Spam

  • Autor subiect DeletedUser16037
  • Data de început

DeletedUser16109

Guest
Deea ia ti prostul de aici ca ma face sa imi dau drumul la gura si dupa o sa regret :) pe mine ma doare in pla asta sunt prieteni mei apropiati stiu cine sunt ce am facut de restul mi se rupe dar chiar nu vreau sa imi dau drumul la gura
refuzatule esti un 0...cat despre noi doi be diferenta mare mai mult sa ma ajungi,da tu ce vrei sa tac ca esti un distrugator de vieti?
 

DeletedUser16109

Guest
:))) pai vezi ca sti ca sunt distrugator de vieti vrei sa ti o stric si pe a ta . iti spun atat terminate ca sar putea in seara asta sa iti dai stergere daca pun niste printuri dintre mine si deea . Crede ma ca nu am nici un dumnezeu inceteaza ce e spre binele tau .
punele ma sa vedem cu ce ma ameniti tu ma refuzatule! orice ar fii eu merg mai departe da tu ..tot un lake si un refuzat ramai nu ai ce sa realizezi tu decat sa distrugi viti la fete nevionovate ,da candva raul asta til vei lua indesat refuzatuleeee
 

DeletedUser16109

Guest
prostule pune printurile alea odata sa vad si eu cu ce ma ameniti retardatule ...apoi tu nu esti decat un refuzat all societati!
Ai platit da tu inca ai continuat prostule e diferenta in ceea ce spui tu acolo, sa fii om e lucru mare ..sa fii fara viata e un fleac!
 

DeletedUser16214

Guest
Hahaha ce băbălău ești Miki
Hai sa vina pozele alea Ba noob
Și eu îți dau linkul de unde le-am luat :)))
Oi fi eu nebuna da nu și proasta Ba iuli :)))
 

DeletedUser15009

Guest
Wow, este de-a dreptul senzational ce imi vad ochii pe aici.
smiley_emoticons_silvester_cuinlove.gif
 

DeletedUser16109

Guest
Prostule o respect prea mult pe nevasta ta sa pun si ar insemna sa se supere pe mn si cu alti gen vali cata erika lisa inclusiv s ar supara mihaela pe mine sa pun asa cv aici :) dar daca sunt nevoit sunt nevoit . sa nu zic de camerele web si pozele alea date seara stim ' noi ' care trebuie la ce ma refer .
mincinosule esti un mincinos camera web nu am avut in casa mincinosule e si uite asa esti un refuzat al societati care debiteaza minciuni si alte minciuni...punele ma odata chiar vreau sa aflu si eu adevarul de ce a zis a mea..chiar vreau sa aflu adevarul..orice e vreau sa vada ochiul meu si apoi voi spune da ma jos palaria! pana atunci esti un refuzat al societati ...vreau sa vad
 

DeletedUser16109

Guest
Wow, este de-a dreptul senzational ce imi vad ochii pe aici.
smiley_emoticons_silvester_cuinlove.gif
guci te rog frumos stai spectator vreau sa vad printurile apoi poti sa comentezi,,chiar vreau sa vad adevarul ca retardatu asta ma ameninta mereu eu vreau sa vad printurile nu vorbe destea de ale lui iuli
 

DeletedUser15009

Guest
guci te rog frumos stai spectator vreau sa vad printurile apoi poti sa comentezi,,chiar vreau sa vad adevarul ca retardatu asta ma ameninta mereu eu vreau sa vad printurile nu vorbe destea de ale lui iuli
BOss, stau deoparte.
Adaug doar ceva.. Naxos l-a castigat datorita tie si deei.... Daca ramaneai la pirati , nu mai castiga naxos. Ar trebui sa iti fie recunoscator, a realizat ce a realizat datorita tie si deei pe Naxos.. si mai apoi pe Zakros.
 

