Propunere Concurs Personalitatea Lumi Hyperborea

  • Autor subiect clau cel betiv
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Propun sa facem acest concurs ca cred ca ar fi foarte intresant macar odata pe aceasta lume:)
Astept pareri:)...
 
Ultima editare de un moderator:

Mr Jack

Super Moderator
daca cineva vine si cu niste criterii clare pe baza carora sa se faca concursul, poate facem si asa ceva, altfel in niciun caz,

PS. cine are mai multi colegi de alianta sau mai multi prieteni in lista de skype nu este un criteriu acceptabil :)
 
Ultima editare:

DeletedUser

Guest
Din punctul meu de vedere se doreste o musamalizare sau un motiv sa se renunte,la ce-si doresc un grup de jucatori adica concursul personalitati lumi.De ce vreti sa ne izgoniti,credeti ca va fi mai bine daca renuntam.Nu-i nici o problema asta vreti asta primiti.
Eu nu sunt platit cu gold sa incerc sa fac ceva util pe grepolis,sa aduc jucatori aici,sa poarte polemici,discutii,sa se imprieteneasca si totusi incerc.
Incerc sa fac ceva frumos sa fie bine la toata lumea atat staff-ului grepolis cat si jucatorilor. Am sa incerc sa-mi depasesc limitele sa strangem peste 70 de voturi in acest concurs.
Toti jucatori v-am demonstrat in nenumarate randuri cati suntem,ce putem si ce ne dorim. Doriti sa scapati de noi,va indeplinim dorinta.Dar daca ne doriti inapoi faceti acest concurs si veti vedea ca putem face orice numai sa vrem.
Multumesc!
 
Ultima editare de un moderator:

Mr Jack

Super Moderator
cred ca cineva isi dorea foarte mult sa castige acest concurs si si-a dat seama ca in urma unor criterii clare nu are sanse /:)
 

DeletedUser

Guest
Eu sunt corect la fel ca si alti insa toata lumea hyperborea doreste acest concurs...;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Este o lume moarta,n-ai pe cine stimula aici ,oricat ai incerca :))) N-ai cu cine,crede-ma
 

DeletedUser

Guest
Neah, nu e adevarat :) Astept concursul, voi vota corect, indiferent de alianta.
 

DeletedUser

Guest
HAHAHAH...lasa-i mai porcusorule,sa vedem si noi criteriile si personalitatile!
Promit distractie maxima!
Facem boicot,asa cum mi-ai facut tu mie pe Ahile!;)
Daca nu imi iau vre-un "premiu " de la moderatori,inseamna ca e bine si sesiunea 2 de la vot nu se va mai tine:)
Mi-ar place saormomedalia de personalitate sa o vad atarnata iar la gatul lui David...ca na...fiecare om are personalitatea lui!
 

DeletedUser

Guest
HAHAHAH...lasa-i mai porcusorule,sa vedem si noi criteriile si personalitatile!
Promit distractie maxima!
Facem boicot,asa cum mi-ai facut tu mie pe Ahile!;)
Daca nu imi iau vre-un "premiu " de la moderatori,inseamna ca e bine si sesiunea 2 de la vot nu se va mai tine:)
Mi-ar place saormomedalia de personalitate sa o vad atarnata iar la gatul lui David...ca na...fiecare om are personalitatea lui!

bubu pe 10 mii ca ai iesii invingator. Iti jur ca a doua oara dupa ce a fost votul ala foarte strans,intre tine si numai stiu care era,voiam chiar tu sa castigi,ai cuvantul meu de onoare.
Cel putin ai fost cel mai competitiv concurent care a existat de pe toate lumile posibile :x
Pe lumea asta daca vor exista la un poll 10 votanti o sa fie mai ceva decat "Carnavalul de la Rio"

Imi pare rau ca "te-am lucrat" atunci si nu ai castigat. Imi cer scuze in fata tuturor pentru "fraudarea votului" . Eu si cu Liviu Dragnea si nici unu n-am avut macar "proces" dar efectele urmatorului poll le-ai vazut "ANULAT"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2039

Guest
prima provocare: 3 criterii de selectie clare, cine se incumeta sa le formuleze ? a doua provocare: sa vedem propunerile pentru concurs ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9247

Guest
Din punctul meu de vedere se doreste o musamalizare sau un motiv sa se renunte,la ce-si doresc un grup de jucatori adica concursul personalitati lumi.De ce vreti sa ne izgoniti,credeti ca va fi mai bine daca renuntam.Nu-i nici o problema asta vreti asta primiti.
Eu nu sunt platit cu gold sa incerc sa fac ceva util pe grepolis,sa aduc jucatori aici,sa poarte polemici,discutii,sa se imprieteneasca si totusi incerc.
Incerc sa fac ceva frumos sa fie bine la toata lumea atat staff-ului grepolis cat si jucatorilor. Am sa incerc sa-mi depasesc limitele sa strangem peste 70 de voturi in acest concurs.
Toti jucatori v-am demonstrat in nenumarate randuri cati suntem,ce putem si ce ne dorim. Doriti sa scapati de noi,va indeplinim dorinta.Dar daca ne doriti inapoi faceti acest concurs si veti vedea ca putem face orice numai sa vrem.
Multumesc!
David658,cine te-a ignorat?Jake nu a spus nimic de genul , dar se putea sa nu te simti tu atacat, nedreptatit?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
prima provocare: 3 criterii de selectie clare, cine se incumeta sa le formuleze ? a doua provocare: sa vedem propunerile pentru concurs ...

Criterii de selectie:
1. Valoare in joc
2. Performante ca si jucator in trecut
3. Capacitate intelectuala
 

DeletedUser

Guest
Multumesc pt suport si sunt foarte bune criterile de mai sus,
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6553

Guest
Cum ar putea el participa la un concurs grepo fara examen scris??
D'ne fereste!! :D .
 

DeletedUser

Guest
Criterii de selectie:
1. Valoare in joc
2. Performante ca si jucator in trecut
3. Capacitate intelectuala

Dpdv al meu punctul doi trebuie inlocuit.Cred ca trecutul e mai putin important,prezentul conteaza si cred ca este cel mai corect fata de toata lumea activa pe aceasta lume.
 

DeletedUser

Guest
Mr Jack ...Ce ar fi sa accepti asta.. Clau are o propunre bomba... Chiar dk nimeni nu are sanse sa-l i-a ( premiul ) dk particip eu ... Ar fi frumos
 

DeletedUser

Guest
Jucatorii care activeza pe aceasta lume si care mai posteaza pe forum la aceasta sectiune nu sunt mai muti de 5,nu va exista pic de competivitate.
Propunerea e bine venita si poate,poate... ar functiona la forumul general sa includa pe toti jucatorii participanti de pe toate lumile.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus