Spam

  • Autor subiect DeletedUser16037
  • Data de început

DeletedUser16214

Guest
A vreau sa inchei in stilul meu aici. Stilul Deea:)
Cei care ma știți, intelegeti ce vreau sa zic :))
Umpleam forumul cu melodi.
 

DeletedUser16738

Guest
Miki u încearcă sa fi mai calm.
Iar u iuli învață ca cearta nu aduce nimic bun, rănește persoanele dragi. Doar atât poate face.
Nu îți port ura, nu ma feresc de u. Însă suntem 2 firi vulcanice ce pot da foc la o întreaga alianta fără sa vrem asta.
Mult noroc in viața iuli.
Și sa o pupi pe Miha din partea mea, nu mi-a raspuns pe Skype zilele trecute.

Imi pare rau deea sincer chiar imi pare rau , sti destul de bine ca ti am spatele in toate ' amantlacurile pe internet ' ce le ai avut nu m am bagat nu am avut treaba ,e fix viata ta ce faci , crede ma ca nu am mai rezistat . prea a dat o in personal cu mine si nu m am mai putut abtine . crede ma ca de 2 ori am scos printuri sa le postez sicu greu m am abtinut .

Imi pare rau ca sa ajuns aici , in ciuda faptului ca sunt o persoana ce imi place cearta nu imi place sa implic familia , inca odata imi cer scuze fata de tine . Si da ai dreptate cu ranirea persoanelor am fost certat din mai multe parti dc mi am pus mintea :)

Nici macar nu am scris ceva rau la adresa ta , tot ce am spus a fost de bine , dar daca barbactu a dat o in personal cu mine ce vina am eu .
Sa incerce sa ma evite ca e mai bine el si pt mine - stie destul de bine ca sunt slobod la gura cand ma enervez si nu mai gandesc ce fac pe moment si dupa regret . sa ma evite ca sa nu fac lucruri ce dupa o sa le regret.

Crede ma ca asta e ultima postare la adresa voastra la adresa familiei voastre la o adica e problema voastra :)
Sper sa nu ma provoace iar :)
 

DeletedUser12202

Guest
Dragilor,terminati-o !Rufele murdare se spala in familie !
Si nu aduceti familia pe Grepo !V-ati tampit ???Sunteti bolnavi ???Nu faceti fata ca jucatori si atunci incercati sa balacariti omul ???Incercati orice,pe orice cale pt.al distruge ???Nu v-a trecut macar o sec.prin cap ca Deea si Miki radeau de cum puneti...botul ?Dar voi,responsabili-teoretic ,cum v-ati permis x mesaje catre o persoana cu familie si copii ?.
Deea,Miki,familia voastra este a voastra,aveti copii care va umplu viata si aveti si de ce si cine rade.
 
Sus