Propunere Concurs Personalitatea Lumi Hyperborea

  • Autor subiect clau cel betiv
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Mr Jack

Super Moderator
Mie mi se pare ca totusi interesul pentru acest concurs este minim spre inexistent, nu stiu daca s-ar strange mai mult de 10 voturi daca s-ar organiza.
 

DeletedUser9247

Guest
Daca vrei sa verifici daca se strang mai mult de 10 voturi stii ce ai de facut. ;)
 

DeletedUser

Guest
Atunci eu il propun si pe Ioutqp ! si il si votez de pe acum
 

DeletedUser

Guest
Nu inteleg de ce atata importanta pentru alegerea personalitatii, la punctajul de la Luptatori sau Atacatori.
E o lume de oameni gospodari pasnici care au venit aici tocmai fiindca nu se pot cuceri orasele. Asta cu importanta pctelor de batalie mi se pare cam "e gravida dar doar putin, asa". Ori suntem luptatori si stam in lumile cu cucerire, ori suntem oameni gospodari si stam aici. (OK, recunosc ca pt a-ti mentine alianta in frunte e nevoie de pctele de atac si luptator, nu se discuta)

De ex, ca personalitati pe Hyperborea as propune doua persoane -cu toate riscurile-:
1. molutza - jucatorul acesta este: omniprezent, omniscient, omipotent. Aceasta minune cognitiva se explica prin faptul ca nu lasa fantoma, cucerire sau umbra pe care sa nu o plesneasca cu usoarele. Cand vine vorba de molutza, pacifismul zambitor al Hyperboreei devine ranjet. In lumea eroilor, i-ar pune pe toti sa stea-n pozitie de drepti si sa cante Oda bucuriei.

2. Purcelul Mizerabil. Desi nu ma aflu in cercul strans al cocinii acestuia, ba chiar ne-am luat la hartza pe undeva, asa porc, mai rar! O singura postare a facut pe extern si a reusit sa-si puna vreo 3 sau 4 aliante-n cap. Si da-i nineaca la puncte! Nu de alta, dar noi ne scremeam de vreo 2 saptamani sa facem acelasi lucru. Pai sa nu mor de ciuda apoi??? In plus, mai e si prima barfitoare si stie toate alea de pe forumurile altora.
@Thea:Molutza nu e asa mare jucator in lumea eroilor ar fi dat gres daca ar fi avut o lupta cu smenaru sau saw17 sau chiar cu mn...
Lui Mihai nici nu ii sti istoria,daca l-ai cunoaste as intelege sa il propui dar il propui asa ca ne-am certat o data si a dat dovada de respect,de unde sti ca e un bun jucator?


Jack am strange in jur de 60-70 voturi pentru acest concurs deci va fi interes,macar sa incercam o data si dupa vom face si a doua oara daca are succes insa doar daca aveti incredere in noi jucatori si suntem deschisi(cum spune Grepolis united)...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
1. Lumea Hyperborea este o lume fara cucerire , dar totusi jucatorii care se ridica repede probabil ca fac si puncte de batalie pentru cultura deci si clasamentu luptatorilor e de luat in considerare
2. Eu , ca sa se stie , ca si gospodar il propun pe Beorn =)) nush daca il stie cineva , dar a jucat pe lumea Gamma si s-a refugiat undeva la 3 mari de toata lumea si doar a colonizat orase , culmea e ca a si ajuns in top 10 al lumii gamma , a stiut cam ce sa faca cat sa nu supere pe mai pe nimeni si a pierdut doar 2 orase desii in ultimu timp stiu ca il reperasera cativa membri Gemina ca intrase pe o mare de a lor, si chiar daca aici are doar 15 k , imi pare rau dar mi se pare prea genial omul si il propun chiar daca nu trece de limita de 30 k propusa http://ro.grepostats.com/world/ro3/player/94526
3. Clau/David/Iosif/Benladen cum vrei tu , toata lumea stie deja ca te dadeai drept domnul zamfira , ba chiar te-ai inscris cu numele ,, domnu.zamfira ,, pe Gela (En53) , evident iti doresti sa primesti si tu atentie si iti doresti sa fii si tu acolo personalitatea lumii X( rawle , dar nu o sa iti iasa caci ai cam dat-o cu cv in fasole fata de mai toata lumea aparent poate doar sa implementezi sistemu politicianului roman cu vaca , grataru si calendarele pe strada ,, hei , hei , iti dau 15 k argint si 3 chemari ale marii :> daca ma votezi ,,
Oricum in esenta daca se va face cuncursul personalitatea lumii , il propun pe Beorn , un om la locu lui , care a stiut sa reziste in stilu lui pe o lume de razboi si care pentru profilul lumii Hyper fara cuceriri doar intemeiere este expert
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
@ Thea,
Bravo fata,asa te vreau ...exact ce imi doream si eu cu ardoare ,sa il propui pe purcelus la personalitate:)
Doamne ce haios va fi!
Mister acum ai dat de Incornoratul,"painea se mananca pe rand" ,stii tu faza de pe Ahile:D,dar sa stii ca te VOTEZ mizerabilule:D !

@EuTu
Moncher,o rugaminte as avea.Te rog editarea daca se poate sa fie normala deoarece m-ai innebunit cu galben si albastru.Tii cu Petrolul si esti ultras?

@ Jack
Hai, rupe o bucatica din inima ta aia buna si mare si acorda plebii o sansa.
Daca trebuie ,mituiesc eu pe Mantia portocalie si Doamna in rosu:D:p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Printre atatea personalitati baieti, merge si o prezenta feminina.

Propunerea mea este Thea, o persoana care iti ofera o placere rara de a face conversatie. Unde mai pui ca e desteapta foc, are carisma si e o jucatoare de nadejde. In opinia mea, e definitia personalitatii pe care o cautam.
 

DeletedUser9489

Guest
Luam niste lacramioare din gradina.... sau mergem prin vecini cu imprumutu... Statul nu da bani pentru Istoria neamului... ci ca sa mearga politicienii in vacanta de 1 Mai.
 

DeletedUser

Guest
@ Clau cel Betiv

Tu sa iti vezi de propunerile tale, eu propun pe cine vreau si dupa cum vreau. Aici e vorba de personalitati, nu de cei mai buni jucatori, atacatori, luptatori, aparatori...etc (desi si aici are suprematie molutza pe aceasta lume). Exista o diferenta de sens intre "cel mai bun" si "personalitate". Habar nu am de care Mihai vorbesti si undeva ma doare pe mine de istoria fiecaruia. Nu incepe cu smecherii de genul "ala e mare ca nu stiu ce borna, lume, puncte etc a castigat". Eu nu sunt mare jucator si nici nu simt nevoia sa fiu ca n-am talent, ce vrei ??? Si putin imi pasa mie ca altii sunt si eu nu-s! Vedetelor! Nu mai putem sa zicem si noi ceva ca gata, sariti voi cu gura, genialii! Si am facut si 4 festivaluri, poftim ! pride to be noob !
 

