Propunere Concurs Personalitatea Lumi Hyperborea

  • Autor subiect clau cel betiv
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Sti ca dai de banuit ca domnu.zamfira a promis ca nu se mai intoarce pe forum si la tn vad altcv:)...
Asa deci astept un raspuns din partea conduceri:)
PS:Sper sa luati decizia corecta:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9247

Guest
Sti ca dai de banuit ca domnu.zamfira a promis ca nu se mai intoarce pe forum si la tn vad altcv:)...
Asa deci astept un raspuns din partea conduceri:)
PS:Sper sa luati decizia corecta:D

David658, dar nu tu te laudai ca esti domnul.zamfira?
Ai uitat discutia dintre noi de pe mess?
 

DeletedUser

Guest
Cred ca confunzi oameni:|...daca nu ai liniste te-as ruga sa cauti in alta parte subiecte barfa in plus se face offtopic...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9247

Guest
David658 , ai uitat ca te-ai rugat de mine sa nu mai spun pe formul extern ca tu esti clau cel betiv?
Chiar trebuie sa pun si dovezile aici?Chiar vrei sa te faci de rusine?
 

Mr Jack

Super Moderator
Vad ca nimeni nu propune un mod de desfasurare a concursului ( cel folosit in trecut nu a functionat), criterii pe baza carora sa se faca propunerile, daca nu exista interes atunci nu mai are rost sa tinem topc-ul deschis
 

DeletedUser

Guest
Pai propunerile sa nu se faca de jucatori din aceeasi alianta asa ar fi cel mai bn pt ca sa nu existe certuri....
Votul sa fie normal...
Si criterile de propunere sa fie:
1.Peste 10 mi puncte(luand in vederea ca hyperborea nu e deschisa de mult timp)
2.Sa aiba peste 2 orase
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9247

Guest
Nu sunt deacord cu limita de puncte aleasa de tine .
Lumea Hyperbrea de deschisa de 4 luni . Personalitatea nu ar trebui sa fie cineva care chiar joaca pe lumea respectiva?
Personalitatea ar trebui sa fie macar intre primii 100 de jucatori din lume(sau peste 30000 de puncte)/
 

DeletedUser

Guest
Personalitatea lumi sa fie in top500 ca sa nu fie discriminari:)
 

DeletedUser

Guest
Nu sunt deacord cu limita de puncte aleasa de tine .
Lumea Hyperbrea de deschisa de 4 luni . Personalitatea nu ar trebui sa fie cineva care chiar joaca pe lumea respectiva?
Personalitatea ar trebui sa fie macar intre primii 100 de jucatori din lume(sau peste 30000 de puncte)/

Sunt de acord. Top 100 puncte SI luptatori.
 

DeletedUser

Guest
Bai sugativa,daca cumva esti acel David....."iti smulg parul cu cuiul" incepand de acum incolo!
 

DeletedUser

Guest
Numele meu real este Iosif Clau si mi se spune de mult ca ma cheama david nu stiu cum dar cred ca se face o confuzie ...
Astept un raspuns cred ca criterile sunt destul de bune:)
 

DeletedUser

Guest
Nu inteleg de ce atata importanta pentru alegerea personalitatii, la punctajul de la Luptatori sau Atacatori.
E o lume de oameni gospodari pasnici care au venit aici tocmai fiindca nu se pot cuceri orasele. Asta cu importanta pctelor de batalie mi se pare cam "e gravida dar doar putin, asa". Ori suntem luptatori si stam in lumile cu cucerire, ori suntem oameni gospodari si stam aici. (OK, recunosc ca pt a-ti mentine alianta in frunte e nevoie de pctele de atac si luptator, nu se discuta)

De ex, ca personalitati pe Hyperborea as propune doua persoane -cu toate riscurile-:
1. molutza - jucatorul acesta este: omniprezent, omniscient, omipotent. Aceasta minune cognitiva se explica prin faptul ca nu lasa fantoma, cucerire sau umbra pe care sa nu o plesneasca cu usoarele. Cand vine vorba de molutza, pacifismul zambitor al Hyperboreei devine ranjet. In lumea eroilor, i-ar pune pe toti sa stea-n pozitie de drepti si sa cante Oda bucuriei.

2. Purcelul Mizerabil. Desi nu ma aflu in cercul strans al cocinii acestuia, ba chiar ne-am luat la hartza pe undeva, asa porc, mai rar! O singura postare a facut pe extern si a reusit sa-si puna vreo 3 sau 4 aliante-n cap. Si da-i nineaca la puncte! Nu de alta, dar noi ne scremeam de vreo 2 saptamani sa facem acelasi lucru. Pai sa nu mor de ciuda apoi??? In plus, mai e si prima barfitoare si stie toate alea de pe forumurile altora.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9489

Guest
Bine punctat , Thea... se cere sa lupti pe lumi pasnice....
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus