Spam

  • Autor subiect DeletedUser16037
  • Data de început

DeletedUser16356

Guest
Coleguuuuu am invatat de la toretox cum se face mai bine, am anuntat daca mai face astfel de lucruri o dau la toti din zona mea de actiune... asa ca discutati cu el si o sa dormiti noaptea linistiti daca nu insula se trezeste si asta e, unul pentru toti si toti pentru unul ..
 

DeletedUser9585

Guest
uailei ce de fakeuri doamne doamne , imi faci poza la profil ca sa ce ? ti-e ciuda cumva ca tu nu ai un profil corect din punct de vedere gramatical ?
6gAWKcF.png
[/IMG]
6gAWKcF.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16356

Guest
Prietene poti sa dai cat vrei tu, dar vezi ca colegii tai nu is tare multumiti de prostia ta....eu asa am auzit.. is suparati sa le sune alarma la 2-4AM
 

DeletedUser16109

Guest
Botistilor!!! ba GREpoo all cacat si cu metrodu cacatului niste botisti ordinari!!! sa mai bagati ba nave pe noi pe timp de zii ca le tineti am vazut 8 aliante nu sunteti in stare sa tineti o nava, hai la culcare ma !!!

ptr trafikkk seby0004 voi doi asii greposului in scripturi asai!! niste cocalari ordinari sa bagati botul deseara poate luati si voi o muie ceva!!

rynar ba golane care esti ..zici ca esti bun ma ai stat cu morcovul in cur 5 zile ca nu stiiai ce fac eu in 55 pai ba asta inca nu ati scapat de miki si cand vo da miki v-o face grav asa ca fiti atenti la cine si cum joaca la voi mai golanilor ca am si la voi ...haide pa ca deja sunteti praf
 

DeletedUser16109

Guest
Prietene poti sa dai cat vrei tu, dar vezi ca colegii tai nu is tare multumiti de prostia ta....eu asa am auzit.. is suparati sa le sune alarma la 2-4AM
ba tu taci dracu si dute si pune mana pe clanta de la baie ..sa ii spui lu mutu ca tu nu ai boot ma distrusule da sti tu mult nu mai merge ca sunteti zeroo mai aveti o sansa apropo faceti pact si cu yakuza si aveti pact cu toata harta haide la somn cu voi ca nu am timp de voi
 

DeletedUser15868

Guest
Haidati baiți din grepo faceți și cu yakuza pact și aveți cu toată harta poate așa o să puteți ține si voi o nava :)))))
 

DeletedUser15344

Guest
Ih5twoB2RJCied4oOdkJ0g.png



jZht3x44QyCh1xw3R7LY1A.png
jZht3x44QyCh1xw3R7LY1A.png



Dinastiile 4 aliante + 2 Aliante Method + 2 Aliante Vendetta +Grepoo :)) = 9 Aliante
Hai ca suntem buni
Fortza Wild !!!!!!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16037

Guest
Asa ca nu te mai da mare vedeta pe aici, miki. Esti un tradator cu T mare. degeaba ai gold, fara gold esti 0 barat
 

DeletedUser16356

Guest
0CF3w7sjQZGsFU2ZakTwng.png


unde sunt incercarile fmm in gura cu tot neamul tau ca nu e o grea langa fmm de lake flausat
ah te referi de cele 346 usoare din secunda navei? pai daca a fost lansate de la 43:34 si nava facea 40:02, si a incadrato fix in secunda usoarele care e DUPA ELE!!! ( CE E PRIMUL LANSAT ALA RAMANE!) noob RAD DE TINE de fac pe mine..
 

DeletedUser16109

Guest
da ba am uitat ati luat pe heracles 00 ia-ti luat orasele si apoi afara da ala a fost activ asa ee foarte activ felicitari
 

andreyy92

Membru activ
care nava ma? ca nu vad nici o nava? fa si mie un ss ca nu o gasesc nici in gaura de sarpe. ah am uitat nu ati reusit nici in 180 oameni si cu cucerire de 2 ore sa il blindati? oh... bunilor:D
pai omule terestrul din 44 s-a spart la cucerirea pe vendetta de azi, pe aia ai vazut-o??
acolo ati bagat capul in pamant si nu ati vrut sa atacati ca era prea blindata..
 
Sus