Petitie - Schimbare sistemului de cucerire

  • Autor subiect DeletedUser14960
  • Data de început

DeletedUser16184

Guest
@paturile prietene las-o moale ca esti terminat in doua=))) stateam singur vs tine gina si bibanu fara permanent si ai inceput sa dai fake-uri ca ratatul si dupa cand am inceput eu ti-ai bagat permanent si urlai la anonimi si in angels ca vaiii rage a inceput cu fake-urile,terminatule esti 0 si pe fake si pe calitatea ta de jucator
 

DeletedUser6507

Guest
Cred ca tu esti pe langa subiect:)),nu eu am urlat ca ai inceput cu fake-uri:)),ci ceilalti,ai dat in weekend,ca in timpul saptamani ora de culcare la tine era 23:00:00,asa ai pierdut atunci 3 orase,si ai inceput sa il injuri pe zeuxis,luand ban pe urma, si banul a fost pe buna dreptate,te-ai luat de fiica lui bibanu.Nu da motiv ca ai luat intai banul apoi ai pierdut orasele,ai inceput sa ma demolezi duminica pana in ora 23:00:00,apoi te-ai calculat si ti-am bagat 3 nave intre orele 00:00--02:00.Si nu ziceam nimic,te lasam sa demolezi orasul,pana ajungeai cu catapultele faceai o ora,si inapoi iara o ora,pana ajungeau iara catapultele,aveai garda in fata,aia era toata faza:) de duminica,te lasam sa faci ce vrei tu ca noaptea iti bagam nave:),pwp.Vezi ca 3 luni ai vacanta doar,apoi reincepem,minunile o sa fiu prin februarie;)).A,si inca ceva,se vede ca acu ai postat pe forum,pentru ca acu ai venit de la scoala,e greu sa intri in browser de la scoala,a?:)),pana si goldul i-ai furat lui bibanu cand ti-a dat contul,ca sa vezi cine are caracter si cine nu:).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16759

Guest
@paturile prietene las-o moale ca esti terminat in doua=))) stateam singur vs tine gina si bibanu fara permanent si ai inceput sa dai fake-uri ca ratatul si dupa cand am inceput eu ti-ai bagat permanent si urlai la anonimi si in angels ca vaiii rage a inceput cu fake-urile,terminatule esti 0 si pe fake si pe calitatea ta de jucator

Gina cu, care sti pe grupu wild fang a urlat de fake-uri, paturile doar era pus de catre gina sa dea si el... vina ii apartine total ginei. Paturile are ce are cu wild, cu tine nu avea nimic. Doar gina ce avea..
 

DeletedUser6507

Guest
Pai gina a zis si pe Ionut sa-l iau la fake-uri:)),si i-am zis ca vreau sa joc frumos:)),dar si cand m-a enervat;)),cel mai frumos am jucat;))
 

DeletedUser16184

Guest
Prietenas poate sa-ti zica si gina ca eu am luat ban pe farsala ca am facut-o pe ea vacuta milka i-am dat recent ss-urile cu zeuxis :) navele mi le-am luat banat asa ca gurita mica:)
 

DeletedUser6507

Guest
pe banul ala nu ai pierdut orase:),"vacuta milka"l-ai avut la oras dar nu le-ai pierdut atunci,banul ti l-ai luat dupa ce te-ai luat de fiica lui Alin,si Alin te-a raportat intr-o dimineata probabil cu print ti-a facut reclamatie nu ca dai la mesajul ala "raporteaza" direct cu print,si ai luat ban atacabil 3 zile,dar pe orase aveai nava inainte sa ai ban,dar nu aveai tu de unde sa stii,ca dupa 48h in care ai dormit ce n-ai dormit,trb sa mergi la scoala alarma 0 la auzit in noaptea aia,tu nu mai realizezi cum a fost,si nu mai veni sa te bagi cu mn in seama,dai blana la scoala,si invata ce sa ii cumperi unei fete de Valentine's Day, ceau ceau
 

DeletedUser16184

Guest
Hai ca a trebuit sa merg eu asa la scoala
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
esti slab ma si poti zice ce vrei ca esti deja un alt experiment esuat aparut pe lumea asta
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser10608

Guest
Eu votez ca systemul de cucerire sa fie cu revolta .
De ce ? Deoarrce este.mai interesant,pe asediu ce e de facut? De dat fake si de tradat.
Eu votez ca tu și ceilalți asemenea ție să mai treceți odată pe la școală mai ales pe la orele de gramatică ca să nu mai stau câte 5 minute să deduc ce Dumnezeu vrei tu să ne transmiți cu fiecare postare (sau ceilalți așa deștepți ca tine)
O zi bună
 

DeletedUser16759

Guest
Eu votez ca tu și ceilalți asemenea ție să mai treceți odată pe la școală mai ales pe la orele de gramatică ca să nu mai stau câte 5 minute să deduc ce Dumnezeu vrei tu să ne transmiți cu fiecare postare (sau ceilalți așa deștepți ca tine)
O zi bună
Am adus cumva numele tau in discutie si nu stiu eu ? a stai, ai probleme la mansarda, tulbrurari psihice
Am inteles, acum totul e clar si limpede.
M-ai atacat o data azi noapte, ai vazut ca sunt blindat si ce ai zis ? "hai sa ma iau de el" :)
E logic sa stau cu permanent din moment ce eu am un singur oras acolo si voi 90%
bc93a5789a
 

DeletedUser16759

Guest
asa arata insula:, sa nu uitam faptul ca aveti si sageti , esti penibila Natasa

0e28730ca4

cdea68228a
2fb2837938
 

DeletedUser10608

Guest
Mai penibilă ca tine nu o sa fiu niciodată
Eu nu am pomenit nimic despre faptul că ești lipit de mine pe insulă și cu permanent pe oraș ci m-am referit strict la mesajele tale scrise într-o limbă care nu seamănă deloc cu cea pe care o vorbești
Sunt și alți colegi de-ai tăi pe acea insulă (ați fost mai mulți) și nu joacă cu permanent că tine...
Hai sa închidem acest subiect deoarece am o presimțire că nu o să mai scap de tine
 

DeletedUser16759

Guest
Mai penibilă ca tine nu o sa fiu niciodată
Eu nu am pomenit nimic despre faptul că ești lipit de mine pe insulă și cu permanent pe oraș ci m-am referit strict la mesajele tale scrise într-o limbă care nu seamănă deloc cu cea pe care o vorbești
Sunt și alți colegi de-ai tăi pe acea insulă (ați fost mai mulți) și nu joacă cu permanent că tine...
Hai sa închidem acest subiect deoarece am o presimțire că nu o să mai scap de tine
Macar ai citit ce am scris de ce voiam lume c urevolta ? Fiindca pe asediu se tradeaza si se da fake
Adu-ti aminte cand gina a sters contul la inceput de lume, cate tradari a fost in Angels ? desi tu, darkice si cine mai era inca jucati. Au fost peste 10 tradari, agelonardo, fortuna, superfly, darkness si multi altii
 

DeletedUser16785

Guest
BRE UNDE SUNT CAPONE , STUPEFY SI CEILALTI ZMEI :)))
Unde sunteti ma ca nu va gasesc harta , doar gura e de voi , sau sanke * daca imi permite timpul* .
ha ha ha ha ha ha :))))
 

DeletedUser16335

Guest
Salut :))
1. Mi se rupe mie de ce faceti si ziceti voi, pe bune :))))
Doar ca uneori e imposibil sa nu am reactie cand un retardat ca bila rupe fake-urile, si dupa vine pe forum si o tine in sus si jos ca nu e frumos sa dai fake-uri, ori sa faci pact cu trei sfert de harta si dupa sa vi si sa ulri ca el se bate cu toti =)))
2.
Stii care e norocul vostru ma ?
Ca trei sfert din jucatorii de pe grepolis, de pe serverul asta, n-au habar de forumul asta extern, daca ar fi prezenta pe forumul extern asa cum se intampla pe serverele straine , v-ati lua doar ********* in fiecare minut :))
Noroc cu bila asta....va pune sa faceti misiuni , asa ii dati si lui Stil ceva treaba :))))))

daca e lume cu revolta ei nu pot activa/performa, e prea "plictisitor" pentru ei. mai exact spus, nu poti juca 90% atac ca te duci dracu, dar ce sa faci, e plictisitor daca jocul chiar iti cere creier nu?=))
 

DeletedUser16785

Guest
:)))))))))) Vai viata mea , jucator de ocazie mai esti ma .
Din contra lumile cu asediu se castiga cu mult deff si pe revolta cu mai mult atac :)))) . Dar din ce vad tu esti paralel pe ambele sisteme .
 

DeletedUser16335

Guest
uita-te te rog la luptatori la topuri si zi-mi te rog unde vezi mai multe puncte? pe atac sau pe aparare? tu vad ca ai luat-o din ce am zis eu ca apararea e inutila pe asediu, iar eu nu asta am zis
 

DeletedUser16335

Guest
exemplu cel mai bun, o lume inchisa, olimpia, primul are 12 mil puncte din care 11 de pe atac
 

DeletedUser6507

Guest
:)))))))))) Vai viata mea , jucator de ocazie mai esti ma .
Din contra lumile cu asediu se castiga cu mult deff si pe revolta cu mai mult atac :)))) . Dar din ce vad tu esti paralel pe ambele sisteme .
Cred ca tu esti cel mai prost=))),"lumile cu asediu se castiga cu mult deff si pe revolta cu mult atac"=))),esti cel mai prost baiatule,de ce?Cum poti sa spui ca pe lumile cu revolta se castiga cu mult atac,pai si orasele cum le protejezi daca ai mult atac prostalaule;)),cuceresti 1 oras cu full atac si pierzi 2,esti prea tampit sa spui asemenea tampenie.Pe revolta ai nevoie de aparare sa poti proteja orasele ce le cuceresti sa ai pentru pentru permanent sa nu primesti revolta,ca daca se face o actiune intr-o zi,si tu esti full atac sau aveti putin deff,stii cum piezi peste 10-15 orase?pocnind din degete,cand pe asediu se poate juca mixt,ori mai mult atac cu conditia sa intemeiezi sau sa cuceresti interne,ori full deff,cu conditia sa intemeiezi sau sa cuceresti de la inamici...poti juca cum vrei:)
 
Sus