
Pentru missis Sweet. pun acest mesaj aici deoarece pe joc m-ai blocat cand ti-am scris ca am primit invitatie in aog... asadar am primit invitatie la aog.. alta minciuna doresc .... Mai ai ? daca da, cate ?
Ma simt norocos ca am primit invitatie in aog desi tu ziceai ca nu voi primi...
smiley_emoticons_silvester_cuinlove.gif


E cam vechi mesaju ldar nu conteaza, vreau sa scot in evidenta faptul ca te-ai inselat in privinta ca nu voi primi invitatie in AOG.

O zi faina sa ai si mai cauta alta minciuna.



d4601f168e



6dc2ed433a
 

Gymus

Membru activ
Nu mai tarati numele AOG in scandalurile voastre.... nu am facut jocuri de culise si nici nu o sa facem. Iar cu invitatia aia , nu stiu ce e.. Se stie prea bine ca in trecut au existat conflicte intre anumiti jucatori de aici si Rain.
 

DeletedUser16406

Guest
Nu mai tarati numele AOG in scandalurile voastre.... nu am facut jocuri de culise si nici nu o sa facem. Iar cu invitatia aia , nu stiu ce e.. Se stie prea bine ca in trecut au existat conflicte intre anumiti jucatori de aici si Rain.
Sweet il taraste din cate observi. Nu e nici un scandal dupa cum observi. doar ca mi-a zis ca nu am ce cauta in aog si eu i-am aratat ca se inseala, adica ca minte cu nerusinare.

Urat din partea ei.
De ea sa te iei nu de mine.
 

DeletedUser15855

Guest
Dragilor din AOG ... fara suparare ...
Dar daca tineti mai mult sprijin pe orasele de pe granita decat pe cuceriri ... Bate la ochi
smiley_emoticons_mttao_schuetze.gif
smiley_emoticons_auslachen2.gif


image.png

Nava a fost descoperita la ora 10:30 si erau aproximativ 2.2k bireme si 5k terestru
image.png


smiley_emoticons_grepo_pacman.gif

Cand ma bateam cu G.F.I vs tot aog de ne faceati actiune inainte de bonus cu cate 3 nave pe fiecare ... aveam permanent ? si chiar si fara , nu ati reusit sa luati un oras pana ce nu ne-am lasat. Nu , noi ne bateam cu tot AOG-ul in 6-7 orase cate aveam acolo :)) Aici se vede valoarea jucatorilor

The Story Continues
 

Gymus

Membru activ
Mai trebuie ceva ... hmmm.. daca doriti mai puteti trimite 2-3 nave.


Sprijin de la Claudiu aflat in vacanta+de la Adi Bestia aflat si el in vacanta.

Si da tati , sa curga sprijinul :) !


Apropo , ati uitat sa invitati 2-3 jucatori de la noi la voi =))) . Si s-au suparat ca nu ii bagati si pe ei in seama.

P.S : Ar trebui sa pun si eu rapoartele cand ataca Pantzi cu 17 arcuri ? Sau 5 calareti ? Un atac intelegem (e control) dar nu 30 ....
 
Ultima editare:

DeletedUser15989

Guest
salutare
dragilor colegi de lume din new hop
am si eu o intrebare de logica!!
daca este asa cum spuneti de ce blindati orasele din sud 55??
zid 25 + turn?
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser13641

Guest
Prea multe discutii egale cu 0 pentru mine.
Sevak ti.am pastrat prezenta pe grupurile aliantei ca esti prietenul nostru,dar te rog sa nu mai vorbesti pe aici decat daca esti provocat.
Iar 2..fiecare alianta isi face jocul cum vrea si cum considera.
New hope "e pe val" poate bate vantul mai tare si suntem dati jos de pe val
 

DeletedUser16109

Guest
vai nu imi vine sa cred fantome nu vreau fantome!! valeu ce naspa e !! apoi acum devin dormeaza nr1
lasa ca acum promit nici nu mai intru pe jok decat odata pe zii
 

DeletedUser16109

Guest
Astept lumea a noua,ca sa intru dinou!! Sa vad cum cresc unii orasele!! Apoi clar le iau moca >>>off abia astept urmatoarea lume !! P
smiley_emoticons_irre4.gif
romit ca voi continua pe romania numai asa in ambitie!!
smiley_emoticons_flucht2.gif
Hai Crestetile Si apoi anuntati sa venim!!!!!!!
smiley_emoticons_skullhaufen.gif
 

DeletedUser4252

Guest
Taci in mortii ma-tii de sclav, invata sa scrii in rasa ta si sa joci corect, pana atunci asteapta sa ti se duca banu noobule, jucatoru pulii mele de pe grepolis romania
 

DeletedUser16109

Guest
m
Taci in mortii ma-tii de sclav, invata sa scrii in rasa ta si sa joci corect, pana atunci asteapta sa ti se duca banu noobule, jucatoru pulii mele de pe grepolis romania
sugi tu cu cine te are, daca injuri ca distrusuu!! oricum esti un zeroo bine ca ne-ai crescut orasele turgurin blanos cufurit ce esti
si mata daca nu te-a educat suge un ciorap
 

DeletedUser16109

Guest
Toti sunt grei cand au gold si activitate.
Nu doar ei...
Cel mai mult conteaza ca au caracter acei grei.. Mai e si tavi1506 care de nota 10.
Degeaba bagi gold ,ai activitate daca caracterul lasa de dorit. Aici fac referire la "ice kube", care nu stie altceva decit sa injure si sa se dea mare prin numele sale la orase.
cand oi avea cu ce izabeloo atunci sa vorbesti ,pana atunci stai jos acuns sub frunze ca esti un nimik
 

DeletedUser16505

Guest
Multumim aliantei Grepo pentru ca ne-au crescut orasele si pe lumea asta! Ii rugam sa intre si pe urmatoarea lume si sa ni le creasca ca niste baieti cuminti ce sunt ;)
 

DeletedUser13143

Guest
nu vroiam sa intru in mocirla dar trebuie sa raspund la handicapatii care se dau mari dar ei erau pe la granita lui 64/54 . de asta a dat grepo stergere ( imaginea mai jos ) nu din cauza voastra . adminii si-au facut din nou treaba . analfabetul are tikete de cand s-a aflat ca cineva a preluat contul miki jum si cu toate astea a luat ban la o saptamana dupa ce a sters grepo . sotia lui a luat ban neatacabil pt acelasi motiv ca al meu . aceasta este realitatea restul e can can . nu am fost invinsi de voi ci de admini .
screenshot_2708.png
 
Sus