Petitie - Schimbare sistemului de cucerire

  • Autor subiect DeletedUser14960
  • Data de început

DeletedUser13143

Guest
De nu intră demos cred că pot bifa cei din wild servarul câștigat :))) am impresia că o să jucați intre voi servarul asta ;)
 

DeletedUser16335

Guest
Bai mizerie de 7bila, te iei de altii ca isi sustin parerile despre ce lume merita sa fie deschisa si cu ce setari, n-a mai deschis asediu n-a avut sens sa joci ca nu poti juca singur cu goldul tau, este? Vor oamenii lume cu revolta pentru ca unii mai fac si altceva decat sa transpire pe forum dupa o lume cu asediu, te bucuri ca e asediu ca acum vei putea sa joci ca un “erou” al jocului sau ce? Astepti sa bagi nave noaptea cand omul nu are timp de tine sau? Membrii forumului, aproape la fel de patetici toti ca si adminii. “S-au incurcat cand au scris setarile, de aia a fost prima data revolta, apoi asediu” adevarul este ca cele 2 cuvinte seama destul de mult
 

DeletedUser16785

Guest
De nu intră demos cred că pot bifa cei din wild servarul câștigat :))) am impresia că o să jucați intre voi servarul asta ;)

Totusi speram sa avem un adversar pe masura indiferent ce aliante v or intra .
Sa castige cea mai buna .
 

DeletedUser16335

Guest
Astia care vor asediu, va place sa fiti numarul 1 in topuri sa se vada cine e mare si bun, este? Facem atac ca disperatii si rupem cardul de credit sa ne aratam talentul la un amarat de joc care iti cere doar putina atentie, luptele fiind simulate...
 

DeletedUser13143

Guest
:))) câtă dragoste :))) in mod normal ți-aș da dreptate la ce ai scris despre bila dar legat de nave , gold și alte lucruri poți face petiție că navele sa se poată da doar intre 10/18 in rest sa fie pace :))) la hold sa nu poți băga de cât 1000 pe lună și tot așa că să poată juca tot omul :))
 

DeletedUser16335

Guest
Si crezi ca adminii vor accepta? Asta e afacerea lor, ei din goldisti traiesc. Nu vedeti ca se deschide lumea, sunt aproape 3000 de oameni sau mai multi, iar dupa raman 200-300 ca restul au facut comert pt gold
 

DeletedUser6507

Guest
Astia care vor asediu, va place sa fiti numarul 1 in topuri sa se vada cine e mare si bun, este? Facem atac ca disperatii si rupem cardul de credit sa ne aratam talentul la un amarat de joc care iti cere doar putina atentie, luptele fiind simulate...
macar aici sa-l rupa ca daca intra la englezi incep sa planga:)) ca nu cunosc limba:))
 

DeletedUser13143

Guest
De când au băgat instantele a ajuns afacere . Nu putem judeca pe x sau y va baga gold pt că pur simplu au bani suficienti . In grupul in care jucam erau 2 care pt ei 2 oferte de gold mari erau echivalentul la un pachet de țigări pt mine :))
 

DeletedUser16785

Guest
Bai mizerie de 7bila, te iei de altii ca isi sustin parerile despre ce lume merita sa fie deschisa si cu ce setari, n-a mai deschis asediu n-a avut sens sa joci ca nu poti juca singur cu goldul tau, este? Vor oamenii lume cu revolta pentru ca unii mai fac si altceva decat sa transpire pe forum dupa o lume cu asediu, te bucuri ca e asediu ca acum vei putea sa joci ca un “erou” al jocului sau ce? Astepti sa bagi nave noaptea cand omul nu are timp de tine sau? Membrii forumului, aproape la fel de patetici toti ca si adminii. “S-au incurcat cand au scris setarile, de aia a fost prima data revolta, apoi asediu” adevarul este ca cele 2 cuvinte seama destul de mult
Bai lake care e problema ta ?
Normal sa ma bucur ca e asediu cand de cand sa inchis farsala nu mai este lume unde pot activa , vrei revolta ai Kos care nu e deschisa de nici o luna , sau acolo e competitia prea mare .
Scriei lui Stil ca el a gresit , nu eu .
Si prietene pt mine goldul este bonus , ai ceva sa imi demonstrezi voi fi pe lumea asta vino si umileste ma in harta scoate mi jocul din cap si tu si cateii astia care dati din gura pe aici .
Si mizerio tu si restul ma scoateti erou si imi faceti statuii tot scriind despre mine :))).
 

