Lumea lui 7ball&gasca

  • Autor subiect DeletedUser15654
  • Data de început

saca 24

Stie Tot
Felicitari tuturor pentru studile prestate si munca depusa.
Sunteti oameni de valoare :)
Daca eu nu am nici studii si nici nu am muncit vreodata in cei 28 de anisori ai mei,crezi ca mai am vreo sansa de reabilitare si integrare in societatea asta mizera?:)))
Sau sunt un caz pierdut si pot fi catalogat drept un parazit social ce se hraneste din banii statului si din forumul Domnului Stil? :))))
 

DeletedUser17095

Guest
Daca eu nu am nici studii si nici nu am muncit vreodata in cei 28 de anisori ai mei,crezi ca mai am vreo sansa de reabilitare si integrare in societatea asta mizera?:)))
Sau sunt un caz pierdut si pot fi catalogat drept un parazit social ce se hraneste din banii statului si din forumul Domnului Stil? :))))
hai ca esti de pomina! nu mai pot de ras! ai grija de tine!
 

saca 24

Stie Tot
Cu 46 inca stai bine, eu la 48-50(in functie de model) am intrat deja la geamantane :)))
Nu cred.: )))) N.are cum:))))
Mai stiu o singura persoana care poarta marimi de genul :)))))

M.am dus la nunta unei verisoare,in Bucuresti,prin 2016, si aveam niste pantofi de zici ca purtam schiuri :)))))
Nu aratau rau,dar nah,la marimea 46 la ce sa te astepti?:)))))
Bine,pe mine ma ajuta si statura/fizicul.
1.87 si vreo 90 de kg.Deci mai merge si marimea 46 :))))))
 

DeletedUser6507

Guest
scuzele mele domnule inginer.... sa completez studiile mele.... licentiat in DREPT CANONIC UNIVERSAL, si acum studiez inginerie electrica , automatisme industriale si alte chitibusuri din acestea! iar cand ma plictisesc dau peste cap proiectele inginerilor proiectanti de pe aici...caci , sincer, le faceti pe calculator si habar nu aveti ce e pe campul de munca! mai multe detalii te astept pe aici, pe unde locuiesc, eu sa-ti explic in detaliu! pana atunci te rog sa mergi in gara orasului unde locuiesti...te asteapta 2 garnituri marfar pline cu diferite cartulii de inginerie ca sa le citesti! si cum spuneam in alta zi ...tot pe aici... nu uita ca intre munca, grepolis , iesit cu familia la iarba verde si alte treburi familiare mai am timp si pentru citit! tu ai timp pentru toate acestea ?
Arata diploma;)).
 

Anubis.K

Stie Tot
Ma doare atat de tare pentru ca va e ciuda unu la altul de nivelul inferior si superior de inteligenta :)
Va aduc un citat special din Decalog.
Cu Dumnezeu inainte

porunca a X-a„Să nu poftești casa aproapelui tău; să nu poftești nevasta aproapelui tău, nici robul lui, nici roaba lui, nici boul lui, nici măgarul lui, nici vreun alt lucru care este al aproapelui tău.”
 

saca 24

Stie Tot
Daca e sa punem diplomele pe masa,ma bag si eu la ,,concurs". :)))
Am un teanc de diplome adunate pana acum.Ii umplu apartamentul Domnului Stil cu ele :)))))

Stiti cum arunca ,,valorosii" cu banii pe la petreceri?Eu arunc cu diplome :)))))
 
Nu cred.: )))) N.are cum:))))
Mai stiu o singura persoana care poarta marimi de genul :)))))

M.am dus la nunta unei verisoare,in Bucuresti,prin 2016, si aveam niste pantofi de zici ca purtam schiuri :)))))
Nu aratau rau,dar nah,la marimea 46 la ce sa te astepti?:)))))
Bine,pe mine ma ajuta si statura/fizicul.
1.87 si vreo 90 de kg.Deci mai merge si marimea 46 :))))))
Am 1.98 :)) la statura mea e ok
 

DeletedUser17095

Guest
Arata diploma;)).
PATUTULE dragul meu...nu pot sa vb la plural...ca esti unul...cel putin asa spui tu... o sa te deblochez din whatsapp si o sa-ti trimit o poza de la diploma de licenta! chiar vrei sa o vezi? nu de alta dar sa nu faci un mic infarct! si daca tot vrei diplome iti trimit si pe aceea de cand am castigat primul loc la un concurs international de sah cam prin 1980! existai pe atunci ? totusi cred ca ma multumesc cu ce am in whatsapp...poza ce vedeai pe acel profil era a mea de cand am terminat facultatea! pacat ca tu nu utilizezi functia de memorizar contacte in agenda... asa nu poti vedea fotografii... stiu ca nu te intereseaza...pentru ce? oricum cei ce vrei sa-i stresezi si sa te blocheze sunt cateva clase pe deasupra ta...poate nu abilitate in ceea ce faci tu...dar sigur in intelepciune si gandire! dar treaba aceasta cu gandirea nu conteaza? asai ? si sa nu uit pentru tine toti sunt moldooveni! asa ca mai mare limita de gandire, ca la tine, nu am vazut.... credeam ca te-ai schimbat in ultimii 2 sau 3 ani.....observ ca nu ai reusit....acelasi amic PATUTURILE.....fie ele cat de reci! multumesc mult pentru ocazia acestei interventii! nu o doream... dar daca insisti....din 3 sau 4 ale tale te raspund la toate in una! asa ca sa nu zici ca nu fac oferta: 4 x 1! patru de la tine una de la mine! e nevoie de timp sa gandesti ceea ce gandeste interlocutorul tau! multumesc pentru melodii! salam e bun...dar sa fie de sibiu si intre doua bucati de paine cu aceite de olivas i tomate!
 

DeletedUser17095

Guest
Ma doare atat de tare pentru ca va e ciuda unu la altul de nivelul inferior si superior de inteligenta :)
Va aduc un citat special din Decalog.
Cu Dumnezeu inainte

porunca a X-a„Să nu poftești casa aproapelui tău; să nu poftești nevasta aproapelui tău, nici robul lui, nici roaba lui, nici boul lui, nici măgarul lui, nici vreun alt lucru care este al aproapelui tău.”
aici ai dreptate dar nici o porunca nu impiedica sa te aperi cand te ataca! eu sunt rabdator si raspund dupa 24 sau mai multe ore... dar nu ma provoca la infinit... ajungi sa fi distrus prin propriile tale cuvinte! nu vb de tine dragul meu...vorbeam la modul general.... am invatat in viata ca rabdare si iubirea aduc mult mai multe foloase ca ura si limba deschisa! dar uneori si eu uit sa-i pun frana la limba! ....ce pacat! ....
 

DeletedUser17095

Guest
Toti sunteti oameni de valoare pe aici. Diplome ,ingineri:)))) da ati mâncat ceva astăzi?
eu da! sunt in post negru de 3 saptamani! cine se baga la concurs? mai am 3 saptamani si trec la alt nivel ! vreau sa incerc cele 12 luni de post negru! cine ma ajuta? mai bine zis care se baga in aceasta lupta intre pofta de a manca si dorinta de a creste pe plan esoteric? de a libera chacre si alte puncte energetice din corpul tau ? nimeni? off! atata vorba lunga pe aici si atatea vorbe in desert... dar sa revenim la vorba taniei... acrii sunt strugureii cand iti place sa papi doar trufe!
 

DeletedUser17095

Guest
ERA sa uit! felicitari WILD pentru cele 4 din 7 ce am reusit sa construim pentru aceasta familie ....va multumim mult dragi colegi! inca un pic si ajungem la 7 din 7!
 
Sus