Lumea lui 7ball&gasca

  • Autor subiect DeletedUser15654
  • Data de început

saca 24

Stie Tot
Oricum cred ca forumul asta e mai interesant,daca e sa fac comparatie cu ceea ce reprezinta grepolisul actual :)))))
 

DeletedUser17095

Guest
cei ce stati pe aici hai si pe joc.... 1 minune la nivel 10.... inca 6 minuni la nivel 9 ....e mai frumos acum pe joc...fortza WILD! si apoi jucam pana la ultimul ramas! distractie maxima!
 

DeletedUser15009

Guest
cei ce stati pe aici hai si pe joc.... 1 minune la nivel 10.... inca 6 minuni la nivel 9 ....e mai frumos acum pe joc...fortza WILD! si apoi jucam pana la ultimul ramas! distractie maxima!
mare realizari.... in viata de zi cu zi ce realizari ai ?
 

DeletedUser17095

Guest
mare realizari.... in viata de zi cu zi ce realizari ai ?
in general nu vb cu cainii in costum....dar daca aceasta poza te reprezinta pe tine ce sa fac ? o sa-ti raspund: realizarile mele sunt multiple, printre care 2 bebelusi ce acum, sunt studenti ...unul la inginerie informatica in Barcelona, al doilea student la medicina in Tarragona! tu personal ce realizari ai ? tinand cont ca poza ta de profil de aici e un patruped ....banuiesc ca esti angajat in a taia frunza la catei pe soseaua mare ?
 

DeletedUser15009

Guest
in general nu vb cu cainii in costum....dar daca aceasta poza te reprezinta pe tine ce sa fac ? o sa-ti raspund: realizarile mele sunt multiple, printre care 2 bebelusi ce acum, sunt studenti ...unul la inginerie informatica in Barcelona, al doilea student la medicina in Tarragona! tu personal ce realizari ai ? tinand cont ca poza ta de profil de aici e un patruped ....banuiesc ca esti angajat in a taia frunza la catei pe soseaua mare ?
Angajat in a taia fruza la catei? Masoara-ti cuvintele-!!

Sunt inginer proiectant , tu ce esti sau ce ai fost? Nu te lauda cu minunile de pe lindos sau cu ce studii superioare au facut copii ci lauda te cu ceea ce ai fost si esti !

Probabil ai lucrat pe la salubrizare si acum esti la pensie si iti petreci ultimii ani din viata stand pe grepolis si bucurandu te la fiecare medalie primita ... Ca de exemplu prima minunr facuta , a doua minune facuta pana ajungi la minunea 7 ... Medalia atacatorul zilei s.a.m.d.

Trista viata aveti unii....
 

DeletedUser15009

Guest
Sincer acum..va compatimesc
Lasati grepolis. Grepolisul va deregleaza sau jucati 2-3 pe cont astfel sa acordati timp familiei, studiilor , serviciului s.a.m.d.
 

DeletedUser17095

Guest
Angajat in a taia fruza la catei? Masoara-ti cuvintele-!!

Sunt inginer proiectant , tu ce esti sau ce ai fost? Nu te lauda cu minunile de pe lindos sau cu ce studii superioare au facut copii ci lauda te cu ceea ce ai fost si esti !

Probabil ai lucrat pe la salubrizare si acum esti la pensie si iti petreci ultimii ani din viata stand pe grepolis si bucurandu te la fiecare medalie primita ... Ca de exemplu prima minunr facuta , a doua minune facuta pana ajungi la minunea 7 ... Medalia atacatorul zilei s.a.m.d.

Trista viata aveti unii....
scuzele mele domnule inginer.... sa completez studiile mele.... licentiat in DREPT CANONIC UNIVERSAL, si acum studiez inginerie electrica , automatisme industriale si alte chitibusuri din acestea! iar cand ma plictisesc dau peste cap proiectele inginerilor proiectanti de pe aici...caci , sincer, le faceti pe calculator si habar nu aveti ce e pe campul de munca! mai multe detalii te astept pe aici, pe unde locuiesc, eu sa-ti explic in detaliu! pana atunci te rog sa mergi in gara orasului unde locuiesti...te asteapta 2 garnituri marfar pline cu diferite cartulii de inginerie ca sa le citesti! si cum spuneam in alta zi ...tot pe aici... nu uita ca intre munca, grepolis , iesit cu familia la iarba verde si alte treburi familiare mai am timp si pentru citit! tu ai timp pentru toate acestea ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17095

Guest
Sincer acum..va compatimesc
Lasati grepolis. Grepolisul va deregleaza sau jucati 2-3 pe cont astfel sa acordati timp familiei, studiilor , serviciului s.a.m.d.
acest raspuns are legatura cu ce spuneai mai devreme....vrei sa stii si talia ...marimea M, pantofi...42, nu de alta dar poate imi faci un proiect pentru un costum si o pereche de pantofi...daca imi place.... cumpar proiectul si le fac la comanda! facem targul ?
 
Sus