DeletedUser6507

Guest
Bai lake care e problema ta ?
Normal sa ma bucur ca e asediu cand de cand sa inchis farsala nu mai este lume unde pot activa , vrei revolta ai Kos care nu e deschisa de nici o luna , sau acolo e competitia prea mare .
Scriei lui Stil ca el a gresit , nu eu .
Si prietene pt mine goldul este bonus , ai ceva sa imi demonstrezi voi fi pe lumea asta vino si umileste ma in harta scoate mi jocul din cap si tu si cateii astia care dati din gura pe aici .
Si mizerio tu si restul ma scoateti erou si imi faceti statuii tot scriind despre mine :))).
Nu e nevoie sa ti-l scoata cineva jocul din cap=)),ti l-am scos eu;)),dupa ce o intrat nava lin si bland... eriniile pierdute:(,grifoni batuti de pietre... oras pierdut ... nici drq nu a atacat=)),injuraturi la adresa mea,block mie;)),deci... lasa tu pe alti... ca esti doar un miel,acu ca se apropie sarbatoarea de Pasti:).
 

DeletedUser16335

Guest
Care e problema mea? Nu o mai zic din nou, daca mi-ai citit mesajul anterior ai avut sansa sa o intelegi, deduci, cum vrei tu.
Pe langa asta, ce am eu sa iti demonstrez eu tie ma? Crezi ca dupa 5 pagini de discutii am inceput sa scriu ceva doar de dragul de a ma baga tu in seama in cele din urma sau ce impresii ai? Lumea de asediu, daca chiar esti curios de ceea ce se intampla, se desfasoara toate aproape la fel. De ce nu e benefica lumea cu asediu? Nu toti au timpul tau liber de somer sau sofer de tir sa stea pe joc, iar pe langa asta daca din referinta la gold tu asta ai inteles, e clar ca nu avem cu cine. Pai ti-am interzis eu sa bagi gold? Baga tata cat gold vrei, dar la final nici tu, nici eu si nici colegii de pe forum nu au nimic de castigat. Iar ca o incheiere, normal ca ma adresez tie “eroule” pentru ca tu esti cel care face gura mare pentru asediu, cui mortii ei de treaba sa ma adresez, celor care au cerut revolta, adica o lume cu model de cucerire admisibil tuturor? Faceti frate atunci 2 lumi, una pentru voi, sa va rupeti banii si timpul intre voi si una pentru noi, oamenii normali, care joaca de placere nu ca sa isi faca o “reputatie” sau “nume” intr-un joc de browser=]]]
 

DeletedUser16335

Guest
Cu cat discut mai mult cu tine, am tot mai mult impresia ca succesul pe o lume de joc pentru tine inseamna o realizare pe plan profesional, ma insel?
 

DeletedUser16785

Guest
Nu e nevoie sa ti-l scoata cineva jocul din cap=)),ti l-am scos eu;)),dupa ce o intrat nava lin si bland... eriniile pierdute:(,grifoni batuti de pietre... oras pierdut ... nici drq nu a atacat=)),injuraturi la adresa mea,block mie;)),deci... lasa tu pe alti... ca esti doar un miel,acu ca se apropie sarbatoarea de Pasti:).
:))))))) Daca la tine sa imi prinzi cateva erini si cativa grifoni la 3 dimineata eu fiind mort inseamna sa imi scoti jocul din cap spune multe :))))) Si orasul l am pierdut in fatza lui bibanu tot atunci la 3 noaptea :)))) Nu sa atacat pt ca era cu sageata bibanu fiind sageata noob :))))) . Si iti luam morti pt alea 2 luni de fake uri ce mi ai dat :)))))))) nici nu meritai :)))) .
Asta e cea mai mare realizare din viata ta ca mi ai rupt niste erini si niste grifoni si ai facilitat intrarea navei lui bibanu ,waw :))))
 

DeletedUser16335

Guest
A fost propusa o lume in care goldul sa iti poata cumpara doar premium. Ghici ce, a fost refuzata. Oare de ce? Voi in loc sa sustineti jocul cat mai echilibrat va place sa va amagiti singuri in aur, fiind din start net superior oricui
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15868

Guest
Jocul pe asediu este un joc de viteza ,dormi o iei in freza ,nu ai timp o iei in freza ,nu intri la alarma o iei in freza ,aici nu ai timp 12h ori 24 h sa te pregatesti de nava cat tine revolta ori furiia.aici 4 h este mult deja este oras pierdut .
 

