Petitie - Schimbare sistemului de cucerire

Discuție în 'Politică şi propagandă Lumea Lindos' creată de Adyiai97, 2. Apr 2019.

1. Adyiai97

Adyiai97 Membru

Salutare . Ma numesc Adrian, joc acest joc de ceva ani si nu am mai vazut asemenea decizie de a se deschide 2 lumi consecutive cu acelasi sistem de cucerire... Si de aceea , eu si alti zeci de jucatori vrem sa se schimbe aceasta decizie , sa se schimbe din revolta in asediu... Suntem multi care asteptam lumea noua cu asediu... . Si deja este o lume deschisa recent cu revolta... Deci nu vad rostul la 2 lumi cu revolta. Nici eu nici colegi mei. Toate cele bune doresc si respect atat Jucatorii cat si Adminii. Dar nu e corect pentru noi jucatorii de asediu sa se deschida 2 lumi cu revolta... .

Cine doreste sa sustina aceasta petitie il rog sa apese reply si sa se scrie acolo. O sa fac lista mai jos .

Participanti:
    Razors1999
    7ball

Ultima editare: 2. Apr 2019
  2. Mr.SunShine

Mr.SunShine Membru

Eu votez ca systemul de cucerire sa fie cu revolta .
    De ce ? Deoarrce este.mai interesant,pe asediu ce e de facut? De dat fake si de tradat.

3. victor24

victor24 Membru Nou

Revolta suna mult mai bine, mai ales ca mie nu`mi place dominatia, minunile sunt excelente pentru sistemul cu revolta.
    Sa ramana sistemu cu revolta.
    Da voua cand va deschideau 2 lumi consecutive cu asediu, iar noi celor carora ne place revolta au stat pe tusa sau am plecat pe extern, crezi ca ne`a convenit?
    Asteptati si voi sau plecati pe extern, nu e greu.

4. allexw7zu

allexw7zu Membru Nou

Votez pentru sistem revolta!
    Daca revolta a fost facuta revolta sa fie!
    Consider ca suntem mult mai multi jucatori de revolta decat jucatori de asediu

5. Razors1999

Razors1999 Membru Nou

Eu sunt pentru, e mai interesanta(asediu)

6. NoobFromRo

NoobFromRo Membru

Sunt de părere că ar trebui sa fie un echilibru între lumile deschise cu revolre și cele cu asediu

7. 7ball

7ball Membru activ

Apreciez initiativa ta Adrian mi se pare ff aiurea ca sa se deschida inca o lume cu revolta cand nu mai este o lume activa cu asediu .
    Poate imi explica gucci sau alt hater care a scris ca este impotriva petitiei cum si pe ce lume asediu pot intra daca doresc in momentul de fatza sa fac cv sa am sanse sa ajung in prima alianta pt minuni sau dominatie sau sansa de a ajunge in top .
    Cand pe delos si baris trebuie sa ajung la peste 100 orase sa am sanse sa fiu bagat pe minuni si de asemeni minim 50 orase ca sa ajung pe dominatie pe idalium . Asa ca va rog pe voi sa imi explicati unde pe ce lume asediu sa activez sa am sanse sa fac ceva ca si jucator ?
    Daca se scoate numai lumi cu revolta atunci sa scoata numai lumi cu revolta .
    Desi spunea careva ca asa mai multi jucatori sunt de revolta :))))))))) , amice mai multi jucatori sunt de asediu de 10000 de ori mai mare competitia interesul si de 100000 de ori mai mult gold bagat pe asediu fata de revolta .
    E bataie de joc fata de jucatori de asediu care nu mai au acum lume unde activa pt ca farsala sa inchis si celelalte lumi cu asediu sunt app gata .

Adyiai97 apreciază mesajul tău.
  8. bebev1

bebev1 Membru Nou

Salut. Eu propun sa imi sugi pula alaturi de cacatul de 7ball. Daca doreste sa o ia si pe nevestica lui sa ii dau si ei o muie cu sufocare. Ma pis pe voi si sa ne auzim cu bine.

9. Mr.SunShine

Mr.SunShine Membru

Oameni buni, cand vi se deschidea cate 2 lumi la rand cu asediu nu mai aveati de ocmentat?
    va fac poza?
    Cand vi s-a deschid 3 lumi consecutiv la rand de asediu cum a fost baietii mei ?
    JUKTAS + KNOSSOS + NAXOS. aaa stati a fost bine
    lasa sa se deschida si cu revolta

10. 7ball

7ball Membru activ

Distrus ,frustrat , terorizat :))))).

11. 7ball

7ball Membru activ

dupa Knossos sa deschis Lamia prietene :)))) de asta niciodata nu o sa se faca ceva pro jucatorii , ca la noi romani intodeauna apare cate unul din asta gen gucci sau altul care el este impotriva :))).
    Buna initiativa ta Adi . Pacat ca nu e cu cine .

12. Adyiai97

Adyiai97 Membru

@Mr.SunShine prea tarziu . Fugi la somn si asteapta o lume cu revolta. Multumesc adminilor. Va iubesc [​IMG]

Se poate inchide subiectul daca se doreste

13. lord1997

lord1997 Membru

Pro pentru asediu.Si ca sa argumentez, am incercat si sistemul de revolta pe lumea Kos insa m-am plictisit foarte repede, in schimb pe asediu este mult mai multa actiune. Pe revolta totul tine de alianta, poti sa fii jucator bun si tot degeaba daca nu primesti ajutor din partea aliantei, in schimb pe o lume de asediu te poti apara si singur

14. phoeniix

phoeniix Membru

Salut, nu va mai agitați, următoarea lume ce apare este, sistem vechi,deci lume cu asedi,cui nu-i convine sa treacă pe revolta.))))

7ball și Adyiai97 apreciază mesajul tău.
  15. Tyller49

Tyller49 Membru Nou

Revolta sa fie nu asediu nu imi place asediu si are si viteza ok sa nu se schimbe nimic iar daca asta a fost cu revolta dar dominatie nu se compara cu revolta normala cu minuni asa ca admini si moderatori nu schimbati nimic e bine asa .Pacat ca se tine cont numai de parerea a doar cativa jucatori si se modifica imediat ce sare unul si altul caruia nu ii convine ceva .Asta e faceti cum doriti

16. Adyiai97

Adyiai97 Membru

Mai citeste odata la Anunturi

17. Tyller49

Tyller49 Membru Nou

De aia nu are ursul coada pentru ca se doreste decat a face placerea catorva jucatori si da am citit acum sper ca esti multumit tu si cei cativa jucatori

18. Adyiai97

Adyiai97 Membru

aprox 100 de jucatori urmau sa sustina aceasta petitie. Si nu numai... Daca anuntam pe mai multi ca se va deschide inca una cu revolta mai adunam oameni... Dar nu mi sa parut corect avand in vedere ca aveti o lume cu revolta deschisa recent

7ball apreciază mesajul tău.
  19. victor24

victor24 Membru Nou

Multumim Stil, sa`ti bagam mortu in casa, ca asculti de ce zice bila si Adyiai, da cand ai deschis 3 lumi cu asediu, iar noi cand am comentat ceva, repede ne`ai sters topicu. Sa ne stergem cu fata ta, pisatule

Ultima editare: 2. Apr 2019
  20. nicol 10

nicol 10 Stie Tot

Ambele sisteme sunt ..ok :) fiecare cu ale lor, noi dorim doar sa le alterneze :) parca aici era problema :D

Sus