Propunere Concurs Personalitatea Lumi Hyperborea

  • Autor subiect clau cel betiv
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser9247

Guest
4. Clau` ce s-a intamplat man,te-au turnat dusmanii ???? Oricum se vede o schimbare a ta,te-ai mai maturizat si sper ca ai scapat de snobism.Ar fi culmea peste ceva timp sa te crezi porc . Fii tu insusti si te vei bucura mult mai mult de propriul tau succes,oamenii isi vor creea o alta imagine despre tine,te-ai schimbat in bine.

S-a schimbat?:eek:
Nu te lasa influentat doar de ce posteaza aici.
Cine l-a turnat ca el ma felicitat pe mine pentru ca l-am turnat?:))
 

DeletedUser

Guest
S-a schimbat?:eek:
Nu te lasa influentat doar de ce posteaza aici.
Cine l-a turnat ca el ma felicitat pe mine pentru ca l-am turnat?:))

Pai si tie Ionutqp,felicitarile mele.Eu chiar nu ma asteptam sa fie david658,oricum parca s-a mai schimbat putin sau incearca sa lucreze la asta.
 

DeletedUser9247

Guest
Incearca sa ma elimine din alianta fara sa nu sufere consecintele .:)))
Crede ca eu complotez impotriva lui.:)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Ce mincinos,cand omu iti zice ceva retoric tu chiar intelegi afirmativ si acum iti mai vin si toate felurile de idei :|...
 

DeletedUser9247

Guest
David , ai uitat ca mai sunt persoane care stiu intreaga poveste? :)
Mai bine taci si incearca sa castigi razboiul de care imi spuneai acum cateva minute.
 

DeletedUser

Guest
Frate nu credeam ca ajungi asa pentru omicron unde te-au terminat aia din heaven...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9247

Guest
=)))) =)))) =))))) =)))))
Imi pare rau ca Jack s-a lasat de joc pe Omicron inaintea mea. :)
Stiai ca atunci cand nu te mai intereseaza jocul si anunti ca te retragi , nu te mai intereseaza nici ce se intapla cu orasele?
 

DeletedUser

Guest
La tn daca te cucereste heaven inseamna ca te-ai retras ciudat...
Oricum facem offtopic...
 

DeletedUser

Guest
hmm, daca stau bine sa ma gandesc ? cred ca mi-l aduc aminte pe david658, si lipsa lui de bun simt.. sa nu uitem "lupul isi schimba blana dar naravul ba"
 

Mr Jack

Super Moderator
acest topic se transforma intr-un loc de cearta si atacuri intre jucatori, daca asta este un exemplu despre cum s-ar desfasura un eventual concurs atunci renuntam de pe acum la idee
 

DeletedUser

Guest
da sunt foarte deacord cu renuntarea la astfel de concursuri.. deoarece cine are minute in telefon , adresa de mes plina si lista de skype este normal sa castige acest concurs.. asa cum alti jucatori de pe alte lumi nu l-au vrut.. nu stiu de ce cei de pe hiperborea l-ar vrea.. este o lume moarta
 

DeletedUser

Guest
Asta e offtopic daca va aduceti aminte de cnv dati mesaj privat si discutati amintirile...
Cata nici nu joci pe hyperborea,multi jucatori de pe aceasta lume isi doresc concursul:)...
Asa deci cred ca s-au ales niste criteri si cum spune Grepolis United ca sunteti deschisi la propuneri haideti sa incercam acest concurs:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
auzi baiatule ti-am permis eu sa imi vorbesti la per-tue ? nici nu ma cunosti si sari ca si cocoselul... stai relaxeazate.. daca tu prin "multi jucatori: te referi doar la tine.. este alta poveste.. dar nu vreau sa mai prelungim.. scuzati off-topicul
 

DeletedUser

Guest
da sunt foarte deacord cu renuntarea la astfel de concursuri.. deoarece cine are minute in telefon , adresa de mes plina si lista de skype este normal sa castige acest concurs.. asa cum alti jucatori de pe alte lumi nu l-au vrut.. nu stiu de ce cei de pe hiperborea l-ar vrea.. este o lume moarta

Scuze Jack, nu vreau sa continui cearta insa ... CATA, de unde si pana unde este Hyperborea un server mort? Este cel putin la fel de activ ca Sigma, singurul lucru care face diferenta fiind viteza.
 

DeletedUser

Guest
viteza si partea urata este ca nu se poate cucerii.. doar sate fantoma.. in rest trebuie sa intemeiezi.. si sa stai ore intregi ca sa faci o cladire sau sa cercetezi ceva.
 

DeletedUser

Guest
Iou si Clau, pls gata ca ramanem cu fundu-n balta. Doara va certati peste tot, trebuie musai si aici ?
Concursul asta suna amuzant.


DFA1, existe nu stiu cate lumi, joaca fiecare unde vrea si nu e nevoie de justificare. Daca am ajuns sa ne justificam si fiindca ne vine noua pe chelie sa jucam pe Hyperborea...e de rau. Cui nu ii place, nu joaca aici, simplu.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Zidane ar fi frumos sa fie acest concurs pe lumea hyperborea tu ce parere ai:)?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus