Petitie - Schimbare sistemului de cucerire

  • Autor subiect DeletedUser14960
  • Data de început

DeletedUser16785

Guest
Paturile ai ramas cu traume de pe farsala :)))) 2 luni app sa ma tineti si pe mine si pe altii colegi in fake uri si sa nu ne jeneze cu absolut nimic te cred si eu ca ai ramas traumatizat.
 

DeletedUser16300

Guest
ti se pare ca te-am corectat cumva?=))esti prost rau frate,nu corectez fiecare greseala,doar daca ai de tinut un discurs:)),gen ...discursul lui Ionut:))
Îți știam deja răspunsul, ce sa zici acum și tu.)) dacă tăceam făceai pe viteazul, ca ți-ai luat-o, ai rumegat o scuza, eu prostul tu deșteptul))))
 

DeletedUser6507

Guest
Paturile ai ramas cu traume de pe farsala :)))) 2 luni app sa ma tineti si pe mine si pe altii colegi in fake uri si sa nu ne jeneze cu absolut nimic te cred si eu ca ai ramas traumatizat.
Eu traume?=))) da si mie vocalele cand te-am injurat eu sau mesajele cand am injurat sa vad ce traume am avut=)),cred ca tu ai ramas cu traume:).Iar eu am spus ca mai mult se baga gold pe server vechi,normal era sa se deschida cu revolta viteza 4,deoarece calydon a fost inainte de farsala,farsala sa terminat repede deoarece era cu dominatie,iar calydon se terminase mult mai greu deoarece erau minunile,si dureaza mai mult pana intra sa se faca minunile.Dar ce stiti voi matematica,pamatufe:).
 

DeletedUser6507

Guest
Ăștia sunt frustrați iuli ca intra wild iar,și probabil vroiau și ei o lume unde sa poată cuceri ceva ceva,))))
Am zis eu cv despre ce lume se deschide ce sistem,daca e sa joc eu pot juca pe ambele sisteme,nu ma doare mana,doar chef sa am;),mi indiferent de sistem si ce alianta intra.
 

DeletedUser16300

Guest
Am zis eu cv despre ce lume se deschide ce sistem,daca e sa joc eu pot juca pe ambele sisteme,nu ma doare mana,doar chef sa am;),mi indiferent de sistem si ce alianta intra.
a pronunțat cineva numele tău cumva? Ca sa te simți atacat. Am zis ăștia, nu asta(paturile)
 

DeletedUser6507

Guest
Sa vezi ce bâtă ii dau lui Zapacita:)),ii dezumflu rotile ca o sa mearga numai lipa lipa=)).
 

DeletedUser16785

Guest
Eu traume?=))) da si mie vocalele cand te-am injurat eu sau mesajele cand am injurat sa vad ce traume am avut=)),cred ca tu ai ramas cu traume:).Iar eu am spus ca mai mult se baga gold pe server vechi,normal era sa se deschida cu revolta viteza 4,deoarece calydon a fost inainte de farsala,farsala sa terminat repede deoarece era cu dominatie,iar calydon se terminase mult mai greu deoarece erau minunile,si dureaza mai mult pana intra sa se faca minunile.Dar ce stiti voi matematica,pamatufe:).
doamne ce dobitoc esti :)))))))))
Bai inteligentule . ce treaba are care lume e deschisa prima proastooooo ca si baris e deschisa de 2 ani ca sa o luam asa :))))))) tine de setarile ei :))))). Conteaza lumea care se inchide ca Farsala e lume inchisa deci jucatori care activau acolo nu mai aveau lume unde activa , pe cand Calidon cred ca si acum se joaca nu ? adica nu sunt jucatorii lumii alea pe din afara . Si la fel de petarda e si ala care ti a dat like :))))).
 

DeletedUser16410

Guest
Numai nume cu greutate se trezesc pe aici...paturile rezz...deastia ce au in spate o adevarata istorie ce e drept..paturile cu apelurile lui la 1 2 noaptea si fake-urile si rezz...nici nu mai are rost sa zic...un stresat si jumatate :))
 

DeletedUser6507

Guest
Numai nume cu greutate se trezesc pe aici...paturile rezz...deastia ce au in spate o adevarata istorie ce e drept..paturile cu apelurile lui la 1 2 noaptea si fake-urile si rezz...nici nu mai are rost sa zic...un stresat si jumatate :))
Lord,cand iti dau un pumn in piept iti aplauda umeri,de asta ce zici?te-a pus www.ma-ta.ro sa-mi faci o caracterizare de vi aici sa vorbesti despre mine si nu despre server?
 

DeletedUser6507

Guest
doamne ce dobitoc esti :)))))))))
Bai inteligentule . ce treaba are care lume e deschisa prima proastooooo ca si baris e deschisa de 2 ani ca sa o luam asa :))))))) tine de setarile ei :))))). Conteaza lumea care se inchide ca Farsala e lume inchisa deci jucatori care activau acolo nu mai aveau lume unde activa , pe cand Calidon cred ca si acum se joaca nu ? adica nu sunt jucatorii lumii alea pe din afara . Si la fel de petarda e si ala care ti a dat like :))))).
Farsala se finalizase rapid deoarece era sfarsitul jocului "dominatia",de asta normal era sa fie calydon,degeaba spui ca nu e inchis calydon,sau ce vb pe acolo,atata timp cat minunile sunt gata nu mai ai ce sa ii faci... jucatori incep sa se lase.... era alta treaba de se puteau cuceri minunile sau cv... sau minunile sa se poata face doar "in centrul harti" atunci jocul era interesant,dar asa faci in nucleul aliantei.. si lumea aia nu se mai termina decat ... plecand jucatori de pe server....
 

DeletedUser14960

Guest
Lord,cand iti dau un pumn in piept iti aplauda umeri,de asta ce zici?te-a pus www.ma-ta.ro sa-mi faci o caracterizare de vi aici sa vorbesti despre mine si nu despre server?

Pff... acum chiar ai aratat ca esti frustrat. Bravo
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser16785

Guest
Ma aschilopatule , tie iti este frica sa iesi noaptea din casa pana la Wc ul din fundul curtii si vrei sa dai pumnii in piept la alti :))).
 

DeletedUser16410

Guest
Lord,cand iti dau un pumn in piept iti aplauda umeri,de asta ce zici?te-a pus www.ma-ta.ro sa-mi faci o caracterizare de vi aici sa vorbesti despre mine si nu despre server?
din mama copac ce poate sa iasa?decat copil copac asa ca tine...cred ca ii e mila de ce a crescut in casa ma..Fiinta mai retardata ca tine nu am vazut pe jocul asta sincer...si sunt destui..in frunte cu rage, bila si multi altii.dar ei se mai dau pe brazda...in schimb tu? tu te duci ca bolovanul la fund.Antisocialul drecu ca esti cat o scobitoare si vi si imi zici mie ca de imi dai un pumn ti se rupe mana ma aschiuta
 

Bufnitzel

Membru
doamne ce dobitoc esti :)))))))))
Bai inteligentule . ce treaba are care lume e deschisa prima proastooooo ca si baris e deschisa de 2 ani ca sa o luam asa :))))))) tine de setarile ei :))))). Conteaza lumea care se inchide ca Farsala e lume inchisa deci jucatori care activau acolo nu mai aveau lume unde activa , pe cand Calidon cred ca si acum se joaca nu ? adica nu sunt jucatorii lumii alea pe din afara . Si la fel de petarda e si ala care ti a dat like :))))).
Avem vreo problema 8 clase ?
Eu nu ti-am atribut nici o calitate de genul, te-as ruga sa nu o faci nici tu la adresa mea
 
Sus