Spam

  • Autor subiect DeletedUser16037
  • Data de început

DeletedUser16356

Guest
Am rugamintea la admini sa acceseze acest topic sa vada Pozele cu timingul sa ma verifice si sa vina cu raspuns aici pe pagina oficial in legatura cu asa zisul " BOT". Spor la joc tuturor.
 

DeletedUser16136

Guest
Ih5twoB2RJCied4oOdkJ0g.png



jZht3x44QyCh1xw3R7LY1A.png
jZht3x44QyCh1xw3R7LY1A.png



Dinastiile 4 aliante + 2 Aliante Method + 2 Aliante Vendetta +Grepoo :)) = 9 Aliante
Hai ca suntem buni
Fortza Wild !!!!!!!!



luptatorule...un adevarat gladiator.....dar nu ti am vazut atacurile pe acest asediu pastrezi pt tine :)):cool:

sa nu cumva sa incepi sa ma injuri ..:)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15344

Guest
sorine fu... caini :)))))))))
nu mai am zburatoare :)) sunt amarat .... inventar gol ... gold putin .....vremuri grele tata :( tu crezi ca eu imi permit ca voi .....
eu dau numai cu cateva usoare dupa ce va sparg navele goldisti astia de la mine :)
 

DeletedUser16406

Guest
Opa, isi lua nava "Magnificul AdrianPupazan" , vai saracutul de el...
Si el care se dadea "mare jucator" dar defapt sa dovedit altceva astazi, ca nu e asa cum se autocaracterizeaza.
Hai sa bem de fericire :))
smiley_emoticons_saufen.gif

Trifoiul poarta noroc..
smiley_emoticons_silvester_cuinlove.gif
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif


trifoi1.jpg


 

DeletedUser12328

Guest
salut miki jun .
imi poti explica si mie ce inseamna "tugurin" sau "geambrinos" ...intreb doar din curiozitate , pt ca nu am mai auzit de aceste cuvinte.
Nu mi-o lua in nume de rau !
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser12328

Guest
tu cauta in dex daca esti destept gasesti daca nu nu..dai cu praf dupa tine!!
tocmai de ai intreb ...nu am reusit sa gasesc ...poate ma bate pe mine dex-ul ...dar is deschis sa invat cuvinte noi in fiecare zi.

daca ma poti ajuta in aceasta situatie , as fi foarte recunoscator ( te intreb special pe tn pt ca doar tu il folosesti ...deci ar trb sa ai explicatia
smiley_emoticons_smilenew.gif
)
 

DeletedUser14775

Guest
si tu stai naiba acolo in barlogul tau ca nu ati castigat nimic ..ati luat un oras in rest multa multa tugurinilor!!!!!
pana acum plangeati ca bagam nave pe bonus si sa bagam ziua sa vedem cum le spargeti, acum bagam ziua si voi nu spargeti nimic =))
 

DeletedUser14880

Guest
sorine fu... caini :)))))))))
nu mai am zburatoare :)) sunt amarat .... inventar gol ... gold putin .....vremuri grele tata :( tu crezi ca eu imi permit ca voi .....
eu dau numai cu cateva usoare dupa ce va sparg navele goldisti astia de la mine :)
Hai bilutaaaa pune goldistii tai sa dea mai cu spor :( ca cresc numaru la nebunele astea si ati spart doar 10k de usoare pana acum ce naiba.. intelegem ca pe bonus nu puteti scoate dar nici pe zi ? .. ati vrut nave pe zi v-am dat si pe zi acum ce faceti.. ? Ne dezamagiti ?

App cum era vorba aia ca am uitat-o .. '' forza wild '' ?

o9k8wx.png
 

DeletedUser16136

Guest
am inteles ati atacat v ati bulversat ca argon care a trimis 330 usoare sprijin apoi le a retras si a dat iar...asta perseverenta :)))) dar sa injuri asa degeaba fara scop . si ca sa fiu sincer nenea pupazan am dat cu boot l am luat de la fratele meu capone ultima varianta model 2019:)
 

DeletedUser16136

Guest
momentan...trebuie liniste azi nu a mers ceva la voi..v am spart asediul..ati luat nava pe zid 15...maine o sa fie sigur ziua voastra ca asa e in tenis:)

apropo maine 6-02-2018 ora 13;30...intra nava la tepes100 (
eu v am anuntat vreau sa vad 2000 rapide ca zidul oricum este 25)....argoane tata da atac nu deff ca apoi se supra iuli si direct interne :) in rest sanatosi sa fim sa avem ce si ce si ce....spor la joc
 

DeletedUser16136

Guest
eu nu ma injur cu iuli..am facut o in trecut ..pe privat acum suntem ca fratii:):cool:
 

DeletedUser13143

Guest
Buna ziua ! De ce minti sorine , iti este rusine cu noi ca am dat def la 10 sec de nava si la 15 atacurile . Bre pupazane, nu am nimic cu tine dar sa ei nava in halul asta ... vb unuia , apucate de " gambrinos " sau ceva de genul
 

DeletedUser14880

Guest
Buna ziua ! De ce minti sorine , iti este rusine cu noi ca am dat def la 10 sec de nava si la 15 atacurile . Bre pupazane, nu am nimic cu tine dar sa ei nava in halul asta ... vb unuia , apucate de " gambrinos " sau ceva de genul
Nu mai fi rau cu zmei rarese.. stii si tu ca sunt jucatori de sprijine permanente si cam atat. Ca fara sprijine permanente iau nave si de la 3 ore . Cum a fost si cazu de astazi :))
 

DeletedUser16136

Guest
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 

andreyy92

Membru activ
Buna ziua ! De ce minti sorine , iti este rusine cu noi ca am dat def la 10 sec de nava si la 15 atacurile . Bre pupazane, nu am nimic cu tine dar sa ei nava in halul asta ... vb unuia , apucate de " gambrinos " sau ceva de genul
ati avut atacuri cu 2,3,4 si 5 secunde in fata navei :)
oricum felicitari, ati scapat cu mare noroc cand au ramas 43 de bireme pe nava
smiley_emoticons_verlegen.gif
 

DeletedUser16136

Guest
multumim ..aceleasi felicitari si voua ca ati atacat asa...asta parca e alta discutie plus ca sunt si copii pe aici.
 

DeletedUser13143

Guest
iuli, nu o mai da cu marea noastra . ca acum o luna jumatate aveam 3 insule si nwo actual wild aveau toatat marea. apoi ati venit si voi in 44 si s-a mai echilibrat lupta . dar ca e marea noastra , a lui vendeta sau wild e doar o parere proasta . cat faci cu atac din 54 atat faci si cu def din 44/45 unde am inceput noi . ca o nava sta din bulan sau nu asta e doar sa facem circ .
 
Sus