Spam

  • Autor subiect DeletedUser16037
  • Data de început

DeletedUser15344

Guest
+/- 10 secunde stiu ca are si poti da pana prinzi secunda de vreo 5-6 ori daca esti rapid de mana.. + incercarile cu o corabie, o usoara .. ai si de acolo incercari..
eu stiam ca e de +/- 15 am patit chiar eu pe naxos sa ma arunce 12 secunde , de pe telefon da cred ca si mai mult.
 

DeletedUser16087

Guest
#Respect Demos , va rog nu mai folositi termeni de bootisti membrilor altor aliante , doar alianta demos se poate mandri cu bootisti de mare clasa ! Aceasta lume unde jucati voi e una foarte slaba , din cauza unora ca voi s-au lasat o gramada poate picam adevrsari pe o lume unde o sa dam 100% sa vedeti ca va blindati mai rau ca spartanii si semper
smiley_emoticons_hera.gif
smiley_emoticons_irre.gif
 

DeletedUser16409

Guest
Capone nebunule Stai potol ca si Eu te am prins de multe ori dimineata. Nebunule si atunci cand eram si Eu cu problemele mele imi aduc aminte doar ca aveam 13 orase de unde 500 rapide? Singurul frustrat care a dat fake uri tu ai fost acum cateva saptamani. Si ti am mai spus Lasa ma Pe mine noob curat . :p Fii tu regele secundelor ;)
 

DeletedUser15344

Guest
E-AECqo0RvSVD6wsbXweQw.png



Asta e permanent bai bos***tarule ?????

si cu zidul eu, am 3 orase in 44 am venit in marea voastra voi aveti toate orasele in 44 si stati cam asa :)))

3JiIZQumR_CqM8w_fvbtmA.png


si nu e singurul daca ma apuc sa pun rapoarte de la voi .....
 

DeletedUser10600

Guest
ai 3 orase in m44 finantate de alte 10 in 55 :))
asa ca ciocu mic si joc de glezne
 

DeletedUser15344

Guest
bai bos * ta * le , unde slbz vezi tu permanent ai raportul mai sus noob :)))))

si in plus eu nu am orase in 55 :))))) ,urs panda ce esti ....

vezi sa nu fi mutat iar din mare ,cum ai fost mutat din 54 :)))))

dupa cum vad , esti sef pe colonizari stanci in 44 :))))))

bre tu nici macar nu te poti numi jucator de grepolis , tu esti tentativa de jucator grepolis

nava de la tentativa :))))

MY1DDXb3QaC1RFC-RZeCmA.png



:)))))))))))))))) ce obosit
 

DeletedUser16406

Guest
E-AECqo0RvSVD6wsbXweQw.png



Asta e permanent bai bos***tarule ?????

si cu zidul eu, am 3 orase in 44 am venit in marea voastra voi aveti toate orasele in 44 si stati cam asa :)))

3JiIZQumR_CqM8w_fvbtmA.png


si nu e singurul daca ma apuc sa pun rapoarte de la voi .....
Legat de mare ,hai sa ne uitam cine domina m44. Wild fangs sau grepo all stars ? Cu siguranta Wild, ca atare nu ai venit singur in asa zisa mare a lor. Aveai colegi acolo, aveati atatea orase voi wild pe marea 44. Sa nu uitam ca pe langa marea 44, detineti controlul in totalitate asupra marii 54. Aveti o mare si jumatate pe cand grepo all star au o mare si aia a voastra....
Toate respectele mele penttu grepo ca desi nu este marea lor ci a wild , sunt de o mie orimai buni ca wild ei fiind in nr de 30 iar wild in numar de aproximativ 160-175.
30 vs 160 e ceva.
 

DeletedUser15344

Guest
nu vorbi aiurea gucci , in 44 clar domina alianta lui trafikk si cu aliati lor grepo si cu alti aliati de ai lor Vendetta care toate astea dadeau in New Order aliatul Wildului , New Order Find plini de spioni si dormeze normal ca astialalti ii dominau le luau orase . De doua zile Cred ca sa realizat fuziunea dintre Wild si New order :) .

Bravo ma bucur pt ei sunt adversari buni, adversari pe masura ,asa ne si place sa avem impotriva cui lupta , indiferent cine castiga daca castiga ei jos palaria inseamna ca am luptat impotriva unui adversar puternic . asta e si scopul jocului nu?
si da cum am mai spus au 30 oameni buni cum de altfel si din Wild s ar aduna 30 oameni buni, la fel si din Yakuzza la fel si de la celelalte aliante din top.
sa nu uiti un aspect Wild are mai multe flancuri , la fel si Yakuza fata de voi si fatza de grepo:) ,
si mai bine poti organiza 30 oameni decat 150 intreaba orice lider.
raporteaza te la toate aspectele data viitoare :)
 

DeletedUser10600

Guest
bai bos * ta * le , unde slbz vezi tu permanent ai raportul mai sus noob :)))))

si in plus eu nu am orase in 55 :))))) ,urs panda ce esti ....

vezi sa nu fi mutat iar din mare ,cum ai fost mutat din 54 :)))))

dupa cum vad , esti sef pe colonizari stanci in 44 :))))))

bre tu nici macar nu te poti numi jucator de grepolis , tu esti tentativa de jucator grepolis

nava de la tentativa :))))

MY1DDXb3QaC1RFC-RZeCmA.png



:)))))))))))))))) ce obosit
Ursulet.. daca nu stii povestea ce s-a intamplat acl te rog sa nu te mai amagesti..
Zona aia o controlam eu cu jussty si Stefanut.. jussty si-a dat stergere, lu Stefanut nu-i mergea sa se conecteze de pe telefon..
Dupa ce si-a dat stergere jussty m-am trezit numai cu wild in zona.. te rog frumos sa-mi explici cum poti reziste cand esti luat pe nepregatite cu atacuri si fakeuri mai ales.. in acea perioada opream netu la cate fake-uri imi puteam lua de la niste fake-uri de oameni.
Dar nici atunci nu am cerut PERMANENT sau AM RIDICAT ZIDU. zi-mi si mie cum te poti descurca singur cand ai actiuni organizate pe cel putin 4 orase la aceiasi ora plus fakeuri-le de rigoare..
Asa ca draga ursulet taci din gura ca deja esti depasit.
Inca un lucru ursulet m-am plictisit de vorbele tale, vreau sa te vad in actiuni ca de.. eroi dupa razboi m-am plictisit..
Oi fi eu sef pe colonizat, asta inseamna ca stiu sa indur si sa merg mai departe nu ca tine care plange toata ziua si comenteaza fara sa stie.
O seara buna ursulet si vezi-ti de odraslele tale..

Ps nu am mai facut de 11 zile pct de batalie.. si tot stau mai bine ca tine in clasament(ceea ce am mai facut pe parcurs a fost de la misiunile de pe insula).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10600

Guest
fa tu organizare cand numai ai trupe. vreau sa vad cu ce faci. cum iti ies din cazarma si strangi niste prafuri ti se sparg. crezi ca stau toata ziua sa feresc trupe? mai am si alte lucruri de facut
 

DeletedUser15344

Guest
atunci recunoaste ca esti jucator de mana a 2 :))))))
ca asta tie nivelul atata poti:)

vezi asta e diferenta dintre noi mie rareori mi au prins trupele in orase ,( de atac ma refer ) daramite sa pierd orase ,
pe cand tu ai fost mutat din mare :) .

Ps . posibil o sa pierd si eu orase nu spun , dar nu o sa il dau fara lupta si clar nu o sa intorc dupa un minut :)
 

DeletedUser10600

Guest
Practic nu am fost mutat tot in marea aia sunt daca te uiti mai bine.
Teoretic asta e a doua lume in care joc(dupa o lunga pauza) si experimentez anumite chestii. Pe prima lume nu am avut dusmani experimentati ca sa imi dezvolt mai mult abilitatile de atac/aparare, ceea ce stiu, am aflat intreband si experimentand.
Nu cum se face mai nou sa omori tot ce e promitator si sa distrugi jocu ca nu lasi jucatori capabili sa se dezvolte..
Asa ca ciocu mic si joc de glezne.
Nu ma cunosti nu iti permit sa ma faci in toate felurile . Daca in public te manifesti cu idiot,boschetar si alte chestii iti arati nivelul de cultura.
Daca te pun sa citesti 20 , fix 20 de pagini dintr-o carte te ia somnu.
 

DeletedUser9585

Guest
Ursulet.. daca nu stii povestea ce s-a intamplat acl te rog sa nu te mai amagesti..
Zona aia o controlam eu cu jussty si Stefanut.. jussty si-a dat stergere, lu Stefanut nu-i mergea sa se conecteze de pe telefon..
Dupa ce si-a dat stergere jussty m-am trezit numai cu wild in zona.. te rog frumos sa-mi explici cum poti reziste cand esti luat pe nepregatite cu atacuri si fakeuri mai ales.. in acea perioada opream netu la cate fake-uri imi puteam lua de la niste fake-uri de oameni.
Dar nici atunci nu am cerut PERMANENT sau AM RIDICAT ZIDU. zi-mi si mie cum te poti descurca singur cand ai actiuni organizate pe cel putin 4 orase la aceiasi ora plus fakeuri-le de rigoare..
Asa ca draga ursulet taci din gura ca deja esti depasit.
Inca un lucru ursulet m-am plictisit de vorbele tale, vreau sa te vad in actiuni ca de.. eroi dupa razboi m-am plictisit..
Oi fi eu sef pe colonizat, asta inseamna ca stiu sa indur si sa merg mai departe nu ca tine care plange toata ziua si comenteaza fara sa stie.
O seara buna ursulet si vezi-ti de odraslele tale..

Ps nu am mai facut de 11 zile pct de batalie.. si tot stau mai bine ca tine in clasament(ceea ce am mai facut pe parcurs a fost de la misiunile de pe insula).
Pentru cultura ta generala erau atacuri cu minimale ,tu mi ai dat fakeuri intr o noapte ca ti am dat atac cu nava pe la 3 si te a deranjat menstruatia. Si nu mai vorbi de fake de oameni cand tu erai jucator yakuzar si acum daca nu ma insel esti la grepo...ca nici in ziua de azi nu mi ai mai raspuns la mesaje. Si viz a vis de jucator de clasa mare ,zilnic iti prindeam trupele asa ca nu te mai da rotund.
 

DeletedUser9585

Guest
Poate spune si Tepes100 cine dadea fakeuri noaptea cocosel..
 

DeletedUser10600

Guest
Ba tu nu ai drept la replica.
Dupa ce am vorbit cu tine si mi-ai parut om civilizat si ti-am zis ca am de invatat, mai omorat in atacuri urmatoarea perioada.
atacuri minimale.. bine ma fac si 10 prasti si atac.. in moloz asta mai e joc?
 

DeletedUser16406

Guest
atunci recunoaste ca esti jucator de mana a 2 :))))))
ca asta tie nivelul atata poti:)

vezi asta e diferenta dintre noi mie rareori mi au prins trupele in orase ,( de atac ma refer ) daramite sa pierd orase ,
pe cand tu ai fost mutat din mare :) .

Ps . posibil o sa pierd si eu orase nu spun , dar nu o sa il dau fara lupta si clar nu o sa intorc dupa un minut :)
Eu sunt unul din cei care te au prins seara la orele 21-22 parca cand spuneai ca esti la un supermarket la casa daca nu ma insel.
 

DeletedUser9585

Guest
Nu bos , nu ma dau jucator de top jucator bun in opinia mea nu inseamna ca joci tare si te tii intr un moment bun pentru ca asta difera de la.jucator la om dupa cum ii permite timpul si nu in ultimul rand prieteniile si amintirile facute . Pentru ca daca iei un copil de 15 16 ani si il inveti ce trebuie sa faca si cum s ar putea ca ne da clasa astora mai batrani care nu putem.juca mereu. Si in caz de n ai citit profilul.meu de mult ..dar sigur ai facut o , scria acolo clar ca ma voi retrage de le grepolis o perioada din motive personale
Csf nu putem juca mereu. Mai intai oameni apoi jucatori. Si nu mai vorbi de oameni fake cand tu ai sarit de la yakuza la grepo te rog , chiar nu are rost.
 

DeletedUser9585

Guest
"A fugit de trafik" eu am pierdut 1 oras acolo .ca 1 aveam ,eu in schimb despre tine pot spune ca ti am mutat pozitia geografica si schimbat destinu , de ai ajuns in est ul marii si la grepo:)))
 
Sus