Intrebari legate de spionaj si pestera

DeletedUser

Guest
am o intrebare......... chestia cu spionajul , esueaza daca cel spionat are mai multe monede de argint in pestera, dupa ce a trimis spionul, inainte sau conteaza cu cat l-a platit????????????????
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser598

Guest
am o intrebare......... chestia cu spionajul , esueaza daca cel spionat are mai multe monede de argint in pestera, dupa ce a trimis spionul, inainte sau conteaza cu cat l-a platit????????????????

Cit mai mult platesti spionului,cu atit mai multe sanse ai ca spionul sa nu fie cumparat de inamic(cel spionat de tine).
 

DeletedUser

Guest
Spionajul si Pestera

Ce inseamna acest lucru?
Cineva m-a spionat si eu am avut mai multi arginti si astfel am aflat de spionaj?
:confused:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Nu e nimic deosebit. Apare asa datorita modificarilor din ultimul update la versiunea 1.13.

Versiunea 1.13

--------------------------------------------

Jucători:
Caracteristici / Modificări:


* acum este posibilă anularea preluării unui oraş, dacă oraşul şi-a schimbat stăpânul între timp;
* rapoartele atacurilor de farmare asupra satelor de ţărani afişează acum prada maximă;
* link-urile scrise cu bb-code ale oraşelor, jucatorilor şi alianţelor au primit iconiţe;
* titlurile din vederea principală au fost modificate;
* au apărut noi iconiţe pentru sărire peste/ pauză/ derulare rapoarte;
* în peşteră se pot vedea ultimele 10 rapoarte de spionaj;
* jucătorii care au Administratorul activat îşi pot scrie notiţe;
* in vederea asupra comerţului se va vedea caţi negustori sunt disponibili în fiecare oraş;
* vederea asupra clădirilor are un nou design;
* acum rapoartele de bătălie pot fi făcute publice;
* oraşele pot fi acum împărţite în grupe.

Keine Spionagen inseamna ca nu exista niciun raport de spionaj.
 

DeletedUser

Guest
Spion si pestera

cum pot angaja un spion?
am pestera lvl1
dupa ce voi umple pestera cu 1000 monede?
 

DeletedUser

Guest
cum fac de exemplu am bagat 600 monede de argin in pestera si sunt la level 1 cum fac sa le scot?:(
 

DeletedUser

Guest
pot vedea orasele altor jucatori pls raspundeti.mi

pot vedea orasele altor jucatori?...daca da....cum?
 

DeletedUser

Guest
dacă spionezi cu succes, poți vedea clădirile, resursele și trupele din oraș...
 

DeletedUser

Guest
Spionaj

De ce nu pot folosi functia de spionaj atat timp cat am monede de argint depozitate? Rog un raspuns la aceasta problema!Mentionez ca acest lucru s-a intamplat imediat dupa ce am primit distinctia de JEFUITOR, iar pe harta cand navighez apare un cerc cu sageata neagra, lucru care pana acum nu aparea! Cu bine!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Nu stiu ce sa-ti raspund in legatura cu spionajul.Cel mai bine trimiti un tichet.Despre celelalte....s-au implementat astazi.
 

DeletedUser

Guest
am si eu o intrebare: De ce nu pot trimite atac de spionaj pe nimeni? ... am argint fara numar, iar dupa ce aleg cate monezi de argint sa bag in spionaj nu imi apare butonul ala pe care sa dau trimitere
 

DeletedUser

Guest
am si eu o intrebare: De ce nu pot trimite atac de spionaj pe nimeni? ... am argint fara numar, iar dupa ce aleg cate monezi de argint sa bag in spionaj nu imi apare butonul ala pe care sa dau trimitere

dupa ce ai selectat numarul de monezi de argint da click acolo unde ar trebui sa fie butonul acela ok...bifat,acela verde si ar trebui sa iti apara.asa am avut si eu problema,am dat click in acel loc si a reaparut.
 

DeletedUser

Guest
...

Parerea mea este ca NNerZZuuLL a raspuns la toate intrebarile voastre despre spionaj.
Doar cititi-le pe toate.
 

DeletedUser

Guest
Eu nu am inteles un lucru. Daca sunt spionat cu mai putin argint decat am eu in pestera, imi dispare cantitatea de argint echivalenta cantitatii de argint pe care el o foloseste pentru a ma spiona.
Dar daca el foloseste mai mult argint decat am eu in pestera si ii reuseste spionajul, mie mi-se goleste pestera de argint???
 
Sus