Spam

  • Autor subiect DeletedUser16037
  • Data de început

DeletedUser16136

Guest
pfff ce noroc ca s prieten cu iulian ...ca ti as da metabolismul peste cap..nenea miki jun..nu ai stii cand este zi noapte ..te ai interna in spital si tot nu ai stii ce problema ai..tu numai injuri si lauda..aici nu e naxos ..aici esti UN SIMPLU PUNCT PE HARTA .dar venim, langa tine zmeule...nu te prinde primavara pe harta
 

DeletedUser16136

Guest
tu cred ca nu ai ce vorbii tu cu mine ma tugurin geambrinos!!! vedeti de jocul tau asta e greseala mea m-am bazat pe trupe hai fugi la plimbare

pune draq mana pe carte si invata gramatica limbii romane..esti roman zidar pe joc ..zidar si in tara in care lucrezi...italia nu?,,cat este sacul de ciment acolo? tot ca la noi?
 

DeletedUser15344

Guest
da cw ai facut bre maxi cum ai dat cu mantiile alea in bonus de ti au ramas doar 4 :)))))) e noi sa fim sanatosi vezi de asta nu e bine sa razi ca roata se invarte :))))
 

DeletedUser13143

Guest
:))) bine ca au ramas 4 si nu o iau de la 0
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif
 

DeletedUser16136

Guest
bai omule...gramatica gramatica ...asta trebuie sa te intereseze...nu grepolisul. tinta ta ca sa iti cresti copiii trebuie sa fie GRAMATICA sa inteleaga si ei ce le zici. sa nu le fie rusine sa te cheme la scoala. ii faci de ras mai baiatule. si nu au nicio vina saracii...pune mana invata si uite iti promit eu din partea aliantei grepo ca iti dam cate un oras de la fiecare jucator. ..dar numai dupa ce ne postezi diploma de 4 clase....
 

DeletedUser16136

Guest
da cw ai facut bre maxi cum ai dat cu mantiile alea in bonus de ti au ramas doar 4 :)))))) e noi sa fim sanatosi vezi de asta nu e bine sa razi ca roata se invarte :))))


am vb si azi...noi doi...radem..dar nu injuram si jigniri..in rest baga nave iuli..:))cucereste ne....:))) cu sarmul tau :)
 

DeletedUser14775

Guest
bai omule...gramatica gramatica ...asta trebuie sa te intereseze...nu grepolisul. tinta ta ca sa iti cresti copiii trebuie sa fie GRAMATICA sa inteleaga si ei ce le zici. sa nu le fie rusine sa te cheme la scoala. ii faci de ras mai baiatule. si nu au nicio vina saracii...pune mana invata si uite iti promit eu din partea aliantei grepo ca iti dam cate un oras de la fiecare jucator. ..dar numai dupa ce ne postezi diploma de 4 clase....
taci ma ca eu nu dau nimic =))
 

DeletedUser16406

Guest
pune draq mana pe carte si invata gramatica limbii romane..esti roman zidar pe joc ..zidar si in tara in care lucrezi...italia nu?,,cat este sacul de ciment acolo? tot ca la noi?
E in uk impreuna cu Sweet,el lucra pe la un hotel ca menajer...
Facea poze cand iesea teava de la aspirator si se uda.. Si ne trimitea pe whats app :))))
Acum naiba stie unde o mai lucra...
Nici lb romana nu o stie,e vai de el... Noroc cu nevasta-sa care il mai educa cat de cat dar se vede ca nu da roade educatia care o primeste.. Ce inseamna "tugurin geambrinos" nici el nu stie ... Ca nu exista in dex...
Probabil asa s-or numi ierburile ce le fumeaza..gen canabis,marijuana,cocaina...


Miki ,vezi ? Toata lumea are ceva cu tine... Cu 7bal de ce nu are ?
Iti spun eu.

El e cum e dar nu a tradat wild-u cum ai facut tu cu piratii....


In incheiere, telul lui ar trebui sa fie limba romana sa isi poata educa fetele(copii), fetele sunt mai importante decat jocul dar.na.. El ce sa stie... Numai ierburi stie.
 
Ultima editare de un moderator:

andreyy92

Membru activ
E in uk impreuna cu Sweet,el lucra pe la un hotel ca menajer...
Facea poze cand iesea teava de la aspirator si se uda.. Si ne trimitea pe whats app :))))
Acum naiba stie unde o mai lucra...
Nici lb romana nu o stie,e vai de el... Noroc cu nevasta-sa care il mai educa cat de cat dar se vede ca nu da roade educatia care o primeste.. Ce inseamna "tugurin geambrinos" nici el nu stie ... Ca nu exista in dex...
Probabil asa s-or numi ierburile ce le fumeaza..gen canabis,marijuana,cocaina...


Miki ,vezi ? Toata lumea are ceva cu tine... Cu 7bal de ce nu are ?
Iti spun eu.

El e cum e dar nu a tradat wild-u cum ai facut tu cu piratii....


In incheiere, telul lui ar trebui sa fie limba romana sa isi poata educa fetele(copii), fetele sunt mai importante decat jocul dar.na.. El ce sa stie... Numai ierburi stie.
Parca esti Silviu Manastire..ala pe care il parodia Bendeac:))))...gaseste ceva de facut si lasa-l pe omul asta in pace:))
s-a gasit cine sa vorbeasca de whatsapp..ala care cere poze cu...lasa ca stii tu
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser16214

Guest
Atât va place sa va bălăcăriți aici de zici ca sa mutat bătălia aici.
Nu îmi place chestia asta de ambele părți vb urat și jigniți.
Sfatul meu lăsați familia in pace, dacă voi nu va respectați măcar sa va respectați familia.
Atât va certati de parca vine sfârșitul pământului.
Iar u Gucci stai in banca u și nu te mai lega mine atâta timp cât eu nu ma leg de u.
E ușor sa judeci sau sa arați cu degetul.
Da urat de ambele părți sa va bălăcăriți așa. In real sa știți ca nu pierdeți nimic așa ca încetați sa va mai înjosiți așa.
Sa aveți o zi frumoasa.
 

DeletedUser15868

Guest
Rainbow93 ce tot ai ma cu miki ,tot aduci aminte de alte lumi suferi dragu tati grozav dute la un psihologic si spunei ca suferi de trecut .si nu poti trai in prezent ca te urmaresc cosmarurile trecutului. spunei ca esti traumatizat rau .
 

DeletedUser16406

Guest
Rainbow93 ce tot ai ma cu miki ,tot aduci aminte de alte lumi suferi dragu tati grozav dute la un psihologic si spunei ca suferi de trecut .si nu poti trai in prezent ca te urmaresc cosmarurile trecutului. spunei ca esti traumatizat rau .
Nimic nu am...
Eu i am zis ca a tradat pe naxos iar el incepe sa ma injure,si automat am recurs si eu la injurii....

Cum a zis si sweet... Pentru ce tot treaba asta cu injuratul? Daca a tradat nu trebuie sa injure din contra sa reacunoasca fapta.
 

DeletedUser16406

Guest
Atât va place sa va bălăcăriți aici de zici ca sa mutat bătălia aici.
Nu îmi place chestia asta de ambele părți vb urat și jigniți.
Sfatul meu lăsați familia in pace, dacă voi nu va respectați măcar sa va respectați familia.
Atât va certati de parca vine sfârșitul pământului.
Iar u Gucci stai in banca u și nu te mai lega mine atâta timp cât eu nu ma leg de u.
E ușor sa judeci sau sa arați cu degetul.
Da urat de ambele părți sa va bălăcăriți așa. In real sa știți ca nu pierdeți nimic așa ca încetați sa va mai înjosiți așa.
Sa aveți o zi frumoasa.
Asa da. In sfârșit o persoană care gandeste lucrurile dintr-un alt punct de vedere si ne face si pe noi sa intelegem asta.
Ce bine ar fi ca cei ce injura aici sa fie banati si pe joc nu doar aici.
E doar un joc in definitiv....
Sa il jucam si sa ne distram....

