Poftiți la ... spam!

  • Autor subiect DeletedUser1411
  • Data de început

DeletedUser12202

Guest
Pana si in acest mesaj,daca nu ati observat,este o....chichita(tipica unei anumite categorii de jucatori),tine de culoare la suma pe care o ....acorda :).Banuiesc ca....negrul este real :).
Mesajul este la misto,o......,in fine.
Uita expeditorul,ca unii stiu juca si fara gold,uita cum a inceput sa joace,uita ca...."fara numar " nu te face un bun jucator de Grepo,doar un...potent jucator de Grepo,uita ca mai sunt persoane care nu au uitat ca este un joc,joaca,se distreaza-asta este logica unui joc,se bucura de prieteni,de echipa-asta era esenta Grepo,mai si gresesc din cand in cand,punand...frau potentilor .
Si mai si vorbeste de...aroganta !El !E clar ca nu stie ce inseamna,citeste dragule in Dex si vezi cine este arogant !
Apropo,eu sunt sceptica,daca vrei sa-ti dau ce ceri,imi dai in avans jumatate din suma - nu de alta,dar nu am incredere in....nababi de mucava !.Risca si tu,nu numai eu !!!E logic,nu s-a intalnit hotul cu prostul !Nu dau sa astept,imi dai si astepti,este logic,cand vrei ceva.
Cata degradare umana poti intalni pana si pe un joc !
Trebuie sa recitesc Regulamentul Grepo,nu stiu daca nu este infractiune oferta din mesaj.
E mesaj pe bune ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4901

Guest
alte nelamuriri aveti??
daca tot am luat ban,o sa fiu zona asta cateva zile...
 

DeletedUser12202

Guest
Asa este normal.Genul acesta de jucatori,nu cred ca ar trebui sa populeze Grepo.Locul...lor este in alta parte.
 

DeletedUser12202

Guest
alte nelamuriri aveti??
daca tot am luat ban,o sa fiu zona asta cateva zile...
Perfect.Vad ca esti...fresh si fara...pardon.Eu,voi fi banata(probabil,sper sa primesc doar avertisment,nu am mai gresit) aici,pt.prima data de cand joc,nu-i bai,dar iti voi spune simplu : locul matroanelor este la bordel,nu pe Grepo !Acolo platesti sa ai !
Ai confundat locatiile.Aroganta,tupeul,nesimtirea insotita de gold,dau masura caracterului tau.
Mi-e mila sincer de tine(probabil si in real faci la fel) !Banii nu cumpara tot !Si ce cumpara din interes nu tine !Nu cladesti castele pe fundatie de nisip !Te stiam jucator,ai ajuns...peste.Pacat.
Realizazi,tu,pt.tine,ce jucator esti (un jucator se impune prin caracter si stiinta jocului)?
Esti mandru de tine ?
Spor,dragule.
Cine a spus ca un mar stricat le strica pe toate,bine a spus :(.
Imi pare rau ca am ajuns sa postez asa ceva,dar este ce gandesc si m-am saturat sa incerc sa fiu....diplomata.Unii inteleg doar asa :(
 

DeletedUser12202

Guest
Apropo,la ce mesaj ai dat,ma mir ca nu esti atacabil,cineva,acolo sus te iubeste :)
 

DeletedUser13949

Guest
Asa fac astia mari care baga multi bani cand vad ca pierd orase :)
 

DeletedUser12202

Guest
Imi place ce frumos eviti raspunsurile :).Am intrebat ceva f.f.simplu : esti mandru de tine ?(in sensul de ce tip de jucator ai ajuns,no,presupanand ca mai esti jucator de Grepo,nu de Alba-Neagra).
 

cristi.89

Membru
ce o ajuns jocu asta,injuraturi,spioni platiti pe gold,admnini baneaza dupa bunul lor plac,parca ti scarba sa intri pe joc
si ne miram ca pe un servar de la deschidere dupa doua luni mai joaca maxim 1000 de jucatori e lux daca sunt atatia
joc de vreo 4 ani dar nu am vazut vreo alianta sa joace fara pact,(alianta mare plus academie),acuma e la moda pact cu toata harta,sau iti faci 5 academii,si ne intrebam de ce la final de lume ajunge numai o singura alianta(ce farmec mai are sa joci)
nu are rost sa dam vina uni pe alti ,ca asa fac toi,cine se misca mai repede castiga:)))
 

DeletedUser4901

Guest
si noi deabia invatam sa scrim. Iti dai seama ce diferenta mare este ,nu?


okok.gif
 

DeletedUser12202

Guest
daca ti-as da un raspuns,nu ar fi pe placul tau.
Ma bucur ca vrei sa ma ferestii de ...neplaceri.Dar,sunt...vaccinata aici,pe Grepo(din pacate).Poti sa-mi raspunzi la intrebare.Inteleg,accept raspunsurile,fac si ...greseala sa recunosc daca eu am gresit.
 
Sus