DeletedUser16109

Guest
lasal ma ca el e cel mai bun..shhh gucii ca noi ca asta nu mai vedem ..sa nu uitam ca trafickk ii da clasa lui bila:)):):))

retardule pune ma pozele alea...ce mai conteaza vreau sa vad adevarul chiar vreau adevarul nu minciuni..apoi o sa spun ce am de obiectat si ce nu! pana atunci refuz sa cred ce spune bila
 

DeletedUser16109

Guest
vrei sa pun printuri cand deea ii spunea lui vali ca il iubeste si prostul de vali ca se muta in anglia pt nevastata .
sau cand nevasta ta vrea sa isi ia fetita si era gravida si vrea sa plece dupa cata in ro nu fi prost sa pun asa cv si multe multe multe altele
iesi dreaq de prost nu ma fa sa imi dau drumul la gura
pune ma printurile nu vorbe printurile nu ma intereseaza ce spui vreau sa vad adevarul chiar ti-am spus sincer ce am de spus,acolo cand ai zis ca tata m-a dat afara din casa esti un bou ordinar..tata nici nu a stiut ca mi-am dat demisia din armata si nu ma mai intorc in tara!,da greseala se plateste si punct
 

DeletedUser16109

Guest
si prostule nu mie imi dadea pozele lui vali ii dadea vali mi le arata si mie ca atunci suferea toata alianta stie numai tu prostule nu stiai mars draq de prost ca mai facut sa imi dau drumul la gura
hai ma refuzatul societati hai cu printurile alea si cu pozele alea ..ce pana mea pot sa iau ban acii pe xtern 1000de ani da tu esti un refuzat al societati si un om fara viata dintrugand vitile la fete nevinovate
 

DeletedUser16214

Guest
Iar u Miki lasă jignirile
Deja sa facut destul Spam Pt cititori.
Și or sa ne plătească aia la circ cu norma întreaga :)
Pe toți 3
 

DeletedUser16109

Guest
deea desigur ca poti scrie ce vrei tu . dar ai scris si am comversatiile si pozele de la vali nu am zis ca ai facut videochat am zis ca am poze cu tine care i le ai dat candva lui vali deci eu nu am de unde sa am pozele alea nu am zis ca nud dar am poze cu tine :)

o sa sterg toate comversatiile scrise de mine in 10 minute sa nu mai vada si alti ca nu e ok deja am spus prra multe si nu imi sta in caracter si deja uni nu o sa mai vorbeasca cu mine dupa ce am scris aici dar ma facut prostul sa ini dau drumul la gura
da ma bila hai ma spune ce ai conversatyiile haide nobetee
 

DeletedUser16109

Guest
Prostule o respect prea mult pe nevasta ta sa pun si ar insemna sa se supere pe mn si cu alti gen vali cata erika lisa inclusiv s ar supara mihaela pe mine sa pun asa cv aici :) dar daca sunt nevoit sunt nevoit . sa nu zic de camerele web si pozele alea date seara stim ' noi ' care trebuie la ce ma refer .
apoi nobete orice ai face chiar de stergi toot raman multe si oricum nu ai ce face carcater frustrat
 

DeletedUser16109

Guest
laso asa miki . evita ma ca e cel mai bine si ma cunosti prea bine ca sunt prost . nu cred ca iti doresti sa dau circulare pe toate sv de joc cu comversati . indiferent daca crede lumea ca sunt adevarate sau nu tot te fac de cacat asa ca stai in banca ta . si evita ma
ba frustratule refuz al societati cine s-a legat de mine...sa nu uiti ca eu inca nu am incheiat subiectu asta...curand o sa am si eu timp si o sa imi permit sa injur pe cine vreau eu nobete..sa nu uiti de ce ne-am certat noi cand si cine era pe confee..refuz al societatii

tu cand te legi de mine stai si linge acum postarile
 

DeletedUser16109

Guest
prostle nu le sterg pt tine le sterg pt deea ca o pun intr o postura naspa .
prostule hai sa iti spun eu pozele cu yoga stiiam de ele si sunt vre-o 4 la numar modificate si la fata si la corp...cat despre nobii astia refuzati ai societati stai in cusca ta soarece ca te prinzi urat si prinde peste incontinuare
 

saca 24

Stie Tot
Stiti ca toate postarile se salveaza,nu.i asa?

Sa va traiasca fetitele!Sa fie sanatoase, si sa va aduca numai bucurii :)

Cat despre discutia voastra..nu ma bag.
 

