Lumea lui 7ball&gasca

  • Autor subiect DeletedUser15654
  • Data de început

zbarlitu16

Membru Nou
Fratilor eu nu va pot intelege pe unii ca sunteti frustrati ca familia WILD FANGS a castigat o lune si acum va luati de studiile realizate de oameni in viata reala. Nu pot sa inteleg ce treaba are viata reala cu vieta virtuala? Din punctul meu de vedere poti fi si analfabet sa joci un joc ca si acesta nu iti trebuie vreo scoala anume. Va inteleg frustrarile ca am fost cei mai buni pe aceasta lune si asta sa vazit chiar daca am pierdut 24 de ore din startul minunilor dar asta inseamna activitate si inplicare.
 

DeletedUser16184

Guest
Fratilor eu nu va pot intelege pe unii ca sunteti frustrati ca familia WILD FANGS a castigat o lune si acum va luati de studiile realizate de oameni in viata reala. Nu pot sa inteleg ce treaba are viata reala cu vieta virtuala? Din punctul meu de vedere poti fi si analfabet sa joci un joc ca si acesta nu iti trebuie vreo scoala anume. Va inteleg frustrarile ca am fost cei mai buni pe aceasta lune si asta sa vazit chiar daca am pierdut 24 de ore din startul minunilor dar asta inseamna activitate si inplicare.
Eu te inteleg pe tine ca este prima ta lume castigata si iei coronita din prima tura,dar daca ma uit peste realizarile tale de pe toate lumile inclusiv aceasta nu vad nimic ceva wow sau sa demonstreze ca esti un jucator de laudat:)))))) daca tot iti place sa pupi atat in cur te rog frumos sa ma pupi si pe mine in pula :)))))) iar legat de aceasta alianta :)))) de-a lungul timpului a pierdut multi jucatori buni oare de ce?ca era o alianta stabila sau o alianta unde liderul era cu capul pe umeri?:)))) stai sa te futa in gura de 2-3 ori bila sa vezi cum pleci si tu :)))
 

DeletedUser6507

Guest
Fratilor eu nu va pot intelege pe unii ca sunteti frustrati ca familia WILD FANGS a castigat o lune si acum va luati de studiile realizate de oameni in viata reala. Nu pot sa inteleg ce treaba are viata reala cu vieta virtuala? Din punctul meu de vedere poti fi si analfabet sa joci un joc ca si acesta nu iti trebuie vreo scoala anume. Va inteleg frustrarile ca am fost cei mai buni pe aceasta lune si asta sa vazit chiar daca am pierdut 24 de ore din startul minunilor dar asta inseamna activitate si inplicare.
ati fost buni ca n-au fost buni aliante bune;)),iar pe farsala ati castigat-o intr-un mod de neapreciat:)
 

zbarlitu16

Membru Nou
Tati la mine e pt prima data cand joc cu bila in alianță. Si deja stiu ca atunci cand e nervos vb porcos asa cum vb si tu la adresa mea nu pup pe nimeni in cur si nici in pula ca nu am de ce. Eu joc grepolis de placere si nu ma cobor la nivelul tau domnul (RAGEE) ca asta ar insemna sa ma injosesc singur si daca el a vrut sa ma bage în prima alianță si sa iau coronița din prima a fost alegerea lui eu nu am de ce sa ma cert cu nimeni pt un joc. Si ce tine de tine tin sa spun ca nu ma intereseaza ce ai făcut tu pe joc si modul in care joci. Dar eu cred ca nu te-am jignit pe tine personal si asa ca as dori sa nu arunci cu jigniri aiurea.
 
Ultima editare:

DeletedUser16184

Guest
E sa mori tu,daca te jignesc dinou ce-ai sa faci?Vei plange mai tare?Imi sugi pula si tu si alianta in care esti pe lindos:))))
 

saca 24

Stie Tot
Domnule Stil,colegii mei folosesc un limbaj urat pe forum.Ma ustura ochii cand citesc.Luati atitudine,va rog..


(Stil, 'te.n gura,deschide forum pentru lumea noua.)
 

DeletedUser15868

Guest
Eu te inteleg pe tine ca este prima ta lume castigata si iei coronita din prima tura,dar daca ma uit peste realizarile tale de pe toate lumile inclusiv aceasta nu vad nimic ceva wow sau sa demonstreze ca esti un jucator de laudat:)))))) daca tot iti place sa pupi atat in cur te rog frumos sa ma pupi si pe mine in pula :)))))) iar legat de aceasta alianta :)))) de-a lungul timpului a pierdut multi jucatori buni oare de ce?ca era o alianta stabila sau o alianta unde liderul era cu capul pe umeri?:)))) stai sa te futa in gura de 2-3 ori bila sa vezi cum pleci si tu :)))
ai dreptate am pierdut doar petarde de jucatori gen cum esti tu
 

DeletedUser16184

Guest
Iar eu din wild am plecat ca a vrut pula mea,ca nu stau in grupuri unde se strang toti prosti,nu stau cu caini plouati care au arfe pe stomacul gol,luati-mi toti pula in gura:)))))))))))))
 

DeletedUser15868

Guest
Iar eu din wild am plecat ca a vrut pula mea,ca nu stau in grupuri unde se strang toti prosti,nu stau cu caini plouati care au arfe pe stomacul gol,luati-mi toti pula in gura:)))))))))))))
sa iti iau neamu in pula de la cel cu tata in gura pana la cel cu barba sura , mucosu puli virginu grepolisului
 
Sus