Petitie - Schimbare sistemului de cucerire

  • Autor subiect DeletedUser14960
  • Data de început

DeletedUser6507

Guest
asa arata insula:, sa nu uitam faptul ca aveti si sageti , esti penibila Natasa

0e28730ca4

cdea68228a
2fb2837938
sa-mi dai si mie un oras pe insula aia.
 

DeletedUser16785

Guest
Cred ca tu esti cel mai prost=))),"lumile cu asediu se castiga cu mult deff si pe revolta cu mult atac"=))),esti cel mai prost baiatule,de ce?Cum poti sa spui ca pe lumile cu revolta se castiga cu mult atac,pai si orasele cum le protejezi daca ai mult atac prostalaule;)),cuceresti 1 oras cu full atac si pierzi 2,esti prea tampit sa spui asemenea tampenie.Pe revolta ai nevoie de aparare sa poti proteja orasele ce le cuceresti sa ai pentru pentru permanent sa nu primesti revolta,ca daca se face o actiune intr-o zi,si tu esti full atac sau aveti putin deff,stii cum piezi peste 10-15 orase?pocnind din degete,cand pe asediu se poate juca mixt,ori mai mult atac cu conditia sa intemeiezi sau sa cuceresti interne,ori full deff,cu conditia sa intemeiezi sau sa cuceresti de la inamici...poti juca cum vrei:)


iesi dreacu ca esti petarda .
de asta nici nu te ridici mai mlt de nivelul de jucator de sezon.

Intreaba un jucator bun de revolta si o sa vezi ca gen din 50 orase minim 30 are pe ele atac.
pe cand pe asediu invers.
 

DeletedUser6507

Guest
=)),prietene eu am jucat pe revolta si stiu cum e prostalaule,pe tn nu te-am vazut sa activezi,intreaba jucatori din CLA sau orice alianta vrei tu,sa vedem ce iti raspund,Slevin din 40de orase 25+ a avut numai bireme cand se bateau cu Caini si deathrow si tu imi spui mie ca cine are mai mult atac castiga,pai prostule,poti sa ai mult atac,cuceresti orase,ok,dar cum le protejezi cu atacul?ca depinde si cu cine te bati,degeaba tu faci full atac ca sa demonstrezi ca ataci si alianta te sustine cu deff,asta e alta treaba.Dar tu esti prea prost,si tu pe lumea asta ce ai sarit in centrul marii m45?iti era frica ca intra demosul si sa poti lasa dormezele in spate?si sa vina jucatori activi pe granita?=))
 

DeletedUser6507

Guest
iesi dreacu ca esti petarda .
de asta nici nu te ridici mai mlt de nivelul de jucator de sezon.

Intreaba un jucator bun de revolta si o sa vezi ca gen din 50 orase minim 30 are pe ele atac.
pe cand pe asediu invers.
Si nu sunt jucator de sezon:),ma joc cand am chef,cand ma plictisesc stau intr-un oras si mai intru la alarma daca e cv,nu stau ca tine si joc cate o lume pe an.
 

DeletedUser6507

Guest
Ai doamne.....un sfert de neuron da lectii, jucatorilor de revolta cum se joaca pe revolta...
Incap toate informatile alea in sfertul ala de neuron ?
Aaaa, gata m-am prins...ai si tu hard extern :(
Te-ai referit la Ionut?:))
 

DeletedUser16785

Guest
Sau cam speriat de tine... neinfricatule, mondialule, razboinicule... bestie ce esti
smiley_emoticons_lol.gif


Acum, revenind la lucruri mai serioase, oamenii mai au si alte prioritati, nu totul se rezuma la acest pisat de joc! Daca pentru tine totul se rezuma la acest joc... este fix problema ta.. iar daca tie iti place sa stai vara pe joc, cu telefonul in mana... atunci DIN NOU este doar problema ta.

Pe langa asta, familia demos ( inca ) este angrenata pe 2 servere care ( INCA ) nu sau terminat, mai este de jucat, asa ca mai intai terminam ce am inceput!

Ps. Demosul nu intra pe un server doar pt ca asa vrea x sau y.. sau doar pentru orgoliu. Am depasit de mult aceste lucruri! Noi daca intram, intram sa ne mai bucuram de acest joc, sa mai schimbam o vorba, sa ne simtim bine.. atat cat se poate!

In rest, numai bine si spor pe viitor!


Taci dreaq ca v ati cacat pe voi de frica cand va acceptat Wild provocarea . Doar gura e de voi !
Defapt ce vorbesc va incurca Sons'ul fake pe idalium cu Methodul . Ce ai spus decat sa intram impotriva Wild sa ne umileasca aia mai bine o dam ca e vara , ca nu avem timp s.a :))))) .Cred ca pe 1 iunie incepe un fel de pace pe idalim ca sa nu stati vara cu telefonul in mana :)))))).
 

