Spam

  • Autor subiect DeletedUser16037
  • Data de început

andreyy92

Membru activ
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Mai eu nu am rabdarea necesara sa iti dezvolt nivelul de gandire al tau, se numeste plezneala sa alarmez zona doar unde am dat serios a fost la valy unde nu a intrat din prima doar din a doua, am trimis si pe pupazan una la plezneala dar am anulat inainte cu 30sec sa nu se mai poata :))))))))))))))))0
cand am sa iti dau o nava calumea o sa te iei de cap, pana atunci se numeste plesneala, dar poti sa te bucuri de acest lucru si crezand in continuare ca ai spart o nava de la noi,indiferent cum a o iei cu bune cu rele acea nava tu pentru mine tot nu esti jucator.
ori ti-au murit laudatorii ori te supraestimezi..
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif
 

DeletedUser16458

Guest
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Mai eu nu am rabdarea necesara sa iti dezvolt nivelul de gandire al tau, se numeste plezneala sa alarmez zona doar unde am dat serios a fost la valy unde nu a intrat din prima doar din a doua, am trimis si pe pupazan una la plezneala dar am anulat inainte cu 30sec sa nu se mai poata :))))))))))))))))0
cand am sa iti dau o nava calumea o sa te iei de cap, pana atunci se numeste plesneala, dar poti sa te bucuri de acest lucru si crezand in continuare ca ai spart o nava de la noi,indiferent cum a o iei cu bune cu rele acea nava tu pentru mine tot nu esti jucator.
Tu dc ai invata sa mai vb ai trece si tu de 0 la caracter......stiam ca cei din baia mare sunt oameni se isprava, dar se pare, din pacate , ca e adevarata zicala aia " orice pădure cu oscarurile ei "
 

DeletedUser16356

Guest
Tu dc ai invata sa mai vb ai trece si tu de 0 la caracter......stiam ca cei din baia mare sunt oameni se isprava, dar se pare, din pacate , ca e adevarata zicala aia " orice pădure cu oscarurile ei "

Am avut bunavointa sa discut cu tine si ai tradat cand ai anuntat altora ca am discutat telefonic, eu te credeam mai serios dar ai calcat stramb prima data, asa ca nu mai plange ca fata la meritat cu chestia asta ai dovedit domnul meu caracterul tau care te tratez cu aceeasi moneda sa vezi cum este.
 

andreyy92

Membru activ
Vezi sa nu iei si tu urma lui turbat si ardwen care le-am promis ca ii fac fantoma sau ii mut in 80 :))
nu sunt genul care ia decizii la nervi, stai tu linistit:)
muta-ma in 80, nicio problema
singurul lucru care ma deranjeaza la tine e caracterul si atitudinea...si nu sunt singurul, se vede ca nu prea esti placut pe unde te duci
smiley_emoticons_irre.gif
 

DeletedUser16356

Guest
nu sunt genul care ia decizii la nervi, stai tu linistit:)
muta-ma in 80, nicio problema
singurul lucru care ma deranjeaza la tine e caracterul si atitudinea...si nu sunt singurul, se vede ca nu prea esti placut pe unde te duci
smiley_emoticons_irre.gif

Nu prea merg nicaieri nu ma refugiez in aliante si absolut nicaieri sa am 2-3 cu care sa joc si imi este suficient nu am nevoie de o turma pentru mine allianta "Method" este o placere unde sunt multi incepatori care ii invat le explic is uni care nu stiu ce mitice sunt cele mai bune cercetari si altele, asta te face si om avand rabdare cu cineva, dar cu cine nu merita nu merita, cand ai zis de boot m-am simntit frustrat evident tinand cont ca nu am nimic ulterior am doveid asta dar cum ziceam spunand lucruri de care nu sti ma deranjeaza sau daca discut cu cineva ceva si da cu cioca is tratez cu aceeasi moneda nu sunt razbunator doar sa ma tina minte.
 

DeletedUser16356

Guest
vreau sa precizez si faptul cu fake care ati primit de la mine noapte, nu v-am dat voua ca asa am vrut, am primit de la ruptura de toretox apartinand wild fangs la vremea aceea si era inutil sa dau pe el din moment ce sa lasat si am preferat sa dau pe cei din zona mea de actiune.. ai vaazut nu am mai dat, din cand in cand la pupazan ii mai dau cand vad ca ma ataca ca tipul acela nu prea are ce da in mine cand am vazut ce fel de jucator e cum incaseaza nave si restul poate da oricine in mine zi noapte cum am dat eu ieri pe valy dar nu de la pupaza:D ca mna stie el povestea.
 

andreyy92

Membru activ
Nu prea merg nicaieri nu ma refugiez in aliante si absolut nicaieri sa am 2-3 cu care sa joc si imi este suficient nu am nevoie de o turma pentru mine allianta "Method" este o placere unde sunt multi incepatori care ii invat le explic is uni care nu stiu ce mitice sunt cele mai bune cercetari si altele, asta te face si om avand rabdare cu cineva, dar cu cine nu merita nu merita, cand ai zis de boot m-am simntit frustrat evident tinand cont ca nu am nimic ulterior am doveid asta dar cum ziceam spunand lucruri de care nu sti ma deranjeaza sau daca discut cu cineva ceva si da cu cioca is tratez cu aceeasi moneda nu sunt razbunator doar sa ma tina minte.
bravo ma omule, incadrezi bine, mult prea bine asta e problema care a cred suspiciuni..ok, joci fara boot, insa nu te "zeu" ca posibil sa intalnesti unul mai bun ca tine si la cateva gafe sa cedezi cu atitudinea asta foarte "placuta" pe care o ai
 

DeletedUser16356

Guest
bravo ma omule, incadrezi bine, mult prea bine asta e problema care a cred suspiciuni..ok, joci fara boot, insa nu te "zeu" ca posibil sa intalnesti unul mai bun ca tine si la cateva gafe sa cedezi cu atitudinea asta foarte "placuta" pe care o ai
evident sunt altii si mai buni nu zice nimeni asta ! nu is zeu! nu is jucatorul secolului dar sunt destul de oke printre jucatorii de grepolis cunosc si mai buni ca mine contra celor care am jucat cum este fantotzy de exemplu,unnebun si alti grei ai jocului din trecut.
 

DeletedUser16406

Guest
evident sunt altii si mai buni nu zice nimeni asta ! nu is zeu! nu is jucatorul secolului dar sunt destul de oke printre jucatorii de grepolis cunosc si mai buni ca mine contra celor care am jucat cum este fantotzy de exemplu,unnebun si alti grei ai jocului din trecut.
Toti sunt grei cand au gold si activitate.
Nu doar ei...
Cel mai mult conteaza ca au caracter acei grei.. Mai e si tavi1506 care de nota 10.
Degeaba bagi gold ,ai activitate daca caracterul lasa de dorit. Aici fac referire la "ice kube", care nu stie altceva decit sa injure si sa se dea mare prin numele sale la orase.
 

andreyy92

Membru activ
Toti sunt grei cand au gold si activitate.
Nu doar ei...
Cel mai mult conteaza ca au caracter acei grei.. Mai e si tavi1506 care de nota 10.
Degeaba bagi gold ,ai activitate daca caracterul lasa de dorit. Aici fac referire la "ice kube", care nu stie altceva decit sa injure si sa se dea mare prin numele sale la orase.
Intrebare...caracterul tau unde a fost cand ii dadeai mesaje lui qmaster si ii spuneai ca stie sa compuna globale??
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser16458

Guest
:)) acest joc care nu iti plateste taxele te facea ca disperatul acu o luna sa ne tii in fake alaturi de wild ... mihai a renuntat de peste o luna si tokimida este la grepo tot cam de o luna si cu toate astea in ultima luna nu ati miscat . cand vii cu expresii de genul " scosi de pe harta " citeste statistica din ultma luna . te rog, nu ne confunda cu fostul NWO .
Boss....nu cred ca a primit cineva fake-uri De la mine....Da, atacuri cu 20 -30 de usoare si atacuri din 10 in 10 min am dat, dar fake-uri nu am dat la nimeni din grepo
 

DeletedUser15344

Guest
a auzit ca am bile ce sa faci :))))))))))))))))

faceti ma unul cunostiinta cu Marcel :)))))))))
 

DeletedUser13143

Guest
cred ca analizeaza nava incasata de asta e asa liniste din partea familie wild
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser16109

Guest
ma ce sa zic asta e sunteti norocosi ce sa zic nui stres luarati unu ...da tot tugurini ramaneti :)) geambrinosilor
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser16136

Guest
cuvantul asta ..nu exista in dex..este unul asemanator dar nu e chiar la fel...este asa scumpa scoala peste hotare?
 

DeletedUser16136

Guest
altceva in afara de injuraturi..stii..eu abia am invatat jocul acesta ..dar macar nu injur:)
 

DeletedUser15344

Guest
si voi ati luat nava azi nici nu ati spart un sfert :) aia e se poerde pe o parte se castiga pe alta :)
si pe mine ati incercat aseara tentativa aia de nava si v ati bagat singur terestru in fata :))) nu ca ati fi trecut de bireme :)))
 

DeletedUser16109

Guest
cuvantul asta ..nu exista in dex..este unul asemanator dar nu e chiar la fel...este asa scumpa scoala peste hotare?
tu cred ca nu ai ce vorbii tu cu mine ma tugurin geambrinos!!! vedeti de jocul tau asta e greseala mea m-am bazat pe trupe hai fugi la plimbare
 
Sus