Spam

  • Autor subiect DeletedUser16037
  • Data de început

DeletedUser16696

Guest
Zakrosul a fost o lume echilibrata adversari pe masura :) setari bune :) pacat de stergerile in masa :) de orgoliile si nervi frustrarile ,tradari si de o parte si de cealalta :)
 

saca 24

Stie Tot
Am scris ceva si.am sters :)) ziceam ca am jucat si eu pe pella.aveam impresia ca e serverul de prin 2013.defapt e server dinaintwe de naxos(parca).plm,cine le mai stie pe toate :))

Da bila,a fost un server echilibrat dar mie personal nu mi.a placut.oricum n am jucat mult,dar mi.a dat asa o senzatie de.. ,,mizerie".parerea mea.
Bravo celor care au ramas,care au castigat,si spor la joaca. N.am nimic cu nimeni :)
 

DeletedUser15868

Guest
Bai nobule (iuli) tu prima data trebuie sa inveti sa faci un pact si cu ce reguli sa stim toti ,cu noi lasa ma ca vorbesc eu etc .cu zaharelu sti_ai foarte bine ca nu sunt de acord cu recrutari in 54 plus de cucerit in 54. Nu numa eu .cand am zis la gina tot tu ai sarit lasa ca vorbesc eu rezultat zero .taci in pana mea pe langa faptu ca ne_ai lasat cu fantome tu ca intemeietor .ce sa iti mai cer tie.
 

DeletedUser15868

Guest
Cand faci un pact il faci cu niste reguli pe care le respecti nu iti bati joc de reguli .
 

saca 24

Stie Tot
Cand am vazut cuvant ,,noob" in fata ochilor,am crezut ca eu is tinta :D nu de alta,dar m.am obisnuit deja cu expresia asta :)))))
 

DeletedUser16696

Guest
Argoane pactul a fost facut calumea ne a aparat spatele cat timp toata spuma era pe granita din 44 :) intra gina in 54 cu o asa usurinta intre defenderi nostri de vai si amar .... v ati balancarit pe forum aia a fost problema ca cred ca se putea rezolva problema si cu recrutarile si cu orasele :).... sa cautat noduri in papura :) .
 

DeletedUser11818

Guest
faptul că între noi și yakuza erau templierii văd că nu a zis nimeni nimic,personal am stat de la începutul lumii pe granița 54-55 și hope-ul chiar nu au reprezentat o problemă majoră față de 44-45
 

DeletedUser13641

Guest
.sa fim realisti pentru noi era ok ca se lupratu angelu cu hopu mai ales daca erau minuni .cine nusi dorea lucrul asta.dar trebuie sa pui si rau inainte .daca ii lasam in continuare sa cucereasca in 54 si intorceau armele la minuni si se faceau aliati cu hopu????? Plus ca noi am stat cu mainele in san si ii lasam sa cucereasca in voi in marea 54 plus recrutari.atunci ce ziceam .ce era . .
:eek::eek:

Cam tot ce a zis argon mai sus e adevarat,pactul yakuza-Wild,a fost facut de mine si el,cu regulile stabilite de mine si el respectate de amandoi..
Pactul new hope-Angels l-am facut la invitiati-va wild-ul-ui,mai exact a lui 7bal,cu o dirijire a lui 7bal de a nu se duce angels-ul spre m54 si ai muta in m55 spre noi.."Noi aia mici si pricajiti"
Argon,stii bine ca stiu mai multe decat zic,si asta o fac din respect pt multi jucatori wild..Dar sa iesi sa zici citatul de mai sus,din partea ta nu ma asteptam..Mai ales dupa datile in care mi-a zis de N ori la telefon ca daca angels-ul rupe pactul cu new hope..Wild-ul o sa rupa..Infine..Totul se pare ca a fost o piesa de teatru din schitele lui Caragiale.
Cat despre minuni,se poate verifica pe statistici ce modificari am facut noi(doar pe insulele cu minuni)
Fiecare e liber sa creada ce vrea.
Va doresc numai bine ,pt mine a fost ultima lume de joc.
Numai bine:cool:
 

DeletedUser12202

Guest
Nustiu pe ce lume ati jucat doamna arisan. Sa lamuresc toata povestea .

1-wildu a avut pact prima data cu order , care erau in 44 am venit cu pactu de pe naxus ,
2- cand a cazut order si a devenit academie am luptat pe toate fronturile nu mai aveam nici un pact.
3- al 2 pact a fost cu yacuza cu care l-am incheiat eu cu cucu care era de la ei cu diplomatia , am pus conditile pactului in vazul tuturor , clare precum apa . eu cred ca s-au respectat , nimeni nu a fost recrutat fara sa vorbim cu aliatii daca era de la ei din mare la fel si ei cu noi.anumite insule s-au predat pe parcursul jocului catre yacuza ,
4-al 3 pact a fost cu angelsu pe care la facut iuli , ce a gresit el in pact nu stiam mare lucru ce intelegeri erau . stiam ca nu au ce cuceri in 54 noi la fel la ei , nu au ce recruta in 54 noi la fel , plus un schimb de orase . daca ei nu au respectat cu recrutarile in 54 fara sa ne anunte adica era rezervat pe cand peste 3 h era la aliati .
clar incalcare de pact, am tras atentia de 3-4 ori nici nu ne-au bagat in seama ca gina a facut cu iuli pactu taie si spanzura din pacate la noi in wild nui asa ,si intemeietorii sunt trasi la raspundere la noi este precum in parlament , nimeni nu face de capu lui.toti santem de inlocuit la noi in wild ,nimeni nu este batut in cuie ,

Cand nu ne bagi in seama cum a facut angelu si a recrutat in continuare in 54 plus cucerea orase in 54 pentru noi a fost o amenintare deja .am luat masuri am intemeiat si noi , si asa s-a rupt pactu .
4 - al 4 pact a fost gredinita care a intors armele in potriva lu grepo si alianta lu trafik , care au ramas loiali si acum ,tot respectu pentru ei.
cu hopu da aveti dreptate noi i-am crescut , am crescut o vipera la san , am avut intelegerea foarte clara facem minunile in preuna cu hopul si cu gradinita , dar naaaaa peste noapte baieti se pregateau de surpriza au facut mutari etc era ceva suspect dar mergeam pe incredere . poate sa confirme cucubau cand am vorbit cu el care mi-a zis pai au votat fara stirea mea si nu mai vor minunile la comun vor concurenta , a fost un cutit in spate , vi cu testu asta de 2 bani adica imi spui astea , ma faci sa rad, pana la aurma am acceptat concurenta .sa vezi tot nu erau pregatiti au iesit din alianta sa nu inceapa minunile au intinso vreo 2 saptamani , noi eram cu orasele pe 4 mari nu am facut schimburi de orase nu am facut nimic era tarziu pentru noi nu eram pregatiti,
dupa ce am castigat noi minunile ce pentru ei a fost un dezastru pentru ca ei nu aveau nimic de pierdut adica ei au mers pe principiu de castigam santem invingatorii lumi fraieri paaaa, noi ori cum terminnam pe 2 asa au gandit de pierd . au uitat de cutitele ce le-am primit noi in spate ,ehhh nu sta asa treaba trebuie date inapoi acele cutite.
Multumesc.Respect pt.rabdare si pt.raspuns,acum am inteles tot ce a fost pe lumea asta(am fost in order )-mai greu,e drept.,.

In lumina acestor lamuriri(si a celor care au urmat),au dreptate Miki si Iuli,eu am dubla personalitate si sunt mincinoasa.
Si,Argon,ai dreptate : cand faci un pact il gandesti f.bine si il respecti dupa ce l-ai facut.Nu-l faci din interes si-l rupi cand iti convine.Nici nu-ti tradezi partenerii de pact.Asa castgi si impui respect.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15868

Guest
cucule sti foarte bine ca eu cu voi am mers pana in panzale albe si mai ars la minuni.am zis clar ca votul meu il aveti atata timp cat nus probleme si nu au fost decat pana la minuni , la minuni a trebuit sa schimbam foaia daca voi ati schimbat , era clar noi daca pierdeam minunile pierdeam tot adica am dus greu si nu castigam noi multi ne dadeam stergere daca nu castigam nu puteam sa accept locul 2 , pe cand voi era clar ati refuzat sa faceti minunile la comun cu noi si gradinita ati vrut cireasa de pe tort , este clar ca vor fi cosecinte ce voi nu ati gandito ,voi ati mers pe impresia ca de castigam santem nr 1 de pierdem santem 2 asa cum sa zis inainte de minuni locul 2 garantat . , voi nu aveati nimic de pierdut ,numa de castigat , dar nu sta asa in momentul in care tu incerci sa ne iei locul 1 nu mai puteam garanta locul 2 pentru voi , numa 3 , trebuia sa fie si cosecinte la tradare,dupa ce ati pierdut minunile tot voi ati mai avut pretentii ce este apsurd asa ceva dupa ce pierzi razboiul nuti ramane decat stergerea ori sa accepti conditile impuse de castigator. respect jucatorii care si-au dat stergere plus grupo select si inca 2-3 care au avut bunul simt sa se recunoasca infranti si ceea ce faceau nu era corect , unde au ramas fostii colegi sa se lupte in continuare , de aceea cei ce au ramas in hop sa se bata in continuare cu noi nu vor termina cele 7 minuni pe lumea asta , in momentul de fata detinem toate cele 7 minuni.
 

DeletedUser16214

Guest
Eu sincer detest discuțiile pe aici, fiecare are o opinie proprie.
Iuli nu fi noob, după ce ai început sa stai in vacanța sti măcar cum arată harta pe flancul cu Angels 54/64?
Nu cred ca Sti. Pana sa rupem pactul am stat o saptamana de cearta cu ei pe forum ca începuseră sa treacă de granița in 54.
Nu fi noob Sti bn ca Pt wild marea mama (marea de început) a fost și va fi sfânta. Indiferent de ce pacte se fac, prima regula nu se cucereste și nu se recrutează in marea noastra.
E așa sau nu?
Și acum vin și te întreb pe u. Cum mama lu proces verbal sa te înțelegi cu aliatii când ei continuau sa cucerească și nu se abțineau o făceai și in mijlocul 54?
Am avut câteva episoade după ce u ai intrat in vacanța când Angels a cucerit in mijlocul nostru.

PS: Îți amintești când se discuta ca nu vor sa cedeze pana sa intri u in vacanța și ai zis hai sa mergem pe partea aia cu intemeieri 54 aproape de granița).
Zis și făcut ne-am mutat oamenii activi acolo cu întemeiat.
Ia hai chiar vreau sa ma contraziceți dacă mint.
Hai dragii mei va provoc sa ma contraziceți.
Vedem câte pro și câte contra.


A și Iuli oi fi u noob dar din pct mei de vedere rămâi fondatorul wild.
Nu îți poate lua nimeni dr asta dacă asta ai crezut pana acum.
Cât despre farsala nu mi-am exprimat nicidata dorința de a juca acolo. Pur și simplu curiozitatea. Am intrat sa văd cum se aranjează harta.
Și da, i-am zis lui Marcos ca nu mai joc cu u. M-ai dezamăgit mult prea mult când ai șters.
Ba noobule te-am urmat peste tot. Am trecut peste certuri mereu. Însă când ai șters fără măcar sa spui cv, mai ales când toți așteptau sa îți revi după ce ai intrat in alianta. Practic ai lovit sub centura cu stergerea u.
Oricum nu pun prea mare accent pe acest forum. Și nici nu ma vedeți sa comentez periodic aici cum fac mulți.
Indiferent ce se supune despre mine, bătălia mea mereu a fost și va fi pe sv nu pe acest forum.
Sa aveți o zi frumoasa.
 

DeletedUser16696

Guest
Eu sincer detest discuțiile pe aici, fiecare are o opinie proprie.
Iuli nu fi noob, după ce ai început sa stai in vacanța sti măcar cum arată harta pe flancul cu Angels 54/64?
Sti destul de bine dc am stat in vacanta , si ca nu am stat ca mi am dorit ci pt ca am fost nevoit.
Nu cred ca Sti. Pana sa rupem pactul am stat o saptamana de cearta cu ei pe forum ca începuseră sa treacă de granița in 54.
Nu fi noob Sti bn ca Pt wild marea mama (marea de început) a fost și va fi sfânta. Indiferent de ce pacte se fac, prima regula nu se cucereste și nu se recrutează in marea noastra.
E așa sau nu?
Și acum vin și te întreb pe u. Cum mama lu proces verbal sa te înțelegi cu aliatii când ei continuau sa cucerească și nu se abțineau o făceai și in mijlocul 54?
Am avut câteva episoade după ce u ai intrat in vacanța când Angels a cucerit in mijlocul nostru.
Puteai sa eviti certurile si sa iei masuri ca tu erai in locul meu lider , si nu era prima degenerare a spiritelor pe forum intre Wild si angels ,dar de fiecare data v-am calmat ,sau nu am lasat continuarea certurilor .
De acord cu tine cu ce spui referitor la marea mama . Sti destul de bine ca nu era prima recrutare facuta de ei dar de fiecare data am rezolvat o .
PS: Îți amintești când se discuta ca nu vor sa cedeze pana sa intri u in vacanța și ai zis hai sa mergem pe partea aia cu intemeieri 54 aproape de granița).
Zis și făcut ne-am mutat oamenii activi acolo cu întemeiat.
Ia hai chiar vreau sa ma contraziceți dacă mint.
Hai dragii mei va provoc sa ma contraziceți.
Vedem câte pro și câte contra.
.

Stiu ca doar eu am zis sa mergem cu colonizari in caz de vor intoarce armele sau eu stiu , nu cred ca am zis sa rupeti pactul . Vati certat pe 2 insule pe linia granitei ,si 2 recrutari in nordul mari 54 care oricum nu ne puneau probleme .
Daca lasai un pic orgoliul si 'ura' fata de gina si invers sunt sigur ca puteati rezolva toate astea . Ce iti spuneam eu tot timpul , Deea daca e se rupa un pact nu il rupe niciodata tu , lasai pe ei sa il rupa ,ca sa nu te arate dupa cu degetul si sa mergi cu fruntea sus ,Si intodeauna sa fi cu un pas in fata adversarilor dar si a aliatului -dar nu rupi pacte , dc crezi ca nu am vrut ca mag si bloogs sa cedeze orasele din 55 langa yakuza dc am pus sa se colonizeze la intersectia dintre 54/ 64 , ca sa avem avantaj tot timpul in caz de nu iti pastreaza cuvantul dat :) .
DAR NU RUPI PACTUL .

Ps. cand am revenit din vacanta v-am certat ca ati rupt pactul dar am lasat lucrurile asa chiar de nu mi au comvenit .
ps2. Gina e proasta de gura dar nu tradeaza .

A și Iuli oi fi u noob dar din pct mei de vedere rămâi fondatorul wild.
Nu îți poate lua nimeni dr asta dacă asta ai crezut pana acum.
Cât despre farsala nu mi-am exprimat nicidata dorința de a juca acolo. Pur și simplu curiozitatea. Am intrat sa văd cum se aranjează harta.
Și da, i-am zis lui Marcos ca nu mai joc cu u. M-ai dezamăgit mult prea mult când ai șters.
Ba noobule te-am urmat peste tot. Am trecut peste certuri mereu. Însă când ai șters fără măcar sa spui cv, mai ales când toți așteptau sa îți revi după ce ai intrat in alianta. Practic ai lovit sub centura cu stergerea u.
Oricum nu pun prea mare accent pe acest forum. Și nici nu ma vedeți sa comentez periodic aici cum fac mulți.
Indiferent ce se supune despre mine, bătălia mea mereu a fost și va fi pe sv nu pe acest forum.
Sa aveți o zi frumoasa.