DeletedUser15868

Guest
Eu nu pot sa joc pe revolta .nu am rabdare sa stau pe un joc cu revolta am incercat ,dar fara rost .nu judec pe nimeni dar trebuie sa fie mereu o lume cu revolta si una cu asediu . Nu se poate sa fie 2-3-4 cu revolta numa si joaca numa 150 de jucatori pe o lume .si pe asediu 0 lumi deschise .
 

DeletedUser16785

Guest
Care e problema mea? Nu o mai zic din nou, daca mi-ai citit mesajul anterior ai avut sansa sa o intelegi, deduci, cum vrei tu.
Pe langa asta, ce am eu sa iti demonstrez eu tie ma? Crezi ca dupa 5 pagini de discutii am inceput sa scriu ceva doar de dragul de a ma baga tu in seama in cele din urma sau ce impresii ai? Lumea de asediu, daca chiar esti curios de ceea ce se intampla, se desfasoara toate aproape la fel. De ce nu e benefica lumea cu asediu? Nu toti au timpul tau liber de somer sau sofer de tir sa stea pe joc, iar pe langa asta daca din referinta la gold tu asta ai inteles, e clar ca nu avem cu cine. Pai ti-am interzis eu sa bagi gold? Baga tata cat gold vrei, dar la final nici tu, nici eu si nici colegii de pe forum nu au nimic de castigat. Iar ca o incheiere, normal ca ma adresez tie “eroule” pentru ca tu esti cel care face gura mare pentru asediu, cui mortii ei de treaba sa ma adresez, celor care au cerut revolta, adica o lume cu model de cucerire admisibil tuturor? Faceti frate atunci 2 lumi, una pentru voi, sa va rupeti banii si timpul intre voi si una pentru noi, oamenii normali, care joaca de placere nu ca sa isi faca o “reputatie” sau “nume” intr-un joc de browser=]]]
Tovarase .
1. Numele voi mi l ati facut ma :)))) tot scriind despre mine . Daca ma intresa reputatia probabil eram un mielusel dar dupa cum vezi mi se rupe .
2. Fiecare cu viciile lui , tu posibil sa fumezi , bei , sau mergi la femei ,sau pariezii , sau eu stiu ce alt viciu ai tu , singurul meu viciu e grepolisul cine esti u sa ma judeci ?
3. Au cerut revolta Cracile sau cum s o numi alianta aia de pe Calidon , jucatori care multi dintre ei i am vazut si pe kos , dar ma gandesc ca pt ei acolo fiind competitie prea mare e cv normal sa caute o lume mai accesibila pt ei .
Nu am vazut un jucator de revolta care sa fi auzit de el sa zica , ca vrea revolta , cred ca pt ca toti sau majoritatea jucatorilor buni de revolta sunt pe kos si gella :) .
Iti repet si tie cauti lume cu revolta este lumea kos care este deschisa de nici o lume .
4. Prietene poti sa ai tot goldul din lume degeaba daca nu sti sa joci ex. Codroutza .
Ca sa fi in top trebuie sa ai timp disponibil si chef de joc .
5 .Tot o dati pe gold sunt zeci de jucatori care nu au gold de premium si sunt top . Sunt satul pana in gat de jucatorii din astia ca si tine care doar gura sunt de ei , care arunca cu vorbe in stanga si in dreapta si sunt vai de steaua lor in harta .
 

DeletedUser6507

Guest
:))))))) Daca la tine sa imi prinzi cateva erini si cativa grifoni la 3 dimineata eu fiind mort inseamna sa imi scoti jocul din cap spune multe :))))) Si orasul l am pierdut in fatza lui bibanu tot atunci la 3 noaptea :)))) Nu sa atacat pt ca era cu sageata bibanu fiind sageata noob :))))) . Si iti luam morti pt alea 2 luni de fake uri ce mi ai dat :)))))))) nici nu meritai :)))) .
Asta e cea mai mare realizare din viata ta ca mi ai rupt niste erini si niste grifoni si ai facilitat intrarea navei lui bibanu ,waw :))))
pai nu asta face un jucator?=))dc sa bag nava eu ,daca am sageata langa mn,de aia l-am adus acl,logic nu?:))
L-ati adus si voi pe Steve Vulpoiu,sa bage nave,cand il puneati sa trimita nava,sfarstea scafandru,cred ca de 7-8 ori numai scafandru se facea:))
 
Sus