DeletedUser16300

Guest
Ba nene lumea cu revolta e simpla, nu știu ce dracu comentează ăștia care habar au, va spun eu 3 jucători intrați care cunoaște jocul de revolta nu pierd absolut nici un oraș, fie ca joaca împotriva la toată harta, se fac schimb de orase intre ei în momentul când s-a luat revolta,nu știu ce dracu vb voi de revolte când habar aveți sa jucați oe revolte, ați jucat și voi pe o lume probabil contra la niște alianțe cu jucători ca și voi, și vorbiți de revolte,vai de voi
 

DeletedUser16184

Guest
Taci dreaq ca v ati cacat pe voi de frica cand va acceptat Wild provocarea . Doar gura e de voi !
Defapt ce vorbesc va incurca Sons'ul fake pe idalium cu Methodul . Ce ai spus decat sa intram impotriva Wild sa ne umileasca aia mai bine o dam ca e vara , ca nu avem timp s.a :))))) .Cred ca pe 1 iunie incepe un fel de pace pe idalim ca sa nu stati vara cu telefonul in mana :)))))).
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
pe idalium joaca? ca inafara de a imi da orase nu prea vad altceva
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser16300

Guest
Cred ca tu esti cel mai prost=))),"lumile cu asediu se castiga cu mult deff si pe revolta cu mult atac"=))),esti cel mai prost baiatule,de ce?Cum poti sa spui ca pe lumile cu revolta se castiga cu mult atac,pai si orasele cum le protejezi daca ai mult atac prostalaule;)),cuceresti 1 oras cu full atac si pierzi 2,esti prea tampit sa spui asemenea tampenie.Pe revolta ai nevoie de aparare sa poti proteja orasele ce le cuceresti sa ai pentru pentru permanent sa nu primesti revolta,ca daca se face o actiune intr-o zi,si tu esti full atac sau aveti putin deff,stii cum piezi peste 10-15 orase?pocnind din degete,cand pe asediu se poate juca mixt,ori mai mult atac cu conditia sa intemeiezi sau sa cuceresti interne,ori full deff,cu conditia sa intemeiezi sau sa cuceresti de la inamici...poti juca cum vrei:)
La ce scri și tu de revolte nu știu,ca din tot ce ai scris aici nu ai nici cea mai mica trb cu revolta, măcar taci dracu și tu și nu mai vb de revolte,în general tu poți vb cum suni lumea la2.3 dimineata, ca ai cv orb la cap
 

DeletedUser6507

Guest
N-am cea mai mica trb cu revolta?=)) sa-mi spui un srv sa intram amandoi pe revolta si mai vorbim:)
 

DeletedUser16184

Guest
Frumos era sa intrati cu conturile adevarate nu sa va ascundeti dupa alte nick-uri si dupa alt nume al aliantei
smiley_emoticons_lol.gif

Dar esti obisnuit capone cu d-astea:))))) cand ai motul de la cacat iesit doar d-astea faci
 

DeletedUser12202

Guest
Dragilor,bine ca am avut grija sa am popcornul langa mine.Mai ceva topicul acesta ca cele mai de scandal emisiuni :).
Va balacariti mai rau decat la usa cortului !Sunteti jucatori...buni.Fiecare aveti preferintele voastre,vizavi de sistemul de joc.Criticati ce nu intelegeti,ce nu stapaniti.Un jucator complect de Grepo,joaca la fel de bine pe ambele sisteme.Revolta simpla ???Plicticoasa ???Trebuia sa jucati cu CLA,CAINII INFERNULUI,DETHROW,BERETELE,BONES,SILENT ASAsSIN,etc.Criticati ce nu stapaniti,aici ma refer la ambele tabere(pro asediu,pro revolte).Un jucator complect le stapaneste pe amandoua.In fct.de timp,prefera unul sau altul din sisteme.Atat.
Apropo,era o chestie cu gold doar pt.sfetnici.Utopie :).Dezvoltatorul nu ar mai castiga si multi...zei ar fi doar muritori de rand :).Spor dragilor.
 

DeletedUser6507

Guest
Io pot joca pe ambele,7bal trb sa mai invete ca nu cu full atac castigi o lume cu revolta=)).
 

DeletedUser6507

Guest
Se apropie evenimentul,o sa satisfac gaina aia,cum am satisfacuto si pe mihaela:))
 

DeletedUser16785

Guest
Atat te duce capul ce sa ceri. Mai ales cand sti ca esti 0 in fatza mea.
 

DeletedUser6507

Guest
:),si daca ar fi sa pun ultimele vocale "uite ba paturica am castigat"si alte dealea=)),cum te manifestai in fata mea cu injuraturi,te faci de ras.Sau cum te agitai pe grup sa castigi,ti se rupe,dar te lauzi cu cv ce n-a castigat alianta ta pe farsala.Cat despre lumea asta.... te bati cu vantul:),ca au intrat cv jucatori de revolta si multi pt gold,si din demos..
,hm...nici jumatate n-au intrat;)),si deja ati tresarit;))
 
Sus