DeletedUser9247

Guest
1. Lumea Hyperborea este o lume fara cucerire , dar totusi jucatorii care se ridica repede probabil ca fac si puncte de batalie pentru cultura deci si clasamentu luptatorilor e de luat in considerare
2. Eu , ca sa se stie , ca si gospodar il propun pe Beorn =)) nush daca il stie cineva , dar a jucat pe lumea Gamma si s-a refugiat undeva la 3 mari de toata lumea si doar a colonizat orase , culmea e ca a si ajuns in top 10 al lumii gamma , a stiut cam ce sa faca cat sa nu supere pe mai pe nimeni si a pierdut doar 2 orase desii in ultimu timp stiu ca il reperasera cativa membri Gemina ca intrase pe o mare de a lor, si chiar daca aici are doar 15 k , imi pare rau dar mi se pare prea genial omul si il propun chiar daca nu trece de limita de 30 k propusa http://ro.grepostats.com/world/ro3/player/94526
3. Clau/David/Iosif/Benladen cum vrei tu , toata lumea stie deja ca te dadeai drept domnul zamfira , ba chiar te-ai inscris cu numele ,, domnu.zamfira ,, pe Gela (En53) , evident iti doresti sa primesti si tu atentie si iti doresti sa fii si tu acolo personalitatea lumii X( rawle , dar nu o sa iti iasa caci ai cam dat-o cu cv in fasole fata de mai toata lumea aparent poate doar sa implementezi sistemu politicianului roman cu vaca , grataru si calendarele pe strada ,, hei , hei , iti dau 15 k argint si 3 chemari ale marii :> daca ma votezi ,,
Oricum in esenta daca se va face cuncursul personalitatea lumii , il propun pe Beorn , un om la locu lui , care a stiut sa reziste in stilu lui pe o lume de razboi si care pentru profilul lumii Hyper fara cuceriri doar intemeiere este expert
Meriti o bere/un suc!
David(clau cel bativ) este convins ca va castiga.;)
PhotoShare(2).jpg

A crezut ca o sa ma prosteasca ;)

Pentru odmm :
00787_tulipsinspring_2560x1600-2.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
EuTu esti de a lui kall,ala care l-am terminat si de nervi te pune sa sari pe mn,ce sa zic...
Haideti echipa sa facem acest concurs sa fim uniti cum spune Grepolis United:D...
 

DeletedUser

Guest
Salut si scuzati-mi absenta,

Sunt in vacanta si am cam pierdut firul. Acum sa va lecturez si eu cate ceva.

1.Propunerea pea este Tatal lor NU ESTE BLAT ,tipu`chiar merita si cred ca multi dintre noi stim asta.

2.Mersi Thea pentru promovare,habar n-am cat de aproape esti de cocina noastra,daca am fost vreodata in clinciuri,n-am nici cea mai vaga idee crede-ma. Daca am fost implicati in vreo altercatie sau ne-am intersectat data viitoare vino cu niste lecitina si doua seturi de palme voi avea nevoie.
Sunt decat doua aliante cu care ma iubesc Le grande Armee si academia lor.Se chinuiesc de vreo luna sa-l prinda Agentul 077 si tot n-au reusit.Va multumesc baietii pentru atentia pe care mi-o acordati,mai am nevoie de 4 puncte sa-mi pot lua al7lea oras Va Iubesc cand organizati actiuni ca la carte :x felicitari conducatorilor lor :p

3.dfa mi-ar place tare mult sa fi intr-o sesiune avandu-l ca contra-candidat pe Tatal lor , ar fi minunat.

4. Clau` ce s-a intamplat man,te-au turnat dusmanii ???? Oricum se vede o schimbare a ta,te-ai mai maturizat si sper ca ai scapat de snobism.Ar fi culmea peste ceva timp sa te crezi porc . Fii tu insusti si te vei bucura mult mai mult de propriul tau succes,oamenii isi vor creea o alta imagine despre tine,te-ai schimbat in bine.

5. nebunatiCATA tu cu cin`te certi acolo?? de unde vii :| :| :|

6. Mr. Jack la fel cred si eu ca nu se strang suficienti jucatori sa dea viata unui astfel de concurs cu atat mai mult pe lumea arhitectilor,daca s-ar strange 7-8 insi e sarbatoare.Poate ar functiona ceva de genul intr-un ca intr-un astfel de concurs sa fie participanti toti jucatorii de pe toate lumile.
Acum care va riscati sa moderati un adevarat concurs care ar da batai de cap la greu dar ar fi competitivitate nu la relaX.

Despre mine nu se potriveste un astfel de nick cu participarea la vreun concurs.Ar insemna ca ne batem joc de cei ce-si doresc ceva serios. Plus ca pe viitor in eventualitatea obtinerii vreunei medalii ar fi de rasul curcilor sa apara un porcusor cu medalie.Mi-e fica de Tata sa nu-mi faca vreo surpriza de genu`asta,am o asa incredere in el ca a uitat evenimentele de pe ahilles mama,mama.
Eu zic pas la acest concurs si ne auzim dupa 8 mai.

Va doresc un Paste Fericit alaturi de cei dragi voua inclusiv domnului david658!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Salut si scuzati-mi absenta,

Sunt in vacanta si am cam pierdut firul. Acum sa va lecturez si eu cate ceva.

1.Propunerea pea este Tatal lor NU ESTE BLAT ,tipu`chiar merita si cred ca multi dintre noi stim asta.

2.Mersi Thea pentru promovare,habar n-am cat de aproape esti de cocina noastra,daca am fost vreodata in clinciuri,n-am nici cea mai vaga idee crede-ma. Daca am fost implicati in vreo altercatie sau ne-am intersectat data viitoare vino cu niste lecitina si doua seturi de palme voi avea nevoie.
Sunt decat doua aliante cu care iubesc Le grande Armee si academia lor.Se chinuiesc de vreo luna sa-l prinda Agentul 077 si tot n-au reusit.Va multumesc baietii pentru atentia pe care mi-o acordati,mai am nevoie de 4 puncte sa-mi pot lua al7lea oras Va Iubesc cand va organizati actinuii ca la carte :x felicitari conducatorilor lor :p

3.dfa mi-ar place tare mult sa fi intr-o sesiune avandu-l ca contra-candidat pe Tatal lor , ar fi minunat.

4. Clau` ce s-a intamplat man,te-au turnat dusmanii ???? Oricum se vede o schimbare a ta,te-ai mai maturizat si sper ca ai scapat de snobism.Ar fi culmea peste ceva timp sa te crezi porc . Fii tu insusti si te vei bucura mult mai mult de propriul tau succes,oamenii isi vor creea o alta imagine despre tine,te-ai schimbat in bine.

5. nebunatiCATA tu cu cin`te certi acolo?? de unde vii :| :| :|

6. Mr. Jack la fel cred si eu ca nu se strang suficienti jucatori sa dea viata unui astfel de concurs cu atat mai mult pe lumea arhitectilor,daca s-ar strange 7-8 insi e sarbatoare.Poate ar functiona ceva de genul un astfel de concurs la care pot fi participanti toti jucatorii de pe toate lumile.
Acum care va riscati sa moderati un adevarat concurs care ar da batai de cap la greu dar ar fi competitivitate nu la relaX.

Despre mine nu se potriveste un astfel de nick cu participarea la vreun concurs.Ar insemna ca ne batem joc de cei ce-si doresc ceva serios. Plus ca pe viitor in eventualitatea obtinerii vreunei medalii ar fi de rasul curcilor sa apara un porcusor cu medalie.Mi-e fica de Tata sa nu-mi faca vreo surpriza de genu`asta,am o asa incredere in el ca a uitat evenimentele de pe ahilles mama,mama.
Eu zic pas la acest concurs si ne auzim dupa 8 mai.

Va doresc un Paste Fericit alaturi de cei dragi voua inclusiv domnului david658!

Un paste fericit Mihai...
Cum ziceam tot acelas om ramai,acum te dai la thea:))...

Nu voi fi niciodata purcelus,nu ma merita acel nume...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Porcusorule, pe FarmVille sunt plante recoltate premiate cu funde, nu sunt insa sigur ca ai fi primul purcelus cu medalie/funda/premiu etc :D Mare diferenta intre FarmVille si Hyperborea nu e :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Porcusorule, pe FarmVille sunt plante recoltate premiate cu funde, nu sunt insa sigur ca ai fi primul purcelus cu medalie/funda/premiu etc :D Mare diferenta intre FarmVille si Hyperborea nu e :p

Sigur ca eu am zis pas
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus