Lumea lui 7ball&gasca

  • Autor subiect DeletedUser15654
  • Data de început

DeletedUser16184

Guest
ai plecat din wild ca ai fost dat afara bai mucosule sa imi sugi ciorapi retardule
de ce am fost dat afara?ca mi s-a rupt pula de colectivul vostru si va spargeam navele :))))))))))))) si bila nici nu stia cine va spargea navele daca nu dadeam eu ss cu navele sparte s.a.m.d deci tot imi sugeti pula prostilor ca va facem din interiorul aliantei cum voiam eu
 

Anubis.K

Stie Tot
de ce am fost dat afara?ca mi s-a rupt pula de colectivul vostru si va spargeam navele :))))))))))))) si bila nici nu stia cine va spargea navele daca nu dadeam eu ss cu navele sparte s.a.m.d deci tot imi sugeti pula prostilor ca va facem din interiorul aliantei cum voiam eu


Asa faci deci? :cool:
 

saca 24

Stie Tot
Se trezi de dimineata,suparat nevoie mare
Si-a-nceput sa dea cu bann-uri,asa din frustrare

Dau sa intru pe un forum,in timp ce sorb din cafea
Hop,surpriza, ca am bann,du-te Stil in p*la mea

Tocmai eu picasi de fraier,din atatia forumisti?
De cand m-ai bannat pe mine,toti au devenit mai tristi

Sase zile de-nchisoare,sase zile grele rau
Dar iti jur ca m-am schimbat, si vad altfel,zau..
 

zbarlitu16

Membru Nou
E sa mori tu,daca te jignesc dinou ce-ai sa faci?Vei plange mai tare?Imi sugi pula si tu si alianta in care esti pe lindos:))))
Nu are rost sa bag un nesimțit ca tine in seama. Asta da dovada ca esti un om fara viitor si strâmb la creier, iti lipseste materia cenușie. Si nu stiu cum sa iti spun dar gândești cu capu cum gandesc eu cu pula.
 

DeletedUser16785

Guest
Felicitari Wild Fangs pentru castigarea lumii Lindos , a-4 -a consecutiv .
Sunt mandru de voi , apreciez enorm efortul , rabdarea si noptile albe .
Aveti tot respectul meu pentru munca depusa.
Multumesc colegilor care s-au ocupat de alianta atunci cand eu am avut toane , ori efectiv nu am putut .Mai ales acum in perioada minunilor .
Felicitari !
Fortza Wild Fangs !

P.S. : Daca am dezamagit sau pierdut pe careva imi cer scuze .
 

DeletedUser16935

Guest
de ce am fost dat afara?ca mi s-a rupt pula de colectivul vostru si va spargeam navele :))))))))))))) si bila nici nu stia cine va spargea navele daca nu dadeam eu ss cu navele sparte s.a.m.d deci tot imi sugeti pula prostilor ca va facem din interiorul aliantei cum voiam eu
Faceai pe mortii tai .
Ai bagat niste bireme in fata navei Mariei . Dar si aia a intrat ca am avut eu si 7bal usoare la secunda .
Dupa ai fost eliminat , ca ultima zdreanta .
Esti un lesinat mascariciule , ne pisam pe tine oricand .
Pe lumea asta te-ai lasat de 3 ori . Din cauza Wild Fangs .
Ai preluat si contul lui Stupefy si dupa 2 zile ti-ai dat stergere.
Muie tie , lui paturile si Gucci .
Wild Fangs se pisa pe voi !
 

DeletedUser16935

Guest
@RAGEE. , sa ma cauti in Hall of Fame sobolanule .
Betoniera de ma-ta ,te mai suporta ?
Apropo sa o intrebi , in ce pozitie a facut un handicapat ca tine . Si sa o dai in judecata .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6507

Guest
Faceai pe mortii tai .
Ai bagat niste bireme in fata navei Mariei . Dar si aia a intrat ca am avut eu si 7bal usoare la secunda .
Dupa ai fost eliminat , ca ultima zdreanta .
Esti un lesinat mascariciule , ne pisam pe tine oricand .
Pe lumea asta te-ai lasat de 3 ori . Din cauza Wild Fangs .
Ai preluat si contul lui Stupefy si dupa 2 zile ti-ai dat stergere.
Muie tie , lui paturile si Gucci .
Wild Fangs se pisa pe voi !
Ba pizdo,vezi ca io am jucat de relax pr lumea asta,dar esti prea prost,cat timp voi ati fost pe joc eu am fost prin alte tari,asa ca ma doare in pl de tn,scoate-o si tu pe ma-ta.ro sa mai vada si ea cv nou ca nu o vazut decat pl pana acuma.
 

DeletedUser16300

Guest
Hahahahahahahahaha fanuleeeeee,pana sa bag bireme in fata navei aleia am mai spart inca pe putin 20 de nave,am fost eliminat din alianta cand i-am dat ss-urile lui bila pe wapp cu toate navele pe care le-am spart,de ce i le-am dat?ca mi s-a rupt pula de alianta voastra :))))))))))))))))))))) mi-am batut pula de alianta voastra cand i-am dat stergere lui draven si v-am futut academia :)))))))))) ma pis pe toti din alianta voastra ma :))))))))))))) ati stat 2 saptamani sa-mi luati orasele:)))))))) singur printre voi :))))))))))))) cand ati vazut ca nu merge treaba ati recurs la vedeta zilei :))))))))))))))) ca na atat putem atat facem:)))))))))))) lumea asta s-a castigat din cauza greselilor ginei ca a fost proasta de gura cu jucatori ca daca isi pastra jucatori si stia sa vorbeasca erati ceau ceau :)))))))))))) mai aratati putin frustarea cu niste injuraturi :)))))))))
p.s o alianta intreaga a devenit fan clubul meu,va multumesc :)))))))))0
In your imagination, you think of yourself as a true man, but in reality you are nothing. And to hide your frustration, you think of yourself as a great Grepolis player, but in truth, the number of cities you have conquered is smaller than the number of cities you have lost.
Pentru romana apasa 1
 

n3bunu

Membru
7ball, tot prost ești? :)))

felicitări pentru câștigarea lumii!

Forumul ăsta este o sursă constantă de amuzament :)))
 

saca 24

Stie Tot
Nu e neaparat o sursa constanta de amuzant,ci mai degraba medicament pur :))))

Te paraseste sotia si intri in depresie?Intri,citesti forumul si iti revii.
Ai vreo problema de sanatate,citesti forumul si te vindeci miraculos
Nu gasesti nici un film bun de vizionat?Citesti forumul. :))))
Si multe alte exemple.
 

n3bunu

Membru
Nu e neaparat o sursa constanta de amuzant,ci mai degraba medicament pur :))))

Te paraseste sotia si intri in depresie?Intri,citesti forumul si iti revii.
Ai vreo problema de sanatate,citesti forumul si te vindeci miraculos
Nu gasesti nici un film bun de vizionat?Citesti forumul. :))))
Si multe alte exemple.

adevăr grăiești fiule! :))))
 

DeletedUser16935

Guest
Hahahahahahahahaha fanuleeeeee,pana sa bag bireme in fata navei aleia am mai spart inca pe putin 20 de nave,am fost eliminat din alianta cand i-am dat ss-urile lui bila pe wapp cu toate navele pe care le-am spart,de ce i le-am dat?ca mi s-a rupt pula de alianta voastra :))))))))))))))))))))) mi-am batut pula de alianta voastra cand i-am dat stergere lui draven si v-am futut academia :)))))))))) ma pis pe toti din alianta voastra ma :))))))))))))) ati stat 2 saptamani sa-mi luati orasele:)))))))) singur printre voi :))))))))))))) cand ati vazut ca nu merge treaba ati recurs la vedeta zilei :))))))))))))))) ca na atat putem atat facem:)))))))))))) lumea asta s-a castigat din cauza greselilor ginei ca a fost proasta de gura cu jucatori ca daca isi pastra jucatori si stia sa vorbeasca erati ceau ceau :)))))))))))) mai aratati putin frustarea cu niste injuraturi :)))))))))
p.s o alianta intreaga a devenit fan clubul meu,va multumesc :)))))))))0
NU TE MAI EXCITA ASA TARE NEBUNOOOOO , CA ITI ARDE PASARICA !
Esti asa de prost , ca nici nu vezi ca esti pielea puli -:))).
Nu da nimeni nimic pe tine .
Da-mi exemplu de 3 jucatorii valabili , care te considera jucator si pe tine .
Apoi vorbim .
Ca ai dat stergere la conturi , ca aveai nu stiu ce , ca ai facut nu stiu ce , ca te-ai pisat pe nu stiu ce alianta .
Doar in visele tale umede , printesa !
Caci de fapt , Wild Fangs s-a pisat pe tine :))))) Ti-ai dat stergere de 4 ori din cauza Wild Fang . Si asta doar pe Lindos .
Ai fost violat pe fiecare lume ce te-ai intalnit cu Wild Fangs , sa nu uiti printesa.
Daca te-a bagat un pic in seama astia pe Paros , asta nu inseamna ca ai devenit jucator , sau prezinti interes , tot pielea puli esti in fata Wild Fangs .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6507

Guest
NU TE MAI EXCITA ASA TARE NEBUNOOOOO , CA ITI ARDE PASARICA !
Esti asa de prost , ca nici nu vezi ca esti pielea puli -:))).
Nu da nimeni nimic pe tine .
Da-mi exemplu de 3 jucatorii valabili , care te considera jucator si pe tine .
Apoi vorbim .
Ca ai dat stergere la conturi , ca aveai nu stiu ce , ca ai facut nu stiu ce , ca te-ai pisat pe nu stiu ce alianta .
Doar in visele tale umede , printesa !
Caci defapt , Wild Fangs s-a pisat pe tine :))))) Ti-ai dat stergere de 4 ori din cauza Wild Fang . Si asta doar pe Lindos .
Ai fost violat pe fiecare lume ce te-ai intalnit cu Wild Fangs , sa nu uiti printesa.
Daca te-a bagat un pic in seama astia pe Paros , asta nu inseamna ca ai devenit jucator , sau prezinti interes , tot pielea puli esti in fata Wild Fangs .
De fapt*:))
 
Sus