Lumea lui 7ball&gasca

  • Autor subiect DeletedUser15654
  • Data de început

DeletedUser17095

Guest
Și ai facut o alegere foarte buna! Sa fi mandra de aceasta alegere. In wild edti ajutata,respectata + ca in wild sunt intalniri in grup... Sau ma rog,babardeli in grup :)))
aici ai dreptate! toata lumea e respectata, si cand apar certuri le rezovam repede in consiliul de familie... multumim pentru aprecieri!
 

DeletedUser17095

Guest
si aici un nou comentariu pentru colegul cu patuturile... daca vrei sa fi om de crezare...pune o poza cu tine pe forum...nu una din final fantasy mai stiu eu ce numar ?daca nu am scris corect treaba cu fantezia va rog sa ma iertati... inca nu am invatat suficienta engleza! adica deloc!
 

DeletedUser6507

Guest
si aici un nou comentariu pentru colegul cu patuturile... daca vrei sa fi om de crezare...pune o poza cu tine pe forum...nu una din final fantasy mai stiu eu ce numar ?daca nu am scris corect treaba cu fantezia va rog sa ma iertati... inca nu am invatat suficienta engleza! adica deloc!
=)),ce poza sa pun ma:)),ti se pare ca mi-am dat cu parerea de cum arata un om;),mi-am dat cu parerea dupa cum gandesc unii dintre voi:)).Cat despre orasele alea 2,am mai spus dc n-am jucat(sau am jucat),cum afirmi.Eu vara pot sa spun ca nu joc deloc sau aproape deloc,e vara boss,iesi pe afara...vacanta...plecat..distractii...alta treaba.Daca ma stii asa de bine,nu cereai poza cu mn:).Are fantomad:)),daca a apucat sa faca ss,nu sunt vreo curva sau vreo vedeta asa cum sunteti voi,si va considerati"o familie" poate ar trebui sa pun o inregistrare cu "coxtelo"cand i-am luat un interviu cum s-a simtit cand a jucat cu voi:)),dar cred ca mai bn voi vorbi cu el ca sa ne "lumineze":)).
 

DeletedUser16974

Guest
@paturile Da mai taci fututi mortii ma-tii in gura tie si lui neamul tau de obositi. Oamenii astia au bun simt si nu iti pun pula pe gura tie si la ma-ta. Dar deja esti penibil virginu pizdii ca daca vezi o pizda nici nu sti ce sa faci iti bagi degetul in cur singur.
 

DeletedUser6507

Guest
@paturile Da mai taci fututi mortii ma-tii in gura tie si lui neamul tau de obositi. Oamenii astia au bun simt si nu iti pun pula pe gura tie si la ma-ta. Dar deja esti penibil virginu pizdii ca daca vezi o pizda nici nu sti ce sa faci iti bagi degetul in cur singur.
Ai venit de la munca salah.?Si n-ai cu cn sa te certi?Sau te oftici ca ti-am dat block?
 

DeletedUser16974

Guest
Taci drecu de boschetar . Mai iesi din casa ca esti sechestrat și condamnat sa Stai cu mă-ta in pat. Tu faci asa din cauza ca esti virgin. Turbezi ca un pitbul pana mierlești.
 

DeletedUser6507

Guest
E treaba mea cum sunt:)),si cat stau in casa,de cat sa ma futa munca asa cum te fute pe tn,tot mai bn e ceea ce fac;),daca stii ce fac=)).Salut salah.
 

DeletedUser16974

Guest
E pestele lu' ma-sa da, Ba, boschetarule ca altcumva nu iti pot spune. Vezi ca iti uiti gradele si poate te trezesti cu 5 litri de benzina pe casa ;)
 

DeletedUser6507

Guest
E pestele lu' ma-sa da, Ba, boschetarule ca altcumva nu iti pot spune. Vezi ca iti uiti gradele si poate te trezesti cu 5 litri de benzina pe casa ;)
Imi uit gradele salah.?E interesant...din pacate ..eu uit ce mi se pare nesimnificativ...in rest tin minte cam totul,inca il sugi lui Rage?:))
 

saca 24

Stie Tot
Paturile,daca esti peste,baga.te pe Luxemburg ca acolo e pib.ul cel mai mare din Europa,acolo e crema.
Germania,Marea Britanie,Italia si Spania,sunt deja fumate.

Elvetia si Austria mai merg..

Nah,tu stii ce si cum.Eu doar ti.am dat un pont.
 

DeletedUser15009

Guest
El e deja pește pe Anglia... Îi place sa dea la puf puf și a găsitn ateva mame care le are in sub ordine in Anglia....
 

DeletedUser15009

Guest
Băi da urata meserie si a ales.... Prostituție , trafic de carne vie
Și se mai ocupă și de trafic de droguri patutile
 

saca 24

Stie Tot
Eu de regula mai fac trafic de oameni prosti facuti gramada.
Dau spre export prin alte tari mai dezvoltate din punct de vedere al iq.ul.ui
Merge afacerea,nu ma plang.

Unde vad un oras cu oameni intelectuali,hop apar si eu si trimit prostii mei spre export.Sa compenseze. ;)

Acuma na,fiecare cu afacerea lui :)
 

DeletedUser15868

Guest
Corcitura este peste la masa ca a devenit poligon de tragere la curu lu masa :)))))))))))))
 

zbarlitu16

Membru Nou
pt mine e cea mai mare bucurie ca fac parte din familia WILD si dupa cum am finalizat prima minune asa o sa le terminam pe toate cele 6 ramase cat mai repede posibil. FORTA WILD :cool::cool:
 
Sus