Poftiți la ... spam!

  • Autor subiect DeletedUser1411
  • Data de început

DeletedUser4901

Guest
ce lake flausat , sper si u sa fi vacantza si sa trezesti dimineatza cu notificari pe telefon . de abia sa poti sa te loghezi eliminandu te cnv tot timpul si cu nave pe toata granitza adica peste 10 orase si acum sa fi banat si nesimtitul ce a intrat pe cont sa nu aiba o treaba nici macar ban.

mysli.gif
mysli.gif
mysli.gif
 

DeletedUser12202

Guest
bla bla bla....

altceva?
Acum chiar ai sarit calul si nu am nervi sa trec cu vederea sau sa tac!!! Pe langa faptul ca joci si te comporti f.corect-eu nu inteleg cum de de ai fost banat,taci !Unii din noi ne cunoastem colegii,nu doar ca si camarazi de Grepo,ci ca si oameni !Facem si astfel de...greseli !
Si mesajul primit de mine de pe contul spart il dedic tuturor Piratilor !TUTUROR !Si celor de caracter si jucatorilor corecti !"Cand te bagi in laturi te mananca porcii ",asa m-a invatat bunica
 

DeletedUser13949

Guest
Fa-le ticket si ii rezolvi !
Hmm... poate se fac si cu un ban atacabil :)
 

DeletedUser12202

Guest
Taraziu,nu banul lor conteaza ci colegul care a renuntat...
Era in vacata,i s-a intrat pe cont,i s-a anulat vacanta,i s-au trimis trupe sprijin la pirati si i s-au bagat nave pe orasele de granita.A observat,ne-a anuntat si a iesit din alianta pt a nu se mai avea aces la forum.Dupa,de pe contul lui s-au dat genul acesta de mesaje.
S-a facut tiket.Mi-ar pace sa stiu cine era pe cont(IP) la trimiterea mesajelor.Sper ca admini sa fie f.stricti si sa rezolve problema.
In ce secol suntem ?ma gandeam ca folosim toti apa,sapunul si am scapat de jeg !
 

DeletedUser15344

Guest
pacat....

deja ma simt naspa :)))


revi tu din ban , noi 2 o sa avem o problema ca prea te kaki pe tine si esti o prastie de jucator :) te a cucerit paana si dracul mort si numai cu figuri si basini ai in tine de unde atatea nu pot sa imi dau seama .....

asta se si lauda ca a fost atacat de alien cu tot defensivul defapt de xSebastianRegele pe contul lui
6077ceeb0194455ba9ba5f5e2598272f.png
 

DeletedUser15344

Guest
38afd4b863ec4f6ea443704b1932c65e.png


nava la sageata voastra :))))

5d9b68e50a1c4eb591b0a9c09f8567da.png



oras ce l a luat de la alin pe sustache defapt in ambele orase sunt deja nave de la noi :)))) csf ...

-editat-

grupa invincibila cum spunea un anonim acum cateva zile :))))



... defapt cand ati bagat voi o nava pe timp de zi ca tot ce ati bagat ati bagat la 3 4 dimineatza sau / plus cu sageata :)))

si noi va dam asedii din toate pozitiile :) saracul sorinel a dat 3 circulare pt asediul asta cred :)))))
 

DeletedUser12202

Guest
E trist daca ai ajuns sa te repeti si nu mai ai...vorbele la tine.....Paranteza : e trist cand liderul unei aliante trimite atac cu 7 harpii pe o cucerire de-a noastra si-si lasa colegii sa rezolve situatia.

E trist ca macar aici nu putem rade si glumi,ca adevarati colegi de Grepo,cum de altfel suntem,indiferent de tabere.
E trist ca nu avem capacitatea de a recunoaste o gresela sau un merit.
E trist cand vorbeste goldul(increderea si posibilitatile pe care le ofera)nu omul.
E trist cand se baga atatia bani pe un joc dar,nu stiu cati din potentii de aici,dau un SMS de 2 euro pt.un caz disperat,copii care au nevoie de operatii care sa le redea speranta la viata,etc...
E trist...
 

DeletedUser14765

Guest
e25496b34ffc4456b742d73c98a3c8f3.png

De astea de ce nu zici nimic biluta :)), unde e zmeul de Rythen acum ? Va dau nave pe banda rulanta si nu zici nimic :)). Spune si cum v-ati bagat cu permanent pe insula cu mine. Urmezi Iulica sa te pregatesti de stergere :)) ca doar nu mai are rost sa joci daca iei nava de la o dormeza ca mine :(.
 

DeletedUser4901

Guest
e25496b34ffc4456b742d73c98a3c8f3.png

De astea de ce nu zici nimic biluta :)), unde e zmeul de Rythen acum ? Va dau nave pe banda rulanta si nu zici nimic :)). Spune si cum v-ati bagat cu permanent pe insula cu mine. Urmezi Iulica sa te pregatesti de stergere :)) ca doar nu mai are rost sa joci daca iei nava de la o dormeza ca mine :(.


stai ca revine si baiatu' in 54 ,apoi vezi ce fericiti vor fi baietii:))

va fi "dezmat" pe toate maraile:)))))))))

PS: e prima lume de cand joc grepolis unde comentez pe forum,chiar imi face placere sa ma distrez cu colegii pe seama lui biluta si a Simonei:)))sunt 2 jucatori foarte vorbareti...:)))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14765

Guest
stai ca revine si baiatu' in 54 ,apoi vezi ce fericiti vor fi baietii:))

va fi "dezmat" pe toate maraile:)))))))))

PS: e prima lume de cand joc grepolis unde comentez pe forum,chiar imi face placere sa ma distrez cu colegii pe seama lui biluta si a Simonei:)))sunt 2 jucatori foarte vorbareti...:)))))
Momentan ca dupa ce i-o infig sa vezi ce vorbaret o sa mai fie biluta
 

DeletedUser15344

Guest
bai lake ca sa imi bagi tu mie 7bal nava trebuie sa ai minim 2 3 atacuri la secunda plus la fel 4 5 sprijiniri la secunda si ai uitat ca ai trimis una nu ai trecut de cea ce era pe oras :))))) vorbesti cu 7bal ma gasco sau chinuit friends sa imi ia oras cu 3nave in decurs de 0 ora nava de la patrik18 nava de la cristi.89 si ca intrun final sa mi o bage pe bonus prandeli si eram izolat cu orasul pai tu vrei sa imi bagi nava unde sunt cu 20 orase nu esti sanatos :)))

si lui gabi dc nu spui cum i ai luat orasele dupa ce sa lasat el de grepolis i le ai luat asta fiind sageata si de asta sau si bagat in permanent cei de pe insula ca esti sageata asta si logic cum am spus tu nu te ridici la stadiul de sageata esti asa de slab ca aseara ti a prins dudu 3nave in port :))) in locul tau nici nu deschideam gura . pe mn ma tine de aceea si si sunt tare in gura ca ma tine in tot ce afirm dar pe tn ??? esti un limbric esti 0 barat . nu treci de stadiul jucator de duzina :))) sageata vietii dar tu inca spera sa pierd oras si sa sterg si daca pierd oras ce ?? am mai pierdut si l am felicitat pe prandeli cum sau comportat la actiunea aia intreabal . ma repet esti 0 in fatza mea esti doar un limbric .

lyvyu79 tu taci din gura ca iar ti a luat oras dracul mort te terorizeaza ala :)))) mai ti minte cate orase ti a luat ???
 

DeletedUser12202

Guest
stai ca revine si baiatu' in 54 ,apoi vezi ce fericiti vor fi baietii:))

va fi "dezmat" pe toate maraile:)))))))))

PS: e prima lume de cand joc grepolis unde comentez pe forum,chiar imi face placere sa ma distrez cu colegii pe seama lui biluta si a Simonei:)))sunt 2 jucatori foarte vorbareti...:)))))

Ma bucur ca va ofer momente de distractie.WOW,ce buna sunt -ar trebui sa-mi multumiti (cred ca va plictiseati fara mine )!!!Macar atat.Concluzia asta da si masura...omului :).Ai ales sa te distrezi,nu sa gandesti(se intelege,nu toti au cu...ce,pt.asta va distrati in grup),corectitudinea si rspectul de sine,mai nou sunt...caterica ...Corect.Radeti dragilor cat puteti,nu-i bai,fiecare pasare pe limba ei moare.
Cum spunea Eminescu ?" E usor a scrie versuri cand nimic nu ai a spune/insirand cuvinte goale...."
Si,apropo,in disputa dintre...noi,sunt defavorizata !Sunt fraiera care nu a fost...banata,nu sunt...coool,nu-s in trend :(! Nu-i corect !Intr-adevar,va sunt inferioara rau de tot !!!Mi-e rusine mie ca trebuie sa va coborati la nivelul meu :(.Ma gandesc ce sa fac,sa fiu banata,sa va fiu cat de cat egala...sa dau god ?nu am,pot minti,dar eu nu mint(nici macar pe un joc) ;sa vorbesc porcos ?nu pot,nu stiu,nu vreau ;sa-mi mai fac cateva conturi ?nu-mi sta in caracter,plus,ma bucur ca am timp de unul.
Sa-i rog pe admini sa ma baneze ca sa fiu in rand cu....lumea buna ???Nu-i deranjez cu prostii.
Deci,regret,va trebui sa va coborati la nivelul meu !Apropo,pana acum am avut noroc,nu a functionat...elevatorul :).
Dar,ma deranjeaza,un picut,sa fiu subiect de distractie...la voi.Sunt femeie,ce naiba !Voi profita de asta si-mi voi contacta preietenii,am f.multi la voi,oameni de caracter,nu de caterinca.Vedem cine rade la urma.
 

DeletedUser12202

Guest
Dar,mesajul acesta primit de mine ,de pe cont spart :
-editat-
vi-l dedic voua.Am facut tiket,pt.IP de pe care s-a dat.Sper sa se afle cine este neardentalul de pe joc,neputiinciosul care se exprima asa.Rade dragule si te distreaza cu colegii,sunt colegii tai,spune-mi cu cine te insotesti ca sa-ti spun cine esti !Fii mandru !Voi cultivati...buriene.
Mi-e mie rusine pt colegii de caracter de la voi !Dar....
De acum,vorbeste singur,e fain.Mie mie sila,asa ca prefer...buda !E mai utila,mai curata,mai placuta.
Spor la spam,spor la joc,spor la caterinca.
Si radeti dragilor !!!!
 

DeletedUser15344

Guest
Dar,mesajul acesta primit de mine ,de pe cont spart :
-editat-
vi-l dedic voua.Am facut tiket,pt.IP de pe care s-a dat.Sper sa se afle cine este neardentalul de pe joc,neputiinciosul care se exprima asa.Rade dragule si te distreaza cu colegii,sunt colegii tai,spune-mi cu cine te insotesti ca sa-ti spun cine esti !Fii mandru !Voi cultivati...buriene.
Mi-e mie rusine pt colegii de caracter de la voi !Dar....
De acum,vorbeste singur,e fain.Mie mie sila,asa ca prefer...buda !E mai utila,mai curata,mai placuta.
Spor la spam,spor la joc,spor la caterinca.
Si radeti dragilor !!!!

pai e simplu se stie cine a fost pe cont -tichetul facut de alexuts21 care na avea mustrarii de constiinta si si a dat si el seama ca a gresit si ca alien nu merita lucrul asta
f52c2db27c6747f795cc22864ec372cc.png



7a74e6531449420b930f865f6930bd27.png


plus chiar el recunoaste si se si lauda cu fapta lui mareata

d3752753ce6149c5900947ece201fffd.png




dar admini tot nu fac nimic, nu stiu ce dovezi mai mult de atat doresc ....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16087

Guest
pai domnu' ionkiler e prieten cu piratii ai cam multe pretentii
 

DeletedUser12202

Guest
Ionkiler este corect,indiferent de simpatii,haideti sa fim seriosi !
Si doar pe vorbe nimeni nu face nimic.Eu am cerut simplu sa se verifice de pe ce IP am primit acel mesaj.Sunt convinsa ca o vor face,cum sunt convisa ca nu este f.simplu.
 

DeletedUser14872

Guest
Ionkiler este corect,indiferent de simpatii,haideti sa fim seriosi !
Si doar pe vorbe nimeni nu face nimic.Eu am cerut simplu sa se verifice de pe ce IP am primit acel mesaj.Sunt convinsa ca o vor face,cum sunt convisa ca nu este f.simplu.


pai ...... dincolo de cearta ca la usa cortului pe topic pe care nu o mai pun la socoteala sau limbajull elevat demn de toata mandria mai vin si eu cu o intrebare ....

si daca se baneaza ip=ul jucatorului ce am facut ?

majoritatea dintre abonatii la internet au i p dinamic adica pentru cei care nu au asa multe notiuni la fiecare sesiune de conectare la net se schimba i p -ul ....mai punem la socoteala si faptul ca exista pe tot cuprinsul internetului programele care sa schimbe i p -ul .....tot nu vad utilitatea banarii i p -ului ca-ti vine baiatul cu altul si degeaba l-ai banat pe i p ....corectati-ma poate gresesc eu si mai tre sa mai invat ...
 
Sus