Propunere Concurs Personalitatea Lumi Hyperborea

  • Autor subiect clau cel betiv
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Mihai nu ma intereseaza cn va castiga ci sa participe cat mai multi si sa fie lupta pt castig:)
Crezi ca am ramas acelas om pt mn?
Eu pun gandurile oamenilor mai presus de ale mele...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Sunt ganduri mari dar nu pot spune nu...
Sa revenim la subiect jack :)gandestete ce ziceau cei de la InnoGames cand au facut Grepolis United,ei spuneau sa fim uniti si deschisi la propuneri...
Eu am propus un concurs dorit pt aceasta lume:)deci...
 

DeletedUser

Guest
Am vazut un demagog mare cu gargauni in cap. Oare cine-o fi ? Propun sa supunem la vot!
 

DeletedUser

Guest
Echipa grepolis v-ati gandit la grepolis united si la acest concurs:)?
 

DeletedUser

Guest
Sunt ganduri mari dar nu pot spune nu...
Sa revenim la subiect jack :)gandestete ce ziceau cei de la InnoGames cand au facut Grepolis United,ei spuneau sa fim uniti si deschisi la propuneri...
Eu am propus un concurs dorit pt aceasta lume:)deci...

Ceeeee...unde nu poti spune nu?
La presidentie....Doamne Mare,azi in Saptamana Mare ma faci sa spun lucruri "patetice".X(
Poti sa faci si stiintele lu' peste prajit,ca la tine tot aia e !
De fapt stii ce e,cred ca te incadrezi perfect in peisajul respectiv!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Odmm eu propun sa facem un poll unde votam daca facem acest concurs sau nu ce parere ai?
 

DeletedUser

Guest
Cat de patetic devine topicul asta. E greu sa accepti un nu, David658(clau cel betiv) ?
 

DeletedUser

Guest
Nu stiu Mihai nici acum ce s-a decis pt ca nu am primit raspunsul insa il astept:)...
 

DeletedUser

Guest
1)Un criteriu ar putea fi numarul maxim de schimbari ale aliantei.
Cu cat are mai putine schimbari de alianta, prezinta o anumita stabilitate, tenacitate, o gandire rationala. Ce ziceti?

2) Sa prezinte o idee personala cu care ar dorii sa aduca imbunatatiri jocului.

3) Validarea votului sa fie expres mentionata de catre cel care ofera acest vot.
Exemplu: Votez "X" este un strateg foarte priceput, bun diplomat, o persoana de incredere, s.a.m.d.
Nu doar un simplu vot/like...si toata lumea sa trimita globale in toate aliantele de pe server.

Astea sunt propunerile mele...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus