Propunere Concurs Personalitatea Lumi Hyperborea

  • Autor subiect clau cel betiv
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
EuTu esti de a lui kall,ala care l-am terminat si de nervi te pune sa sari pe mn,ce sa zic...
Haideti echipa sa facem acest concurs sa fim uniti cum spune Grepolis United:D...

Vad ca daca dorm si eu putin mai mult deja incepi sa interpretezi , Imi pare rau sa te dezamagesc , eu nu sunt ,, de al lui kall ,, sunt chiar kall ... cat despre partea cu terminatu , eu am o versiune diferita , pentru ca daca vrei sa te fac de ras si aici pot foarte usor sa spun ca pe Gela ( En53 ) te-ai inscris fara sa te invite nimeni ( asta dupa ce deja erai cunoscut ca un stres si pe Gamma ... ) , ai aflat tu cumva de la cineva , si ai ales sa ne urmaresti , si eu vazand ca exasperezi toti lideri cu care te-ai declarat ,, frate de sange ,, :| Sau cine stie cu ce alte fraze le-ai mai onorat nervii ... am ales sa te las pe afara , bineinteles ca ai facut tu pe brutus acolo X( si mi-ai declarat razboi , ai zis ca aduni tu cei mai cei playeri B-) , ca tu ii cunosti pe toti , sau mrg presupun ca te dai drept toti ... si nu ai inteles inca sensul cuvintelor , evident ca ne-am prins cu totii ca multe dintre cele 15-20 conturi care aparusera erau ale tale , si asa te-am banat , tu acolo like a baws ai revenit sa te lupti cu mine , dar la un moment dat te-ai lasat si de asta :(... pacat , dar acum inteleg ca tu probabil in mintea ta ai considerat ca m-ai devastat pisicologic ... un fel de ,, mission accomplished ,, poate ti s-a tras de la nervi si ai uitat cateva amanunte pe parcurs de la stres ) , si despre ce zice porcusor , clau cel mistret ar putea fii urmatoru tau nume de scena :-/ ... zic si eu ...

Totusi revenind , or sa faceti concurs al personalitatii pe hyper sau nu ? Si tin sa specific ca propunerea mea legata de Beorn nu este neaparat pentru faptul ca a avut n pcte sau n orase , ci doar pentru ca eu il consider foarte inteligent si un om la locu lui
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7851

Guest
Va lamuresc eu daca nu-l credeti pe Jack
Un astfel de concurs nu se va organiza.
Punct.
 

DeletedUser

Guest


Vad ca daca dorm si eu putin mai mult deja incepi sa interpretezi , Imi pare rau sa te dezamagesc , eu nu sunt ,, de al lui kall ,, sunt chiar kall ... cat despre partea cu terminatu , eu am o versiune diferita , pentru ca daca vrei sa te fac de ras si aici pot foarte usor sa spun ca pe Gela ( En53 ) te-ai inscris fara sa te invite nimeni ( asta dupa ce deja erai cunoscut ca un stres si pe Gamma ... ) , ai aflat tu cumva de la cineva , si ai ales sa ne urmaresti , si eu vazand ca exasperezi toti lideri cu care te-ai declarat ,, frate de sange ,, :| Sau cine stie cu ce alte fraze le-ai mai onorat nervii ... am ales sa te las pe afara , bineinteles ca ai facut tu pe brutus acolo X( si mi-ai declarat razboi , ai zis ca aduni tu cei mai cei playeri B-) , ca tu ii cunosti pe toti , sau mrg presupun ca te dai drept toti ... si nu ai inteles inca sensul cuvintelor , evident ca ne-am prins cu totii ca multe dintre cele 15-20 conturi care aparusera erau ale tale , si asa te-am banat , tu acolo like a baws ai revenit sa te lupti cu mine , dar la un moment dat te-ai lasat si de asta :(... pacat , dar acum inteleg ca tu probabil in mintea ta ai considerat ca m-ai devastat pisicologic ... un fel de ,, mission accomplished ,, poate ti s-a tras de la nervi si ai uitat cateva amanunte pe parcurs de la stres ) , si despre ce zice porcusor , clau cel mistret ar putea fii urmatoru tau nume de scena :-/ ... zic si eu ...

Totusi revenind , or sa faceti concurs al personalitatii pe hyper sau nu ? Si tin sa specific ca propunerea mea legata de Beorn nu este neaparat pentru faptul ca a avut n pcte sau n orase , ci doar pentru ca eu il consider foarte inteligent si un om la locu lui
Asa mi-am dat seama ca esti kall...in primu rand nu erau multi counturile mele ci chiar adevarati jucatori dar am hotarat sa nu mai jucam acolo ca era o lume de 1 an aparuta si sa asteptam tau pe serverul ro ce e asta greu?
 

DeletedUser

Guest
Propun sa creati o rubrica De ce sunt eu cel mai motzat jucator pe Grepolis sau Coltul legendelor sau Terenul de cafteala si sa stea acolo toata lumea sa se laude, sa se certe, sa zica ce prosti sunt ceilalti
 

DeletedUser9489

Guest
Foarte bine ca ai luat atitudine, odmm... Asa ceva nu se putea.... Dar de ce esti asa de ferma in decizia ta?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Nu e greu desii ce spui tu nici adevarat nu e din moment ce ai fost banat totusi e un amanunt neaimportant , dar ma irita faptul ca afirmi ca tu ,, m-ai terminat ,, cand tu ... ai zbarcit-o clasic , thea , imi pare rau ca treb sa asisti si tu la schimbul nostru de replici , dar sincer nu prea il agreez eu pe clau , sunt mai copil de felu meu si nu prea agreez copii de genul lui , doar pe astia de genu meu ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Nu e greu desii ce spui tu nici adevarat nu e adevarat din moment ce ai fost banat totusi e un amanunt neaimportant , dar ma irita faptul ca afirmi ca tu ,, m-ai terminat ,, cand tu ... ai zbarcit-o clasic , thea , imi pare rau ca treb sa asisti si tu la schimbul nostru de replici , dar sincer nu prea il agreez eu pe clau , sunt mai copil de felu meu si nu prea agreez copii de genul lui , doar pe astia de genu meu ...
Nu mai face offtopic si inceteaza...
Revin cu intrebarea adresata echipei grepolis suntem grepolis united sau nu:)?
 

DeletedUser

Guest
Alooooo,mai sa fie,cum va lasa un pic omu' ,cum dati cu bata in balta!
Am fost sa scormonesc prin conturi dupa mita ce am spus ca o dau si voi ce ati facut?
Sugativa ,tie iti leg urechile ca la iepure pe la spate,imi aduc aminte de trecutul tau si ma infior de nervi!Cel putin vad ca ai invatat un pic ,ai folosit ceva cuvinte noi gen ,retrograd!
Sefa cea mare,aveam si eu speranta ca voi deveni o personalitatae si tu mi-ai spulberat visul.(acela de al propune pe porcusor la personalitate)
Acum ,aici ca e o oaza de relaxare,putem face demonstratie? Da romanului ce ii place,barfa si subiect de inversunare.Am mai spus candva ca acesta e modalitatea de revigorarea a externului,ca si sfat ,evident....si tot nu intelegeti nimic!Voi trebuie sa "vindeti" exact ce "se cere".Asta e principiul cu care se face performanta "pe piata"!
Concursurile alea,ma rog, nu sunt pentru mine sau pentru majoritatea ce ne "straduim " prin zona,si vad un interes scazut pe segmentul respectiv,neatractiv,insa na,e Pastele si trebuiesc facute.
Nu veti atrage "vorbitori " redutabili pe extern cu concursuri de genul,neatragandu-i implica o lipsa de discutii si replici "la hight level',ce genereaza lipsa discutiilor interesante,......se vede cu ochiul liber....desertul SAHARA!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2039

Guest
tata lor, daca vreu sa ajungi tata nostru i-a intinde-te putin matale pe "patul lui Procust" sa vedem daca te incadrezi in trio-regulament, am ascutit sabia dar nu ai a te teme daca stii ca esti cel mai iubit dintre pamanteni (nu e desert e doar o plaja mai lunga)
 

DeletedUser

Guest
Toti faceti off topic doar ca sa nu se faca concursu:|
Hai va rog sa il organizam echipa grepolis suntem grepolis united:)?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Gata Money,sunt la orizontala,dimensiunile le stiam ,asa ca cu sabia doar unghiile le poti scurta un pic !
Mi-au crescut de batranete sau nervi...nici nu mai stiu!
 

DeletedUser

Guest
Toti faceti off topic doar ca sa nu se faca concursu:|
Hai va rog sa il organizam echipa grepolis suntem grepolis united:)?

daaaaaa, are dreptate domnul!!! faceti off topic doar ca sa nu se mai tina concursul...asta e scopul vostru in viata! rusine!!!!! sustin grepolis united:x ...suna chiar "cool" :D
 

DeletedUser

Guest
Imi vand votu pentru o bere si o saworma, ordinea nu conteaza.
 

DeletedUser

Guest
Dar nu este topic de spam aici,este o propunere pt un concurs...
In primul rand voi nu concurati pe lumea aceasta deci nu aveti dreptul de a spama aici ducetiva la rubrica off-topic...
 

DeletedUser

Guest
tu vorbesti mai baiatule ? .. uita-te la tine, ne dai tu noua sfaturi sa nu spamam.. dar tu cum anul trecut pe vremea aceasta ce faceai pe forum ? asa tare te-ai maturizat in putin timp.. cat poate altul in cativa ani...
 

DeletedUser

Guest
Dar nu este topic de spam aici,este o propunere pt un concurs...
In primul rand voi nu concurati pe lumea aceasta deci nu aveti dreptul de a spama aici ducetiva la rubrica off-topic...

:( vorbele tale dor/doare (dupa caz)...noi vroiam sa te sustinem pe tine . dupa cum stii, intr-o campanie electorala intalnim candidati si sustinatori ai acestora. in cazul de fata, sustineam demararea concursului si, implicit, marcanta dumneavoastra personalitate. dar daca ne-ai anuntat ca doar concurentii au privilegiul de a spama aici, ne bagam si noi....unde sunt cererile de inscriere? :D
 

DeletedUser

Guest
Ce nu inteleg eu este de ce s-a ales redeschiderea unui astfel de concurs tocmai pe hyperboreea ? De ce tocmai Clau cel betiv a fost initiatorul cand el ca si nick nu exista?
L-as fi inteles pe dfa daca el ar fi fost cu ideea(ca oricum el i-a in seama aceasta lume) sau pe Ionutqp la fel,dar care este scopul lui david sa redeschida un concurs la care el n-ar avea nimic de castigat?
 

DeletedUser

Guest
Porcusorule, se vede ca esti ocupat si habar nu ai de ultimele barfe in aceasta minunata lume. Ia intreaba pe Tatal nostru si el te va pune in tema, am inteles ca-s "prieteni" vechi si la cutite.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus