Spam

  • Autor subiect DeletedUser16037
  • Data de început

DeletedUser4252

Guest
Zici de noroc dar din ce vad din rapoarte norocul a fost de partea voastra, majoritatea atacurilor au avut noroc pe + si fullurile chiar de la 20 in sus, totusi daca nu ne ajuta si fratele argon16 cu fullu ala de usoare trimis deff poate nava nu ar fi rezistat, tin sa ii multumesc pe aceasta cale
smiley_emoticons_smilenew.gif


O seara frumoasa tuturor!

Si pentru cei creduli, vrajeala cu marea noastra nu prea tine cand uite cum arata zona aia, ati preluat tot ce se putea prelua de la nwo, mai aveati sa le luati si pielea de pe ei

http://prntscr.com/iaj5ef
 

DeletedUser15344

Guest
unde e pozitionat orasul mai rapid ajungeti voi vendetta method fata de noi .
Bravo felicitati v ati mobilizat frumos tot respectul . norocul a fost de partea voastra astazi poate maine de partea noastra si tot asa .
Eu unul sunt mandru cum joaca colegi mei cati au atacat astazi cati au atacat ieri ne pastram activitatea facem puncte luam alte 2 in spate nu e problema dar sa nu vina lakele ala cu basini si figuri cand nava a stat in 43 bireme .
Fortza Wild !! sunt mandru de voi daca e sa pierdem pierdem cu fruntea sus :)
 

DeletedUser15344

Guest
Zici de noroc dar din ce vad din rapoarte norocul a fost de partea voastra, majoritatea atacurilor au avut noroc pe + si fullurile chiar de la 20 in sus, totusi daca nu ne ajuta si fratele argon16 cu fullu ala de usoare trimis deff poate nava nu ar fi rezistat, tin sa ii multumesc pe aceasta cale
smiley_emoticons_smilenew.gif


O seara frumoasa tuturor!

Si pentru cei creduli, vrajeala cu marea noastra nu prea tine cand uite cum arata zona aia, ati preluat tot ce se putea prelua de la nwo, mai aveati sa le luati si pielea de pe ei

http://prntscr.com/iaj5ef

UmcEV87tT3uJrDYbXxV1OA.png
Z9hp1RPhSoWVpbqjBOl-cw.png
OLEa_BzPTTmMTFC3ZVtYog.png
D8g22CwRR5uvW8aDQfE9Yg.png
iuTjR8FJQsS_WuAHb1a7Bw.png


atacurile unuia dintre noi care a dat cu + :))))

Si da a intrat Wild si Din New Order au ramas cei care se descurca , sau schimbat multe nu ??? nu mai puteti sa luat cate 4-5 orase zilnic stiu tata acum e greu .... daca nu intra Wild acum erati la granita cu 54 :)
si pe harta scoate Demosul ca ei nu au atacat .
 

DeletedUser15344

Guest
si ma refeream la noroc in sine pe nava asta nu ca sa dat cu noroc pe + sau pe -
 

DeletedUser16136

Guest
bai iuli ai uitat ca eu am noroc...:)) ce draq esti dusmanos asa...te am si rugat sa mi lasi orasul asta ...superbule
 

DeletedUser15344

Guest
nu sunt dusmanos sorine din contra bravo voua v ati mobilizat frumos tot respectul norocosule !
 

DeletedUser15868

Guest
domnii cu gura mare pe forum si doamna fpo haidati sa respectam un vocabular adegvat si nu cu injuraturi santem fiinte nu animale
 

DeletedUser16109

Guest
bai iuli ai uitat ca eu am noroc...:)) ce draq esti dusmanos asa...te am si rugat sa mi lasi orasul asta ...superbule

nus rautacios.. bravo frate,esti bun ai avut noroc ,cei al tau e al tau , cuceritii pe toti ca dormn pe ei ..succes
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4252

Guest
adwet cand vorbesti la adresa mea ridica 2 degete ,am incurcat atacu cu sprijinu din pazeala nu au sosit nici un atac pe sprijinul meu ca am retras automat fi corect si nu fi c....a

Si ala nu a fost tot sprijin ? daca era atac probabil nu mai era nava aia acolo, te rog sa imi accepti sincerele multumiri, fara greseala ta probabil nu s-ar fi luat orasul
Alta data fiti mai atenti cand trimiteti atacurile alea terestre ca deff pe cucerire sa nu le mai incurcati cu usoarele :)
PS: vorbesc la general, nu ma intereseaza cine ce a trimis

Felicitari ambelor tabere pentru actiune, sa mai fie!
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 

DeletedUser15868

Guest
da de era atac era sparta nava norocul vostru ca eu nu am avut noroc azi . ca jucam ruleta ruseasca
 

DeletedUser16458

Guest
Maximus vad ca te bagi si tu înseama ca supozitorul....e un joc la urma urmei, si nu îmi plătește facturile sau taxele la stat.....a-ti prins momentul, a-ti băgat nava, felicitari.....dar nu uita ca dc nu aveati spioni erati demult scosi de pe harta.....a fost mihai1994, a fost tokimida, lasati-o asa nu va mai dati mari zmei....felicitări ptr cucerirea de ieri încă o data.
 

DeletedUser16123

Guest
Ati reusit si voi o nava?
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif


Se vede ca au intrat cativa oameni in vacanta
smiley_emoticons_kaffee2.gif
va astept cand revin, imi prind bine punctele voastre
smiley_emoticons_hust.gif


Costin sa mai ataci cu
smiley_emoticons_manticore.gif
pe nava...ca asa se fac punctele...
 

DeletedUser16123

Guest
Nu mai fi rau cu zmei rarese.. stii si tu ca sunt jucatori de sprijine permanente si cam atat. Ca fara sprijine permanente iau nave si de la 3 ore . Cum a fost si cazu de astazi :))

Eu zic ca sa rectifici ce ai spus[cel care isi sparge colegii cu sprijinul :))))) ]...daca ma uit bine la insula aia de jos stati cu 3 k terestru pe orase :DDD

Eu am dat zidurile jos hai sa le dati si voi sa vedem care pe care...
Daca imi amintesc bine voi ati fost primii care au ridicat zidurile...zidarilor :pP

No ma dar cu oameni precum Costin care are ceva bot sau sta ca un disperat 30 de minute sa nu ia vraja pe atac...am un remediu ...iti e asemanatoare ca si corp are sani si ceva dorsal si se numeste femeie poti sa faci cu chestia aia cu care te usurezi si alte lucruri cu acea fiinta straina tie...defapt stai ca ai facut cunostiinta cu una, era mama ta:pP
 

DeletedUser16356

Guest
Domnul Pupazan sper ca ti-au spus colegii legatura cu acel numit bot in care zici ca fara el is 0.
 

andreyy92

Membru activ
Domnul Pupazan sper ca ti-au spus colegii legatura cu acel numit bot in care zici ca fara el is 0.
dar aseara ce ati facut la nava aia a mea ?
smiley_emoticons_headstand.gif

ma bucuram sa nu bage adrian biremele sa am eu placerea sa o sparg dar nu a fost sa fie
smiley_emoticons_verlegen.gif

am spart-o si eu pe a lui dimineata sa ii intorc favorul..ca in 3-4 ore nu ati putut sa o blindati
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser16356

Guest
dar aseara ce ati facut la nava aia a mea ?
smiley_emoticons_headstand.gif

ma bucuram sa nu bage adrian biremele sa am eu placerea sa o sparg dar nu a fost sa fie
smiley_emoticons_verlegen.gif

am spart-o si eu pe a lui dimineata sa ii intorc favorul..ca in 3-4 ore nu ati putut sa o blindati
smiley_emoticons_confusednew.gif


:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Mai eu nu am rabdarea necesara sa iti dezvolt nivelul de gandire al tau, se numeste plezneala sa alarmez zona doar unde am dat serios a fost la valy unde nu a intrat din prima doar din a doua, am trimis si pe pupazan una la plezneala dar am anulat inainte cu 30sec sa nu se mai poata :))))))))))))))))0
cand am sa iti dau o nava calumea o sa te iei de cap, pana atunci se numeste plesneala, dar poti sa te bucuri de acest lucru si crezand in continuare ca ai spart o nava de la noi,indiferent cum a o iei cu bune cu rele acea nava tu pentru mine tot nu esti jucator.
 
Sus