Intrebari legate de spionaj si pestera

DeletedUser

Guest
Eu nu am inteles un lucru. Daca sunt spionat cu mai putin argint decat am eu in pestera, imi dispare cantitatea de argint echivalenta cantitatii de argint pe care el o foloseste pentru a ma spiona.
Dar daca el foloseste mai mult argint decat am eu in pestera si ii reuseste spionajul, mie mi-se goleste pestera de argint???

Nu stie nimeni???
 

DeletedUser2467

Guest
daca "lui" ii reuseste spionajul tie nu o sa iti sa-ti dispara nimic(argint)din pesterea si nu vei afla cine te-a spionat decat daca ai oracol
 

DeletedUser

Guest
Deci nu voi afla nici macar daca m-a spionat sau nu...

PS: ms de raspuns
 

DeletedUser2467

Guest
ramai cu argintul in pestera dar tot spionat esti... vede ce ai daca pune mai mult argint decat tine,vede tot dar oracolul iti arata cine a fost.
 

DeletedUser

Guest
as dori sa-mi spuneti daca mai exista cineva cu 1 milion arginti depozitati intr-o singura pestera...sau sunt singurul nebun :) multumesc
 

DeletedUser

Guest
impact nu prea cred,cel putin nu pe delta........... nush dak mai joci si pe altele
 

DeletedUser

Guest
asta asa e....... dar totusi la 174k pct pe delta cam mult argint in pesteri...... n-ai avut ce face cu el????
 

DeletedUser2467

Guest
asta asa e....... dar totusi la 174k pct pe delta cam mult argint in pesteri...... n-ai avut ce face cu el????

de regula am fost intotdeauna precaut sa n ma atce si spioneze nimeni si la inceput eram doar pe aparare si am jucat prost extrem de prost si cam atat faceam...mai cresteam putin si argint in pestera....si intram rar...pana am prins gustul si distractia...de curand am inceput in valuri atacurile...
 

DeletedUser3728

Guest
Daca reusesti sa spionezi cu 1000 de monede e bine daca nu trebuie mai multe pana reusesti

Stai sa te fac sa intelegi.

Prima data trebuie sa ai monede in pestera minim 1000 pentru a putea trimite spionul.

Fig1.



Cand trimit spionul vei putea alege numarul de monede pentru calatorie (Numarul incercuit intr-un deptunghi rosu).
Poti trimite cate monede ai in pestera.

Fig2.


Momentul cand spionul incepe calatoria.

Fig3.
 
Sus