Petitie - Schimbare sistemului de cucerire

  • Autor subiect DeletedUser14960
  • Data de început

DeletedUser16609

Guest
:)))) pro asediu . Sunt destule dormeze pe lumile deschise mai ales pe revolta :)) playeri activi vor sa joace pe asediu
 

DeletedUser15868

Guest
Bai grasu calbasu ,asa erai traumatizat cand erai mic :))))))))))))
 

DeletedUser14960

Guest
Oameni buni...asa stie Stil sa faca farse de 1 Aprilie......petitia asta nu a avut nici un impact la schimbarea sistemului :))
Stil daca nu vrea sa schimbe ceva, nu schimba, poti sa strangi si 10.000 de semnaturi.
Cine drq il baga in seama pe biluta si mostenitorii lui ?
98 de lingai si 2 care au prea mult timp liber.

Trebuia sa apari si tu... Dintre toti copii care vor atentie si s-au semnalat aici, tu lipseai... Dar nu-i bai e loc si pentru tine... Trebuie sa te faci auzit no?? Ca e usor sa bagi la tastatura intre 4 pereti :)))

Se pare ca suntem de acord cu o chestie... Le-am spus si eu mai sus sau la petitia lor nu mai tin minte ca NU PETITIA MEA A SCHIMBAT sistemul de cucerire ci a fost oarecum o "farsa" sa ii zic asa... . Si chiar i-am zis personal lu Guccilache si i-am aratat asta dar dupa el a crezut ca poate face ceva... Dar na... minte ingusta... #Pace
 

DeletedUser16300

Guest
Oameni buni...asa stie Stil sa faca farse de 1 Aprilie......petitia asta nu a avut nici un impact la schimbarea sistemului :))
Stil daca nu vrea sa schimbe ceva, nu schimba, poti sa strangi si 10.000 de semnaturi.
Cine drq il baga in seama pe biluta si mostenitorii lui ?
98 de lingai si 2 care au prea mult timp liber.
Sa ii su,ii pe aia 98, dar și pe restul......
 

DeletedUser16785

Guest
Oameni buni...asa stie Stil sa faca farse de 1 Aprilie......petitia asta nu a avut nici un impact la schimbarea sistemului :))
Stil daca nu vrea sa schimbe ceva, nu schimba, poti sa strangi si 10.000 de semnaturi.
Cine drq il baga in seama pe biluta si mostenitorii lui ?
98 de lingai si 2 care au prea mult timp liber.
:)))) Rezz te luam cu noi pe lumea noua sa ai sansa si tu sa joci intr o alianta puternica :))).
Ce ajung spionii astia sa aiba grade :)) si fac pe alti lingai :)))
 

DeletedUser16300

Guest
Cred ca, cunosti mai bine termenul asta decat mine.....tu le dadeai la m... wildului pe zakros, si tu ti-ai luat la m.... ca sa poti juca alaturi de ei din nou.
Cius.
Esti prost mai băiatule))) ca mamcertat pe o lume cu câțiva, nu ins ca nu am ținut cu wild, vorbești în lipsa de cauza,))) papa lăptic în continuare
 

DeletedUser6507

Guest
E o onoare sa fi prost,dar e o prostie sa afirmi despre cineva ca e prost fara sa cunosti persoana si fara ai cunoaste inteligenta,eu stiam ca prost inseamna lipsa de inteligenta nu lipsa de cunoastere,phoeniix.Daca eu spun despre tine ca esti "prost" pentru un anumit motiv,si eu sunt prost?sau vorbesc in lipsa de cunoastere?deci a nu cunoaste un anumit lucru,nu inseamna sa fi prost,prostule:)).
 

DeletedUser16300

Guest
Stii care e treaba...ca in mica asta discutie a noastra, totusi imi dai un pic de dreptate..ai avut portia ta de luat m..... cand te-ai intors sa joci cu ei.
zic sa recitești încă odată ce am scris))). Dar ce sa vb eu cu tine ,ca habar ai ce scoți pe gura aia, copil fără minte
 

DeletedUser16300

Guest
E o onoare sa fi prost,dar e o prostie sa afirmi despre cineva ca e prost fara sa cunosti persoana si fara ai cunoaste inteligenta,eu stiam ca prost inseamna lipsa de inteligenta nu lipsa de cunoastere,phoeniix.Daca eu spun despre tine ca esti "prost" pentru un anumit motiv,si eu sunt prost?sau vorbesc in lipsa de cunoastere?deci a nu cunoaste un anumit lucru,nu inseamna sa fi prost,prostule:)).
Dacă și tu vb despre asa ceva e clar.)))). Dați dracu și tu doua palme, și treci.la.loc. Măcar dacă comenta unu mai de doamne ajuta)))
 

DeletedUser16300

Guest
unul mai de doamne ajuta:)),esti ok:))
Corect gramatical e unul., dar în gramatica uzuala se folosește și unu...unul e de fapt adăugarea articolului hotărât "|"..dar pentru ca persoana nu are importanta nu am articulat cuvantul.
În gramatica uzuala se poate eluda pt ca se subintelege articularea cuvântului "un".. Deci alta data dați doua palme și stai dracu jos nu mai face pe inteligentul.pe aici ca ești prost.. De doua ori și tu
 

DeletedUser6507

Guest
Corect gramatical e unul., dar în gramatica uzuala se folosește și unu...unul e de fapt adăugarea articolului hotărât "|"..dar pentru ca persoana nu are importanta nu am articulat cuvantul.
În gramatica uzuala se poate eluda pt ca se subintelege articularea cuvântului "un".. Deci alta data dați doua palme și stai dracu jos nu mai face pe inteligentul.pe aici ca ești prost.. De doua ori și tu
ti se pare ca te-am corectat cumva?=))esti prost rau frate,nu corectez fiecare greseala,doar daca ai de tinut un discurs:)),gen ...discursul lui Ionut:))
 
Sus