Si cine e mai bun sa castige.....

P.s.: din acest moment nu ma veti mai vede pe forum ca dau reply. Nu voi mai intra aici . bye bye
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12202

Guest
:))).Cata grija pt. noi :).Wow !Eu iti voi raspunde in numele meu,doar al meu-sunt doar un simplu jucator.O intrebare de acest gen,o asteptam de la un novice :).Dragule,jucati.Nu va bateti capul pt.noi .Yakuza este YAKUZA !Wild este WILD !Doua aliante puternice,doua aliante de caracter,doua aliante cu istorie pe Grepo,doua aliante care se respecta si cred eu ca discuta la alt nivel decat balacareala in care vrei sa ne bagi.Nu incerca sa fii Machiavelli,nu ai...,inca ?,clasa.Auzi ce incearca !:)))).Ma mir ca nu ai pus invers intrebarea :)))).Va respect,va respect jucatorii -nu pe toti :).Sunteti buni.Pe langa asta,mai trebuie ceva !Spiritul de echipa si caracter(vorbesc la nivel de alianta).Cele pe care vrei sa le invrajbesti,sa le bagi in corzi,le au .Voi...?Nu stiu,la nivel de alianta.Spor.
Si ca o paranteza,toti au profitat de o lume fara moral,voi...la maxim !Este o vorba din batrani : cine seamana vant,culege furtuna.
Aici,doar...jucam.In limita timpului,in limita posibilitatilor si a stiintei.Facem parte din diverse aliante,spiritul creat in alianta da putere !Dincolo de ...toate floricelele de decor :).Yakuza il are,Wild il are,au demonstarat ambele aliante,nu numai o data(sa nu ma intelegeti gresit,nu au monopolizat ele spirirul de echipa !Respect DK,Ordinul templierilor,si nu numai).Il aveti si voi,dar cateodata uitati asta.Au hotarat sa faca pact,era logic.De ce ???Pt.ca dincolo de gold,de spectacol,de caterinca,sunt persoane de caracter care se respecta.
 

DeletedUser13641

Guest
Buna seara domnilor, doamnelor si nu in ultimul rand domnisoarelor.
Am o intrebare care este adresata celor din familia Yakuza.
Cand face domnul 7ball academie din voi ? ( aici ii rog pe cei din familia wild sa nu se simta ofensati )
Iti raspund doar din respect pentru omul care esti in spatele ecranului..

Yakuza are o conducere ,are un intemeietor(Evill) si comandanti!
Si cu asta am incheiat!


Cat despre avantajul pe care savoia il are in fata yakuzei castigat prin munca si spor in ultimele saptamani va meriti aplauzele si respectul nostru!
O seara frumoasa!

Sper sa nu mai fiu nevoit sa intru pe acest forum sa raspund la mesaje!
 

Gymus

Membru activ
Deci caracter mai jegos ca a player-ului "Paturile" nu am mai vazut.... Nu am mai vazut pana acum ceva , unii de aici chiar ar trebui sa invete ce-i ala bunul simt.
 

DeletedUser6507

Guest
Este caracterul meu,il modelez dupa bunul meu plac,nu e nevoie sa-mi spui ce trebuie sa invat ce e ala bun simt.Daca te uiti la inceputul conversatiei cu Ragee,chiar el ma insultat,si tot eu is ala cu caracter "jegos">?eu am pus pozele sa le am ca amintire,nu am cerut la nimenii sa isi dea cu parerea.
 

Gymus

Membru activ
Ok , poate am folosit un termen mai dur... daca te comporti asa si in viata reala ai numai de pierdut ,,, dar cum ai zi "Este caracterul meu,il modelez dupa bunul meu plac". Seara placuta !
 
Sus