Doar SPAM

Discuție în 'Politică şi propagandă Lumea Calydon' creată de iondaime, 2. Mai 2018.

1. Virgo petra

Virgo petra Membru Nou

Cam greu cu timpul liber in ultima vreme, dar va raspund, pasaricilor
    Incepem cu sprijinul
    Aveti forum comun de aparare cu band si pretorienii, si ati avut cateva revolte luate de la noi si postate acolo.
    Ati primit si sprijin pe ele.
    Legat de script: pana la sfarsitul lui septembrie, din 100 de atacuri, va ieseau 25-30 de atacuri la secunda, din octombrie v-ati imbolnavit de experienta, 3-5 atacuri pe secunda, la 100 de atacuri trimise nu am poza cuatacurile lui Bufnitzel, cu 2 nave trimise de pe acelasi oras care sa intre in aceeasi secunda...Quicky Fingers ce e el... Chestia cu numarul de orase sa o spuneti unuia care se bucura candtrece de 20 de orase, nu unora care au mai multe lumi terminate in top 10 luptatori, pe ro si extern, decat aveti voi duse la capat
    Daca foloseam scriptul pevoi, intrau 7-800 bireme in aceeasi secunda cu nava, 1000-1200 cu o secunda inaintea ei, si inca 1000-1200 cu 2 secunde inaintea ei. Sunt curios cate orase mai luati voi atunci....
    Pe forum nu m-am plans, am constatat.
    Adminii poate se prapadesc de ras, fiindca, din anumite discutii mai vechi salvate de cineva de pe Whatsappp, am aflat ca e mai probabil sa existe Mos <craciun decat corectitudine pe serverele romanesti de grepolis. Grepolis:ro reflecta fidel realitatea romaneasca,
    AoR se plangeau ca pretorienii aufacut conturi langa baza lor, voi ati avut conturi la noi pe care le-ati lichdat, pentru statistici
    Si nu numai la noi
    Ati pomenit ca eram promitator dar am dovedit ca nu sunt bun de nimic....si am primit iar invitatie la voi :)
    V-ati aratat caracterul cand ati lichidat academia, pe care ati recunoscut-o doar cand auintrat pretorienii prea tare in ea.
    Oricum sunteti genul de oameni care isi neaga vinovatia cu probele in fata
    5-6 oameni pe toate conturile alea....
    Si cam obsedati....sa stai 12-14 ore sa demolezi un oras....dupa cum spuneam, daca dispare jocul, unii raman cu sechele grave...

2. Cucuveauaa

Cucuveauaa Membru Nou

Printre hohote de ras, o sa ma straduiesc sa iti raspund.[​IMG]
    Ai facut o analiza atat de acurata a situatiei incat unul dintre cei care raman cu sechele daca dispare jocul, sigur esti tu.
    N-am dat niciodata atata importanta jocului incat sa stau sa analizez la sange niste lucruri.
    Conturi la voi nu am avut niciodata pentru ca nu am avut nevoie.
    Legat de scripturi, tu esti cel cu multe cunostinte in domeniu, ia te uita cate detalii furnizezi. De obicei, hotul striga hotul.
    Nu stiu ce discutii ai vazut tu si unde le-ai vazut dar sigur nu participase nimeni de la noi.
    Repet, daca adminii ne stiu, ne stiu "datorita" tie.
    Treaba cu demolatul face parte din joc, nu am initiat-o noi. Exista cercetare in academie. A fost pusa acolo ca sa fie folosita, nu pe post de decor.

"Oricum sunteti genul de oameni care isi neaga vinovatia cu probele in fata
    5-6 oameni pe toate conturile alea...."

Doamne fereste. Te compatimesc. Chiar nu se vede experienta ta de ani de zile pe jocul asta...sa ajungi la un asemenea grad de fabulatie, e de plans.

3. Bufnitzel

Bufnitzel Membru Nou

Nu mai fuma prostii de Crăciun ramai și tu la sarmale și nu mai fi așa ofticat ca nu vine Moș Crăciun la tine . Ce lumi ai tu ma terminate pe extern? Tot asta aud “Ca e mai bine pe extern” pe extern fără oferta de 100 pe luna pe lumile unde intra și jucatori adevărați ești un nimeni și vii tu sa vorbești.Marele luptător Mirgo ne doare la banana câte lumi ai terminat tu la cum joci pentru noi ești doar subiect de amuzament.

4. Virgo petra

Virgo petra Membru Nou

Asa sa fie cum spuneti voi...
    Voi sunteti corecti, alti jucatori care au 5-6 ani de grepolis nu se pricep, n-au habar sa joace...
    radeti in continuare, la asta va pricepeti :)

Sus