Deea draga mea si tu ai sters pe Zakros la inceput de lume sa iti reamintesc ? nu cred ca am facut mare tam -tam m am enervat atunci mi a trecut si atunci eram in razboi cu toata lumea , nu cand am sters eu ca nu mai aveati adversar.
Ai tot respectul meu ca ai dus alianta de a castigat lumea Zakros , cand eu am lasat balta . Stiu ca am dezamagit multa lume stiu ca probabil o sa mai dezamagesc si pe alti , stiu ca probabil o sa mai pierd colegi sau o sa castig noi colegii in grupul Wild asta sunt Deea cu bune si rele merg inainte .. ma cunosti destul de bine ....consecintele faptelor si deciziilor mele care trebuie sa le accept .
Nu stiu ce ai vorbit u cu Marcos despre farsala , nu am vorbit cu el despre tine .. Nu ai fost invitata pt ca nu as mai putea avea incredere in miki vreodata si totodata pt ca te ai certat cu uni din Wild si nu te mai vor aici , sincer eu mi as dori sa fi cu noi ca in ciuda guri tale mare , esti fata ok si stiu ca ti la Wild la fel ca si mine , alianta asta ne a conturat nick urile si suntem, cine suntem azi , aici ne am ridicat ca si jucatori de valoare , ca si multi alti din grupul Wild .
Poate daca ai vorbi cu persoanele alea sti tu care poate as reusi sa te readuc in Wild , nici sa nu ai tupeul sa spui ca nu mai vrei ,ca te minti singura .
Ai fost lider Wild la fel ca RalDeea ,Wolf -Man si alti care nu mai joaca cu noi nu pot nega asta nici nu vreau .

Ps I esti de o mie de ori mai buna ca si jucator ca miki jun.
Ps II apreciez ca i ai scris Mihaelei pe skype.
 

DeletedUser16109

Guest
CE esti tu ma 7bile ia sa iti vezi tu de nasu tau ..sa iti injuri femeia ta ma nu pe a mea ma!! Dublu carcater ,dubla personalitate ...pai ce ai luat ma tu de te dai asa mare? esti vedeta ca injuri sotiile altora si acum crezi ca scapi basma curata? Femeia ta stie ma ce peste colectai tu dimineata ma? Ba nobete tu pana a fii un om mai ai mult ma refuzatu lumi
bila cel cu 7 mii de fete tu nu ai castigat nimic ba retardatule naxosu s-a castigat pe spinarea deei ca a fost injurata si etc...in rest tu caracter de nici felg.. nu o meriti e prea fina ptr tine
Mars in cacat si laudate ca ai facut ceva ma proxi..dute si colecteaza banii de la peste mars ..injur-o pe a ta ba nu pe a mea ma refuzatu societati!


a sa nu uitat stai ca tu ai bmw ai facut ceva dar din banii altora mars
 

DeletedUser16109

Guest
Cu ce banui ma ..de la peste sau de la proxi?
ba retardatule cand mo da pe mine tata afara din casa mai e ma jegule...viata ta e asta cu tacto ca te-a dat afara mars ,vai mama ce realizari ai tu ma pescarusule...iti aduci aminte de ce ne-am certat noi ultima data..cum ii ziceai tu lu a mea"dute-n..." pai ma jegule sa nu uiti ca au fost si alti oameni, ai realizat ceva? daca ai alea si acum ti-e frica sa merii in lume???
 

DeletedUser16214

Guest
Deea ia ti prostul de aici ca ma face sa imi dau drumul la gura si dupa o sa regret :) pe mine ma doare in pla asta sunt prieteni mei apropiati stiu cine sunt ce am facut de restul mi se rupe dar chiar nu vreau sa imi dau drumul la gura
Dacă aveți 2 ani amandoi ce sa va fac eu.
Atât va duce capul atât faceți.
Nu cred ca ma vedeți pe mn ca va stric jocul.
Dar voi faceți sa își piardă omul cheful de joc.
E un joc de strategie nu unu de telenovela.
Dacă vreți sa îmi știți viața poate am sa scriu o carte la 80 de ani :)).
Pana atunci cred ca ar trebui sa va vedeți amandoi de viața personala.
Îmi e indiferent cf voi.
Important e sa știu eu cum sunt, restul ma văd cum vor ei :)
Astea fiind zise cum credeți voi ca vreți sa procedați așa faceti.
Dar fa faceți de kko amandoi.
Nu eu ma cert, ci voi va certati.
Probleme in viața persoanala are fiecare, nimeni nu e perfect și nimeni nu a găsit fericirea permanenta. Pt toți exista praguri de trecut, nu doar Pt mn.
Nu cre ca alte fete ar fi rămas cu capul pe umeri.
Sunt mândra de mn și de ce am realizat.
Cel mai imp 2 fetițe. Restul e can-can
 
Sus