Doar SPAM

  • Autor subiect DeletedUser14175
  • Data de început

DeletedUser16406

Guest
deja esti un dobitoc, fara bune maneiere. de fapt esti un simplu pusti, care vrea sa para amuzant, dar este un pervers si nimic mai mult. ia-ti adio de la acest cont
ma doare undeva daca primesc ban pe forum sau warn ce se da. asta si vreau
 

DeletedUser14175

Guest
orice numai sa primesti, nu? :)) crezi ca daca imi voresti mie urat, vei iesi din umbra? ai o suparare, clar, dar nu o rezolvi astfel
Are o tulburare psihica acest copil. Ai fost abuzat si acum te crezi interesant daca esti pervers pe un forum public? Da-mi nick ul de pe calydon. Fac pe dracul in patru si trag alianta spre tine, sa te vad atunci ce mai faci
 

nicol 10

Stie Tot
nu i-am inteles niciodata pe acei jucatori care se inregistreaza pe forumul extern cu nume diferite fata de cel cu care joaca, clar au o teama
 

DeletedUser14175

Guest
nu i-am inteles niciodata pe acei jucatori care se inregistreaza pe forumul extern cu nume diferite fata de cel cu care joaca, clar au o teama
Omul e zero barat la grepolis, d aia nu joaca cu nick ul de pe forum. Cica are el 30 de orase :)) ma face sa rad :))
 

DeletedUser16406

Guest
0 barat ? d-aia am facut pe zakros 92 orase luptand vs 2 aliante mari ca new hope(yakuza) and wild fangs.
 

DeletedUser16406

Guest
MA COMPORT ASA FIINDCA E MEDIU VIRTUAL
PE VIRTUAL FIECARE PUTEM PAREA CEEA CE VREM SA FIM
EU VREAU SA FIU NESIMTIT, MISOGIN SI ANALFABET

PROBLEME ?
 

nicol 10

Stie Tot
eu nu vad diferenta :) virtual, real, baie, etc, orice am face si oriunde/oricum am fi, ne reprezinta pe noi ca individ, unul cu calitati sau defecte, mai multe sau mai putine
 

DeletedUser14175

Guest
MA COMPORT ASA FIINDCA E MEDIU VIRTUAL
PE VIRTUAL FIECARE PUTEM PAREA CEEA CE VREM SA FIM
EU VREAU SA FIU NESIMTIT, MISOGIN SI ANALFABET

PROBLEME ?
un mediu virtual PUBLIC te face pasibil cu proces sau amenda. continua in stilul asta.
PS. astept nick ul copile
 

DeletedUser16406

Guest
deja sunt langa tine cu pretorienii
asa ca ciocu mic si joc de glezne ca nu mai ai mult pe lumea asta
 

DeletedUser16649

Guest
deja sunt langa tine cu pretorienii
asa ca ciocu mic si joc de glezne ca nu mai ai mult pe lumea asta
Nu-i baga pe Preto pe aici ca nu e cazul sa le muradaresti numele
Eu ii stiu bine pe lideri si sunt frate de arme cu ei mai axact cu Miha si jon.snow asa ca daca vreau sa aflu nick-ul tau de pe joc il aflu
 

DeletedUser14175

Guest
Nu-i baga pe Preto pe aici ca nu e cazul sa le muradaresti numele
Eu ii stiu bine pe lideri si sunt frate de arme cu ei mai axact cu Miha si jon.snow asa ca daca vreau sa aflu nick-ul tau de pe joc il aflu
daca l afli, vreau si eu msj cu el te rog
smiley_emoticons_winken4.gif
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12202

Guest
In general,toti s-au plans de fak noaptea !Plang si eu !!!La masa cu familia,si...tu,tu,tu tum !2 atacuti cu ...un car !Cat de.............................sa fii sa ataci asa,,la asa ora ?Si la propunere de unu la unu,refuz total !Dar iti. f...ziua !Ce a ajuns Grepo ???
 

DeletedUser12202

Guest
Detest fak-urile,nu le-am folositr,dar,le voi aplica pe banda,cui merita.Voi incerca sa ridic fak-ul la rang de arta !
 
Sus