DeletedUser16109

Guest
noapte buna :) . mi am sters comversatiile ca e mai ok asa :) oricat de mult mi ar place circul nu imi place sa ma leg de viata personala un lucru mai spun atat eu am fost ala care nu am lasato pe lisa pe erika cata sa o faca de cacao pe deea . si tot eu am fost ala care a tinut lucrurile ascunse cand toata lumea stia ce facea Deea si eu ma rugam de ei sa nu vorbeasca despre asta . Asta pt ca viata reala nu are treaba cu jocul dar daca tu o dai in personal nu ma pot abtine imi pare rau ca am spus unele lucruri ce nu trebuiau spuse dar am si eu limita . te rog alta data evita ma ca nu stiu daca o sa aiba cine ma calma alta data si o sa dau circulara pe toate sv cu printurile alea intre deea si vali deea si erika deea si cata s.a crede ma ca am o gramada . incearca sa ma eviti ca e mai bine pt amn2
Ma nobete ti-am spus tu estiu un lake care apoi o dai la intors...cat despre yoga nu am nimic cu el subiect inchis ...tu refuz al societati esti pre dus ca sa si realizezi ceea ce spui, apoi orice ar fii m-am amuzat pe subiectul 7oua destul care vrea sa fie in centrul atentiei ca sa ia jucatorii dupa el!
Pai ma refuz cu 2 anotimpuri ciclu si pescar...crezi ca oameni te urmeaza peste toot si ca iti sunt mereu langa tine...tu sa nu uiti ca ziceai ca si alianta ti-ai dao ptr a vedea pe una cum se excita ,sau isi baga eu stiu ce prin gaura,baiat nu te numesti esti mai rau ca geambrina aia turbeckista..atentia ti s-a dus nobete cat despre celel din alianta sa nu uiti ce ai spus ca ii era frica ca afla barbatuso si de aia s-a lasat aici!
 

DeletedUser15497

Guest
prostule hai sa iti spun eu pozele cu yoga stiiam de ele si sunt vre-o 4 la numar modificate si la fata si la corp...cat despre nobii astia refuzati ai societati stai in cusca ta soarece ca te prinzi urat si prinde peste incontinuare
Eu zic sa nu vorbesti despre mine as a cum nici eu nu am vb despre tine, nu imi mai adauga tu numele pe aici, ca ce sti tu ... Nu sti si nici nu vei sti vreodata nimic ,esti prea mic ca sa poti afla vreodata tot adevarul ,si eu prea intelligent ca sa ma cobor la mintea ta sa spun eu tot adevarul, asa ca pe aceaasta cale te rog frumos sa nu imi mai pronunti numele tu ,cat despre poze si alte discuti, tu sti doar ce trb sa sti ,exact ca o carte, degeaba imi povestesti desprea acea carte daca tu sti doar sfarsitul, inceputul si cuprinsul pentru tine va ramane anonim,si credema ca sunt multi care stiu multe insa stau deoparte ca si mine . vezeti De nevasta si copiII, un sfat prietenesc nu te mai umfla in pene in fata celor ce te stiu ,ca tot acolo vei ramane
 

DeletedUser16214

Guest
Nu mai căutați despre viața altui fratilor, viața e așa cum e.
Încercați sa căutați in propriile vieți ceva de care sa va agățați și sa va mențineți concentrați pe propria viața.
Sa fi răutăcios e ușor, sa faci rău e la fel de usor. Însă sa fi bun mai greu in ziua de azi.
Viața mea e viața mea, iar a voastra va aparține.
Sunt așa cum sunt și ma bucur, va repet am cea mai mare realizare 2 comori superbe.
Căutați și voi in viața voastra și vedeți ce realizare aveți. Și o sa vedeți ca o sa fiți mulțumit de voi.
Răutatea, cearta și reproșurile nu aduc nimic bun, nu aduc trecutul inapoi nu repara o fapta.
Cam atâta am avut de spus.
Pe mn nu ma interesează cf x,y,z.
Ma interesează de viața mea, cu bune și rele. Nu totul in viața e roz, dar puteți învață sa va colorați viața.
Sa aveți o zi frumoasa.
E ultimul comentariu pe acest forum.
Miki u încearcă sa fi mai calm.
Iar u iuli învață ca cearta nu aduce nimic bun, rănește persoanele dragi. Doar atât poate face.
Nu îți port ura, nu ma feresc de u. Însă suntem 2 firi vulcanice ce pot da foc la o întreaga alianta fără sa vrem asta.
Mult noroc in viața iuli.
Și sa o pupi pe Miha din partea mea, nu mi-a raspuns pe Skype zilele trecute.
 
Sus